0

Humory dopisują...

21

Wykartkują się z Celtikiem :)

2

Też mi to tak wygląda. Gomes to lipa niesamowita.

2

Ciekawy zawodnik. Bardziej defensywna i siłowa wersja Busquetsa.

1

Verma to ostatnia wpadka Zubizaretty.

20

Klauzula strachu to domena Realu. Dobrze że wypożyczeni grają przeciwko nam. Presje psychiczna muszą w sobie wyrabiać. Munir poza golem za wiele nie pokazał.

14

Assulin w Sabadell... Gai miał być kolejnym Messim. Co poszło nie tak ?

1

Martwi mnie pomoc. Nie kontrolujemy gry w odpowiedni sposob. Jeszcze Iniesta wypadl. S. Roberto powinien wrocic do gry na swoja pozycje do srodka bo jest zywym zlotem. Szkoda ze nie mamy sensownych opcja na PO. Btw Cancelo fajnie wozil w 1 polowie Digne. Rozwija sie.

25

Gomes bardzo slaby wystep. Flegmatyczmy, asekurancki, malo kreatywny. Mial negatywny udzial w obu straconych golach. Malizna :(

1

Mój ulubieniec Busi jest pod formą. Niestety musze to napisać. Stracił jakby timing i czucie przestrzeni :/

0

7

sanki polecą i wiatraka nie będzie...

2

Tak z głowy z kąta...

0

tak większość w manchesterze !

0

Zawodników z pozycji "10" nigdy nie jest za wielu do kupienia. Niech go śledzą pytanie jak ewentualnie go wyciągnąć z United.

13

Rozumiem że zawód jakością gry i trenowania Alexa ? Jakoś bardziej kibicuje Lucho niż Vidalowi. Dobry sygnał dla reszty ekipy jak się nie przykładają. Trener decyduje i koniec.

2

Sam jesteś Janusz. Realnie oceniam jego sytuacje. Słabo gra od zeszłego sezonu. Ciągle na nie swojej pozycji, bo na swojej u nas nie potrafi. Sami nie rozumiecie jakiej drużynie kibicujecie.

0

Ciekawe czy nie będzie płakał za siedzenie na ławie... W kolejne lato odejdzie oby za kase.

10

tam zawsze udowadniali żeby nie wierzyć przebierańcom :)

0

hahaha ale argument znalazłeś. Nie patrzymy jako inwestycje, niezłą bzdurę wymyśliłeś.

0

A ile ma FC BARCELONA z tego ? Real kiedyś doił swoich kopaczy z hajsu a my ?

23

Pokorna postawa i to się chwali.

5

dlatego nie narzeka tylko czesze hajs...

0

A czemu niby ? Cenzura jakaś ?

2

Dlaczego ? Z lewej strony ataku dałby rade.

7

Rozumiem, że klub nie zarabia na umowach reklamowych pilkarzy ? Poza średnią grą Neya co my z niego mamy ? Śmieszne że zarabia 2x więcej od Iniesty.

1

ciekawe ile zgarniamy z marketingowego toru za Neya. Nike cos odpala czy jak ?

4

Popieram Twoją opinię

0

Męczy mnie Neymar. Zarówno swoją grą jak i otoczką ...

0

W Barcelonie raczej też rozgrywa ostatni sezon...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?