0

W rewanżu z PSG gdzie niby kontrowersje ?

0

Usprawiedliwajcie sobie to jak chcecie. Pierwsza karta za wślizg ok ale druga jest naciagana. Jaka kontra poprostu Real był przy piłce. Martinez nie był ostatnim obrońcą.

0

Słusznie to Ney dostał druga żółta, bo eweidentna celowość i agresja była. Martinez bez tego i od razu wypad.

0

Łamanie nóg - nie no bez jaj. Na środku boiska faulujesz i od razu stoper po kartce, jeszcze przy delikatnym Cr7. Podwójne standardy prezentujecie. Rosetti do zawieszenia, masa błedów :)

0

Słuszne kartki powiadasz ? Ciekawe podejście.

1

Taka refleksja. Błędy w meczu FCB - Real - nienależny karny, pochopne wyrzucenie Martineza - za dwa miekkie faule w środku boiska - zero lamentu nad sędzią. Nienależny karny dla Materacy zero lamentu. My strzelamy gole po ewidentnych karnych, organizujemy gre etc - oszusci, przepychanie Barcelony.

0

Od początku sezonu widać to, czego niektórzy zobaczyć nie chcą. Ten zespół jest wypalony, psychicznie i mentalnie. Ba! To naturalne ze jest wypalony. Co więcej... ten zespół nie dostał nowego bodźca latem. Gomes jest jaki jest. Najgorzej ze bezpłciowy. Podobnie Denis, podobnie Digne. Inna kwestia, ze to dla nich inny poziom.

Pamiętajcie, ze Ci faceci wygrali wszystko. Niektórzy po 3 razy. Oni musza rok do roku dostawać nowy impuls, żeby to w ogóle działało. W tym sezonie takiego nie dostali. Mogą wznieść się na wyżyny umiejętności w pojedynczych meczach, to jasne, ale to będzie raczej przypadek, nizli dobrze działający mechanizm.

Ta drużyna obecnie charakteryzuje się całkowitym brakiem harmonii. Druzyna jest oparta na 3 asach w ataku, przy czym jeden jest himeryczny, jeden biega niewiele, a jeden gaśnie często i gęsto w tym sezonie. Ale ktoś chyba zapomniał ze ich trzeba obsługiwać i dla nich zapierdalac.

Oglądając wczorajsze błędy w ustawieniu, brak zaangażowania, to jak pracowała druga linia... No aż przykro było. W sumie to zapierdalał tylko Sergi Roberto, starał się Messi... reszta chyba mniej lub bardziej miała to w dupie. Smutny obraz. Jesteśmy więźniami naszych sukcesów.

4

Talent i pracowitość. Do tego masa szczęścia i odważnych decyzji trenerów. Iniesta naprawdę słabo na poczatku wyglądał w pomocy. Jak sobie przypomne to się wkurzałem na van Gaala że stawia na Puyola na prawej obronie, a nie na Reizigera. Kontuzje Pepa umozliwily regularna gre Xaviemu. Ineista to był taki rezerwowy jak S. Roberto, nie musial tylko grac na prawej obronie :)

0

Nie ma czegos takiego jak Sporting Lizbona, jest Sporting Club Portugal - SCP w skrócie. Piszcie Sporting Portugal jak już.

3

Najgorsze jest to że taktyka 3 - 4 - 3 wymusza granie Masche w defensywie. Ani Roberto ani Alba się fizycznie do tego nie nadaja. Na Prawej ani Umtiti ani Rudy nie dadza rady grac. Z kolei jak zagramy czwórką to nam cholernie słabo idzie gra pozycyjna. Gomes w żadnym z wariantow nie jest porządany. Nic nie daje poprostu. Taktyka jak za krótka kołdra, albo nogi wystają albo nos marznie.

0

Bez przesady. Zwyklą radosc, jeszcze w teistycznym wydaniu zaprezentował.

3

Sandro ma więcej do zaoferowania niż Munir. Nie wiem dlaczego z tak uniwersalnego napastnika - pozycja 7,9 i 11 zrezygnowaliśmy. Co ma Paco - poza doświadczeniem w La Liga - a czego nie ma Sandro ?

0

Forza Sporting !

0

Nie ma wyjścia. Musi nimi grać. Sam ich kupił.

0

Piękny dla nas wynik. Oby Malaga dzisiaj niezaskoczyła.

0

Świetnie się czyta takie tematy. Oby Polska piłka wzorowała się na hiszpańskiej. Będzie pięknie !

0

Początek słaby, ale później fajne przyśpieszenie. Skuteczność na wielki PLUS. Oby tak dalej. P.s. padający deszcz nam pomógł, piłka szybciej zaczęła krążyć.

0

A czemu to ? Teizmy nas atakują zewsząd. Trzeba reagować.

0

wizja artystyczna, nieco nonszalancji :)

0

Keita z RB Lipsk. Obczaj sobie.

0

Wolałbym Triguerosa, Viere i Keite. Alena nie kuma jeszcze seniorskiej piłki. Z wymienionych przez Ciebie Marlon i Może Baleron cos u nas ugraja.

4

akurat modlitwa nie jest wcale mniej bezsensowna :)

0

Leniwcem był. Wielki facet a nawet kontaktu z rywalem nie szuka. Jaja jakieś.

0

Już kibice Valencii śmiali się z jego lenistwa. Nie wiem co Lucho w nim widział.

0

Ciekawe niusy !

0

Walizki pieniędzy... Motyw z tym Ganso jest zabawny :)

0

Nie lubię Bellerina. Uparli się na niego bo wychowanek.

0

Pewnych decyzji LFP nie rozumiem. Jakby specjalnie na złość robili. Manzano strasznie irytujacy jest, jak Lahoz.

3

Na jaką niby pozycję ? Nie bądźmy śmieszni.

0

Szkoda bo on jest moim faworytem. Szybko ogarnął RSSS. Temat gry "piłką" wróci szybciej niż wielu się wydaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?