Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w defensywie tak, ale w konstrukcji gry raczysz żartować ?
0
Z 2 miesiace temu nie przyszedł na jakieś spotkanie z dyrektorami ale chyba mu wybaczyli...
5
Gimnastyczno techniczne braki na ogół mają... Ja też jakoś tego nie widzę.
8
Może tak być i to bez względu na końcowe wyniki w sezonie. Albo przegramy i odejdzie, bo zabaraknie mu motywacji i koncepcji, albo wygramy WSZYSTKO lub tylko coś i będzie miał w miarę sympatyczne pożegnanie. Tylko, że w tym przypadku nie ma pewnosci czy zmiana na np Valverde zdecydowanie poprawi naszą grę. Koeman to sie zaraz skłóci np z Neymarem to bardziej niż pewne.
5
tej okazji z GD na 2 - 0 nie mogę przeboleć...
3
tak ale jak nie gwizdżą karnego to powinni mu wlepiać żółtą kartkę
2
Został spuszczony na drzewo po spadku Barcy B... Nie przedłużono z nim wpółpracy. Halilovic miał z nim konflikt itp
0
Przewrażliwiony kolega z La Realu...
0
myślę, że prawnicy to wałkują. Np sa punkty zakazujące wielu rzeczy. Najciekawsą kwestią sa dla mnie sprawy marketingowe np wizerunek. Skoro zawodnik gra w Barcelonie to wizerunek z racji popularnosci klubu staje sie o wiele wartościowszy. Z tego powodu mozemy placic mniejszą pensję. Niby Real jakas kase zabiera pilkarzom z tego tytułu. Nie wiem jak to sie odbywa.
0
Strasznie zatracił się koordynacyjnie. Biega jak szafa trzydrzwiowa. Podobnie do Danilo ;) Z zaciekawieniem będę obserwował co dalej z nimi.
0
Sanchez z Ajaxu jest The Best.
0
Tak ! Plotki na temat jego transferu do nas są chyba nie przesadzone ;)
1
a może Valencia ich załatwi ? To jest piłka nożna :)
1
Po kolejnym sezonie !
1
Świetny mecz. Sevilla dobrze grała piłką, fajnie przesuwali, nieco w naszym stylu, ale nie mieli konceptu w ataku. Oglądanie Sampaoliego to czysta przyjemność. To jak żyje meczem, jak się wkurza :) Krystian oglądał trawkę z 10 razy w tym meczu. Myślałem po karnym, że znowu będzie "papierowym" bohaterem ale szczęście się skończyło. Piękna i wyrównana liga w tym roku. Prześcieradła chyba fizyczny dołek mają. Wolno grali. Casemiro przecinak sam leżał co chwile "niby" agresywnie faulowany. Koniec farta Zidana jak przepowiadałem :) W Sevilli irytował Escudero, imponował Mariano - który kto wie czy nie będzie wyborem dla nas w letnim okienku. A teraz moja kolejna kibicowska wróżba - Jovetić. Stawiam że po kolejnym sezonie w Sevilli - w którym będzie świetnie grał - zawita u nas. Niesamowicie grał we Fiorentinie, ale wybór Anglii, masa kontuzji zatrzymały jego rozwój. La Liga się rozkręca !!!
0
Nie bez powodu go nie kupiliśmy. Dla mnie to drugi Caceres.
6
A. Vidal na wielki plus. On zawsze do przodu super wychodził. Druga ciekawa sprawa to LEMOS, obrona Las Palmas. Nie ma z nim tematu transferu. To ile błędów ten chłopak dzisiaj zrobił i to takich szkolnych to szkoda pisać.
0
Ogranie RM przy podobnym dorobku bramkowym ma olbrzymie znaczenie.
0
a gdzie gral MESSI 3 LATA TEMU ?
0
Alexis się nie nadawał. On gra na pozycji Messiego.
1
Dobry mecz rozegrał. Lubi zagrywać mocne podania do napastników. Świetnie to wygląda.
0
Ta na rewanż sie mierdy nastawiają !! HEHEHEHE
4
Stawianie żywym ludziom pomników to głupota...
0
Brakuje go na prawej obronie, niestety.
1
pogięło Cię ?
0
Bo nie ma kto strzelać zza pola. Rakieta tylko ale on siadł fizycznie. Za Pepa też był ten kłopot.
0
Lucho chyba chce coś wygrać i się z nami pożegnać. Tak to wygląda. Nie mam konkretnego zdania. Nie wygrywanie w GD w zdecydowany sposób (poza jednym 4 - 0) zbiera plon.
1
mocno Real jedzie na decyzjach sędziów...
2
Pocisnął prześcieradła...
0
czyli menadżerem bo kasa została cała w rodzinie :)