Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Werner i Keita z RB Lipsk to super opcje. Na ten moment Keita bardziej potrzebny ale Timo za Paco byłby mega opcją i bardziej uniwersalną. Keita jak nasz stary Keita. Opcji box to box wyraźnie nam brak. Pewne rzeczy się w piłce nie zmieniają, a nasz zarząd chyba o tym zapomniał.
0
ale po co on ma grac ?
0
Rosales daje rade :) jestem na TAK !
0
Asysta w GD 4- 0. ... kto ostatnio dał taką piłkę jak ON. Xavi, Iniesta... nikt inny... Błędy były w okienku. Co do postaci jak i pozycji. WTOPA.
0
Scouting zawodził i decyzje trenerów. Trochę jak teraz w pomocy.
3
Bredzisz kolego. Rivaldo to najlepsza lewa noga końca lat 90 i początku Millenium. W półfinale LM odpadliśmy z mocarną Valencią.
0
Marzenie ale Barca obu by nie mogła mieć. Rivaldo kupiliśmy za dużą kasę płacąc klauzulę Depor. Nunez chciał uspokoić kibiców.
0
Gdyby nie odszedł to by Rivaldo nie przyszedł. Życie nie znosi pustki...
0
Popieram. On ma pecha do zdrowia - podobnie jak Rafinha. Uważam że powinniśmy poszukać do gry w pomocy mniej popularnych zawodników, najlepiej hiszpańskich np J. Viera, M. Trigueros itp Kiedyś nasz scouting nie zawodził, a teraz kupujemy "galaktycznych" i dupa z tego jest.
0
Błędne transfery spowodowały brak ciągłości w grze pomocy. A. Gomez, D. Suarez czy też Rafinha to nie są kopacze którzy pociągną naszą grę. Brak tym zawodnikom umiejetności i osobowosci. Poprostu.
0
Ze Smuda to słaby żart... Ja stawiam na Eusebio ale on odszedł skłócony z obecnym zarządem.
0
A kogo widzicie w miejsce Lucho ? Sampaoli ? Valverde ? Eusebio ? Kto zacz ?
0
Bez żadnego Unzue. Eusebio to mój faworyt.
1
Zgadza się. Cięzkie pieniądze wydano na przeciętniaków.
0
Są mecze które weryfikują niektórych kopaczy. Ich prawdziwy talent, odporność psychiczną, ogólną przydatność. PSG to nie ogórki ale na 1 - 1 powinno wpaść i to by ostudziło paryżan. A. Gomes jesteś za słaby na Barce. Reszta ekipy źle wygląda. Messi i Iniesta to duchy w pierwszych 45 min. Alba spóźniony, mur źle ustawiony. Nasi muszą się obudzić. Walczymy.
0
Słabo wygląda. Nawet dobrze nie jest spocny po meczach. Kawał chłopa, a ma taki zachowawczy styl. Strzału i podania też mu brak.
11
Zidane raz się odezwał, że tryplet jest celem Realu i bidoki odpadli z Celtą...
0
Oddac go do Juve i obnizyc cene Dybali.
0
Kiedy ruszyła ta grupa ? Na zjeździe wyborczym nie zapadły pozytywne decyzje a później nagle się pojawili.
0
Daniel Olbryś
A jak wygląda struktura tych kibiców. Stawiam na to ze bardziej region stawia na Betis (uzywaja barw całej Andaluzji), a miasto na Seville. Jak to wygląda ?
1
Inny Rzeźnik vel Robotnik zagra w pompie. Nie poczują różnicy. Swoją drogą taki Koke zostając w Atleti to regres w swojej jakości gry zanotował.
5
Gomes i Rakitić śpią. Od razu mam deja vu z meczów na orliku i mądrości wypowiadane przez graczy - w stylu "nikt mi nie krzyknął" że rywal jest blisko... amatorszczyzna ;)
0
Coutinho ok ale martwi mnie, że grał tak przeciętnie we wszystkich klubach. W LFC jego poziom wzrósł. Do tego to kumpel Neya, a taki duet rozrywkowy to nie wiem, czy nam wyjdzie sportowo na zdrowie.
0
Popieram. Masz rację.
0
Tak masz rację ale najgorsze jest to, że nie ma kandydatów na tych nowych liderów. Nie ma nawet do kupienia !
1
Mamy zastoj w szkoleniu na kazdej pozycji. Znamienne że żaden z wielkich klubów nikogo de facto nie szkoli. Gdzie są kopacze z Interów czy innych Milanów ? Dziwna tendencja.
0
Pamiętam że jak odchodził to wyglądało jakby bał się rywalizacji. Myślałem że się wypalił a tymczasem gra nadal. Ktoś mu źle doradził. Pewnie Thuram nigdy by do nas nie trafił gdyby on został.
0
Tak jako pierwszy z nich grał tak na stałe. W Jomach grał. Morientes w czerwonych.
0
Ito, Kluivert, Finidi i w tle Alfonso są na zdjęciu. Stare dobre czasy :)
0
Tyle tekstu od czterech osób i zero treści. To ma go zastąpić - coś zrobić od siebie - czy udawać że gra na tej pozycji. Ja jebe.