0

Przesadzasz. Trzeba Zidanowi oddać umiejetność rotacji ale śmiem twierdzić że nie trafili jeszcze na dobrze dysponowanego rywala. Mecz w lidze z Sevilla będzie testem. Sami odwaliliśmy nie ogrywajac ich w GD, a oni grali zasadniczo kupe.

0

Lahoz wczoraj niesamowicie świrował. Przy każdym golu kontrowersja. Przy pierwszym golu nie dali dobrej powtórki czy przez nogi piłka nie została odebrana, przed rogiem z bramką był faul na obrońcy, a upadek Modricia na karnego na 3 - 0 to niezła szopka, prawie jak ta z TVP. Żenua :)

0

problem z Alexem chyba dotyczy gry pozycyjnej. Widowiskowo biega do przodu. Ryzykuje podaniami - co osobiscie lubię - ale jednak nie przekonuje tym Lucho.

0

Coś się chyba szykuje z tą zmianą trenera. Koeman to od razu skonfrontowałby się z nygustwem Neymara. Messi też móglby mieć mniej przywilejów... Sampaoli niech coś wygra z Sevillą to temat będzie gorętszy.

0

racja Panie kolego

0

pożyjemy zobaczymy...

0

ja po nim płakac nie bede...

1

Ja widze wielki sens jego gry u nas. Świetna lewa noga i przyśpieszenie. Pan Neymar miałby kłopociki z grą. Messi pewnie częsciej by w pomocy grał. Oby mierdy go nie kupiły.

3

Do rotacji, poza tym Messi na pozycję Iniesty pewnie przejdzie. Ney na ławę :)

2

Za to prawica się pakuje z wojskiem i poprawia rzeczywistość no nie prawaku ? Co za absurd.

1

Masche i środek pomocy to zasadniczy błąd. Nie brak "znawców" którzy od lat w Barcelonie tam go ustawiają. Masche to stoper, sanki i piłka może przejść zawodnik nie. Gdy Barca gra na poziomie on robi babole, gdy reszta gra słabo Szefuncio błyszczy.

0

Ofsajd aż miło

2

Żeby lipy nie odstawili czasem i nie odpadli... Alcorcon pognępił Pelle u Prześcieradeł, a Hercules brzmi groźnie...

3

Rakitic ma 2,5 roku ważną umowę i juz mu smarują kolejną. Wg mnie on będzie latem na wylocie jak sobie nie przypomni jak sie goli strzela.

0

fakt słabo gra...

0

On nigdy niczego nie zrobił w ofensywnie. Tak asekurancko to każdy potrafi grac. Zobacz co Lucho powiedział Aleni po pucharze.

0

Były czary. Szkoda że Ney bez gola. Rozczarowaniem jest gra trzeciego pomocnika. Denis obawiam się, że kariery u nas nie zrobi. To samo Andre. Rakieta w ogóle robi zjazd formy wiec jaki jest sens z nim przedłużać umowę ? Gdyby nie te diagonalne podania Iniesty nie byłoby akcji bramkowych. Daje to do myślenia.

0

Nie ma ciekawej opcji na świecie w tym momencie.

27

"W tym sezonie Barça wydała jednak na Leo Messiego 29 milionów euro, ponieważ zapłaciła za piłkarza odsetki za opóźnienia w płatności podatków od dochodu z tytułu praw do wizerunku w latach 2010 i 2013" - a czemu to ? Tata Messiego i jego prawnicy powinni zapłacić za odsetki.

0

Skoro go chcą to raczej do grania. Ja się cieszę. S. Roberto wróci do pomocy gdzie jego miejsce.

0

z jakiegoś powodu nie dostaje szans od Lucho więc...

0

Ten mecz to jakaś komedia :)

1

Musiał mocno wkurzyć Lucho...

0

Młodzi i perspektywiczni. Takich Barca zawsze kupowała a póżniej stawali się gwiazdami. Jezlei Lucho zostanie to czuje wietrzenie szatni. Taki Rakitic jak nieodpali w tym sezonie to chyba będzie miał pokazane drzwi ...

3

Ostry typ. Zawsze grał na poziomie. Sensowna opcja na1,5 roku.

1

Trigueros tj opcja dla nas do pomocy. Chłopak grał u nas za młodu. Świetne rozegranie i strzał z dystansu. Viera z Las Palmas to kolejna opcja.

0

Najbardziej kreatywny po Iniescie nasz pomocnik ale na sile gra na obronie. Lucho przesadzil.

0

Ci z Madrytu mogą więcej ?

19

Mógł zajebać gola na 2 - 0 i by było po kłopocie. Koszulkę by pokazał itp...

0

tyle lajków a taką głupotę napisałeś :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?