0

Łodzianie a gdzie MY jesteśmy w tym temacie ? Dylu gdzie jesteś ?

0

Różnie go ustawiają w Ajax-ie jak dla mnie raczej skrzydłowy. Ma ciąg na bramkę chłopak !!! I na dodatek historyczne nazwisko !

0

ugrał by HENKA z nami wiecej gdyby nie ta powazna kontuzja. Swoją drogą nikt wcześniej z Celtiku go nie kupił bo Larsson był jednym z pierwszych piłkarzy - a na pewno najbardziej znanym którzy po ciężkim złamaniu nogi wrócili do futbolu i to na jakim poziomie !!! swoją drogą pamiętam go z MŚ w USA w '94 roku w ataku Szwecji grał z Brolinem i Dahlinem i miał dredy na głowie. dzisiaj już nie ma takich piłkarzy ...

0

do dzisiaj nie ma zawodnika z taka specyficzna lewą nogą... HULK z Fc Porto trochę przypomina mi Rivaldo. Ach co to była za drużyna, wkurzali mnie tylko w meczach z Valencia. A mógł być wtedy final barca - Real !

0

właśnie ???

0

Suarez najsensowniejsza opcja !

0

Elton chyba był związany (jako współwłaściciel) z Charltonem Athletic a nie z Watfordem !

0

Milan tez jest slaby. w tym meczu na razie najlepsze było przyjęcie na "klate" piłki przez Ronniego. Szkoda że sie skonczył jako piłkarz : (

0

Real to ma farta. Co za drużyna !

0

Laporta - bez przesady... Valdes jest najlepszy dla Barcelony w innej ekipie były dobrym bramkarzem ale nie wybitnym. Poza tym miał wczoraj sporo szczęścia ale trzeba mu oddać ze świetnie wychodził i skracał kąt i tym dużo zyskiwał w sytuacjach sam na sam.

0

bardzo lubię futsal. Możne wiecie czy można przez neta obejrzeć gdzieś mecz drużyny Barcy w futsalu ?

0

kupia go teraz. kolejny HIt przed wyborami. Laporta w koncu wskaze kogos na swego nastepce ??? no nie. Robson huknie gola w Gran Derby na SB zobaczycie !!!

0

nie dziwie sie za Benfica woli stawiać na "swoich zawodników" i ich promować niz wykorzystywać - ogrywać cudzego zawodnika. na miejscu Barcy wybrał byl taki Sporting Lizbona na wypożyczenie. tam jest mniejsza konkurencja do gry w ataku no i styl grania podobny do naszego. a tak opychają grajka do ekipy gdzie jest 4 różnorzędnych napadziorów i się dziwią że nie gra. Txiki to chyba nie myśli !

0

ciekawy zawodnik za mlodu, mam wielki sentyment do tej drużyny z konca lat 90... Rivaldo Kluivert Cocu bracia de Boer. Szkoda ze tak malo wygrali : (

0

dla mnie jest on od zawsze kibicem realu. wystarczy policzyc ile bylo artykułów posiweconych FCB a ile ralowi w tygodniku PN zeby to stwierdzic. My mielismy najlepszy sezon w hostorii a Orłowski pisal o tym ze blancos znalezli sobie defensywnego pomocnika - Lassa etc.

0

dobry komentarz !!

0

hehe

0

0

Channel - 30931 albo tu, ale ruski komentarz - chyba ;)

0

SOPCAST - Channel - 65179 - powinien być tu mecz na żywo. sam czekam.

0

0

dajcie lepszy kanal moze byc hiszpanski, bo nic nie moge znalezc, a ten canal plus tnie sie

0

Najlepsze jest to ze ten zawodnik miał ksywę w Szachtarze "JEZUS" !!!! - źródło PIŁKA NOŻNA PLUS. Też tak będziemy go nazywać ?

0

jak moglem przegrac zaklad stawiajac 1 ? barcelona powinna to skonczyc w regulaminowym czasie gry !

0

szkoda że temat Veloso ze Sportingu Lizbona w ogóle nie miał miejsca. To jest ciekawy koleś.Przez te znakomite wyniki obecnego składu jestesmy troche niewolnikami "wychowanków". Dopóki będą wyniki to będzie fajnie. Pewnie Dos Santos będzie grał DM jak bedzie potrzeba. Moze to i dobrze ?

0

nie przezywajcie, dobrze ze przegrali- ogarną sie, a to byl wlasny puchar klubu.

poza tym grali malolaci i wg mnie Gai , Pedro beda wielcy !

0

ten koles robi to notorycznie. Bana dla Miguel17 !!!

0

9,58 nowy rekord świata w biegu !!! Bolt to jest koleś. Jakby tak z piłka biegał to byłby super skrzydłowym ; )

0

to są wasze typy ? ja przedstawię swoje !

1. Petit

2. Geovanni (kosztował około 30 mln dolarów !!! - idiota w FCB był wtedy dyr. sportowym)

3. Dugarry ( tego to nawet ani razu na boisku nie widziałem)

4. Andersson (kontuzja - a przychodził jako super stoper)

5. Christianval - kto kupuje takie drewno do technicznie grajacej Barcy - ten sam dyr. sportowy co powyżej ; )

6. Dutruel - w Vigo coś bronił a FCB padaka ...

7. Bonano - padaka

8. Rochembak - osiłek - jedyny ładny gol to chyba z LFC

9. GERARD - nasz wychowanek kupiony z Valencii - niewypał - wieczny rezerwowy - boje sie ze ten sam los spotka FABREGASA jak do nas przyjdzie

10. LITMANEN - w Ajaxie super grajek - u nas grał jak cień samego siebie.

0

źle przetłumaczyliście wypowiedz ZLATANA ! On powiedział ze dużo wcześniej rozmawiał z Morattim i ustalili że jak ma odejść w przyszłości to tylko do Barcelony. W ten sposób spełnił swoje marzenie. Nawet w wiadomościach Eurosport-u tak to przetłumaczyli.

Słabo stoicie z angielskim !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?