2

Dupa tam. Włoch nie gra diagonalnych podań, nie bije rogów, nie gra jakoś inspirująco. Zwykły kieszonkowy robotnik. P-ko nam wręcz sie ośmieszył na CN - te nieporadne wybicia z główki.

0

I co niby da nam ten Veratti w pomocy ? Facet gra średnio (p-ko nam nic nie pokazał). Nie ma podania, nie ma zadnej kreacji gry tylko odebrac i podac. Mamy Busiego na tej pozycji. Veratti do rotacji ? za Ponad 70 baniek ? Nam potrzeba ofensywnych pomocnikow z ciągiem na bramkę, z podaniem, z wizją gry.

Manu Triqueros (VCF) , Jonathan Viera (Las Palmas), keita (RB Lipsk). To są moim faworyci.

Przestańmy być galacticos, to się nigdy nie udało.

57

Wtopa dekady. 40 baniek na czysto za niego poszło ? Plus klauzule ?

0

Ewolucja taktyczna dokonała się na naszych oczach. Fajnie :)

3

Fatalna postawa zaskoczyła tak samo jak super forma w pierwszym meczu. Taki paradoks.

4

Tak ! Z BvB nie graliśmy !!!

0

To że jedni mówią na drugich to bym pozostawił na boku. Chodzi o reakcję prasy. Przecież Suarez mimo swojej rewelacyjnej gry i rekordów strzeleckich nie jest chwalony, a mocno krytykowany za te ugryzienia i ma łatkę symulanta. CR7 zbiera złote piłki nikt mu nie wypomina, że ma od groma goli z karnych które zdobył upadając, gdy został dotknięty we własnego buta itp. Mnie irytuje kwestionowanie tego konkretnego karnego na Suarezie. Spoźniony Marqinhios i jego bezsensowna reakcja nie spotyka się z krytyką tylko ze zrozumieniem. Chore to jest.

0

Ale prasa tego tak nie traktuje, że jest oszustem itd Na Suareza jest wylewany kubeł pomyj (obelg), że jest oszustem a prawda jest taka że sie nie umywa w tej materii do CR7 i dlatego o tym piszę. Rozumiem że Suarez z uczepionym na plecach Marqunhiosem miał biec dalej strzelić gola i brazylijczyka odstawić dopiero w narożniku przy chorągiewce tuż przed celebracją gola.

0

Strasznie te nasze zwyciestwa są krytykowane gdy nie gramy na mega poziomie i nie strzelamy 5 goli do 0. Sami sobie jestesmy winni ;)

9

Cholernie niektórzy są niekonsekwentni w krytyce. Jak CR7 pada w sytuacjach o wiele bardziej kontrowersyjnych niemal nikt tego nie kwestionuje. Męczące to jest.

0

Po ich minach matołku...

11

Szacunek Marco. Odważne słowa.

1

troll poziom ekspert

0

Boją się - wykorzystajmy to !

0

no jak stoisz pod sektorówką to gówno widać...

0

tam się ludzie grą zachwycają a nie drą bezsensu... Mozaika przed meczem, a później show piłkarskie.

0

Iniesta ława w srodę. Jego obecność w Paryżu w pierwszym składzie była błędem.

0

To raczej Sampaoli.

0

Za bardzo "jebał" zawodników i go wyrzucili. Widzisz go u nas ? Błagam.

0

Przecież jego Valencia przy całych kłopotach dobrze grała. Nie przedłużył kontraktu i poszedł do Bilbao. Coś Ci się chyba pomyliło. W Valenci za nim płakali.

8

WIELKIE TAK. Keita swietny zawodnik. Takiej postaci nam brak od czasów odejścia Keity... tego z czasów Pepa.

0

Obaj są do I. Transfery w stylu "Galaktycznego Realu" za kupę kasy zaczęły nam wychodzić bokiem. Patrz Andre...

0

Szkoda. Widać że ten zarząd nie jest lubiany. Paradoksalnie sukces Lucho w LM dał Bartolomeu ta kadencję, a teraz odchodzi. Eusebio i Valverde to moi faworyci. Sampaoli za krótko jest w Europie. Taka prawda.

0

Zgadzam się. Jeszcze może nie dac rady jak u nas martino. Tam rola tego Lillo jest do oceny. Moze on taktyke ustala ? Valverde albo Eusebio. Ludzie od nas są najlepszym wyborem.

0

Valverde lub Eusebio. No i transfery do pomocy. Będe wiercił na forum dziurę w brzuchu o Manu Triguerosa z VFC i Viere z Las Palmas.

0

Tak próbował kiwać, ale Masche go skrobał nieubłaganie po kościach :)

1

Trigueros gra świetnie w środku. Grał w Barcelonie B. Coś ala Xavi. Brać go !

0

Z racji tego, że nie mamy już takich osobowości w pomocy jak kiedyś - widać że Xavi bardziej dostojnie się starzał niż Iniesta - to pomysł, ze zwiększeniem zawodników w pomocy sam w sobie jest bardzo dobry. Koncept się udał ale w 1 połowie na początku nas stłamsili. Gramy. Barca to Barca !!!

1

Kombinowanie z trawą ala MUUŁ nie wyszło :)

0

Gra bardzo dobrze. Rzadko go chwalę ale tak jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?