Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w 38 minut Barca zrobiła 219 podan a sporting 130...
0
sciagam bit comet i orbitem, a przegladarke mam windows explorer. az tak jest to istotne ?
0
powaznie. moze z kompem jest cos nie tak. klikam i nie zaczyna sie donwload. powaga. jakby link nie dzialal.
0
ten link nie dziala !!!! jak to ściągnąć !!!
0
bedą skróty z calej kolejki la Liga ? tydzien temu były więc się nastawiłem ;)
0
To proste. kazdy kto przyjezdza na Camp Nou ma taktyke defensywna - atakuje z kontry. na wyjazdach graja barzdiej otwarta pilke, dlatego mamy wiecej szans na gole...
0
jak Valdes nie zawinil przy pierwszym golu ? stal na 5 metrze zamiast na linii bramkowej !!! to było do wyjęcia !!!
0
mowilem !!! to jego mecz !!! Keita !!!!
0
mowcie co chcecie ale tj chyba najlepszy mecz keity jak do tej pory !!!! sporo fajnych podan zagrywa.
0
pomijajac blad pique to valdes odwalił !!! to do obrony bylo !!!
0
2 - 0 wygramy. nie ma innej opcji !!!!!
0
brillant thinking !!!! cytat z komentatora angielskiego : )
0
to jest swietny pomysl ! tak trzymac !!! a real sie meczy z 3 liga !!!!
0
a ja mam taka teorie... ten transfer dojdzie do skutku na koniec sezonu. do nas przyjdzie fabregas za ok.20 mln euro a w drugim kierunku pojdzie Henry... dla kazdej ze stron bedzie to honorowe rozwiazanie. dobry motyw - wedlug mnie.
0
HLEB bedzie mial okazje się wykazac. moge sie zalozyć ze bedzie gral na pozycjji Iniesty. Z jakim skutkiem ?
0
macie jakies ciekawe wtyczki do tego meczu ?
0
koniec listopada - poczatek grudnia wtedy bedzie najwazniejszy moment. sewilla, valencia i real. jak powygrywamy te mecze jestem spokojny o mistrzostwo. a po drodze shachtar napewno mecz w drugim garniturze zagramy jezeli chodzi o sklad. VeB !!!!!!!!!!!
0
moze byc. zobaczymy z czasem jak bedzie "chodzic" ! VeB !!!!
0
hhehehe. dobre to jest. pamietam jak jego ojciec stal na bramce barcelony... nie przecietne szmaty wpuszczal... a teraz ma syn autalenotowanego... ale zycie jest nieprzewidywalne...
0
nie kapuje tego. moglismy kupic Van der vaarta ktory zawsze podkreslal ze marzy o grze dla nas. nic nie zrobily wladze barcy aby go sciagnac. real ma juz 2 rozgrywajacych a my dopiero teraz go szukamy. kupilismy hleb za 15 mln a tyle kosztowal VdV. bezsensowna polityka jezeli chodzi o ta pozycje - jakże wazną.
1
Raul Garcia nam strzelil gola ! co to za błąd !
1
Raul Gracia strzelił gola a nie Maxi Rodriguez, taki mały szczegół ! To jest Barca na jaka czekamy. Tylko Valdes przy tym golu bez nadziejnie sie zachowal... zo on robił na 5 metrze pola karnego...
3
wlasnie tak sie robi karierę. Juz widze Yaya w koszulce arsenalu. keita zostanie jeszcze z rok.