0

gdyby nie Ozil nie byłoby tego strzału, rykoszetu i w konsekwencji gola Benzyny... Khedira wykopał by piłkę na dach stadionu ;)

0

Jutro mam idealny dzień. Od rana mecz na orliku z konkretną ekipą, potem beforek z kumplami, Gran Derbi oglądam na mieście, a potem impreza gdzieś w klubie :) VeB !!!

0

Jak nam nie będzie szło to PEPE albo bezmyślnie sfauluje albo się poślizgnie. Będzie dobrze mówię Wam.

0

KojotFCB,

co Messiemu nie wyszło ? 101 % premedytacji przy tym golu...

faworyta nie mam, wszystkie ekstra.

0

Real od paru sezonów lubi rozgrywać takie mecze, strzela gole niby fartem a na koniec cieszy się z ważnego zwycięstwa. Valencia powinna strzelić im więcej goli i byłby spokój, wiec nie ma co teraz płakać. Inna sprawa ze trochę śmiać mi sie chce z Valenci za te niewykorzystane okazje - w I połowie miałem wrażenie ze taki Soldado miał jakiś lęk przed gra ze swoja ex-drużyna. W kontekście naszej drużyny to scenariusz się powtarza. real gra bardzo dobrze (jak w poprzednich sezonach) pompowany jest balon (zidane juz bredzi ze są na poziomie wyższym niż Barca) a potem w bezpośredniej konfrontacji nie ma żadnych wątpliwości. Nie mam nic przeciwko aby w tym sezonie, serial trwa dalej.

p.s. już dzisiaj mam beke z Atletico, znowu baty w derbach...

0

Dlaczego niby Barca zagrała słabo ??? Bo nie wygrała ??? A może to Nietoperze grały dobrze, ostro naciskali, baaardzo dużo biegali no i byli skuteczni, do tego mieli farta. Ja jestem zadowolony z wyniku a mecz stał na bardzo wysokim poziomie, każdy błąd praktycznie kończył się golem lub przynajmniej strzałem na bramkę.

p.s. odklejcie się od kompów i pójdźcie ludzie czasem na boisko pograć, wtedy może będziecie mieli bardziej wyważoną ocenę meczów...

0

jakie to wszystko wydaje się łatwe...

0

oj ludziki jak Wy możecie nie doceniać Keity, to jest zajebisty zawodnik. Bardzo potrzebny w tej drużynie. w powietrzu ktoś musi walczyć no nie ???

0

stawia PEP na pewniaków !!

0

katallonczyk16

bardziej tajemniczych przeciwników nie mogłeś wybrać ????

0



prezentacja Cesca

0

A wiecie co jest najlepsze ??? Pierwszy mecz Cesca będzie miał miejsce w środę na CN przeciwko Realowi !!!! Ale jazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Powiem Wam ludzie tak. Super że przyjdzie Alex i Cesc i cholernie mnie zaintrygował Pep kwestia napastnika. Nie ukrywam że wiele bym dał za to żeby Diego Forlan do nas przyszedł. Dla mnie 3 najlepszy piłkarz po Messim i Cristiano.

0

przestańcie z tym Aguero. On nie pasuje do nas, nie ta dynamika. Alex właśnie to ma, podobny profil jak Pedro... mądry transfer oby szczęście Mu dopisało !

0

dajcie spokój z Aguero ruszał by sie jak Zlatan w ataku. Przesadził z siłką. Alex bedzie wymiatał na obu skrzydłach i o to chodzi !

0

a Abidal Panowie to raczej na stoperku pewnie bedzie pogrywał, czas działa na jego niekorzyść jezeli chodzi o gre na boku...

0

Niby nic nowego a wszyscy się lękają. Nie lękajcie się !!!

0

ale laicy z Was :) przy tym systemie Busi wchodzi na "4" obrońce i robi za papierowego stopera. Ciekawy wariant oczywiście przy określonych meczach, dla mnie fajna sprawa. Dani dalej będzie hasał po prawej mańce. System 3 - 4 - 3 juz Ryjek próbował pod koniec swojej kadencji i dawało to czasem skutek. Bodajże w meczu z Saragossą tak ich ograliśmy.

0

SUper opcja transferu, jestem za !!!

0

Napisze tak: wiadomo ze Fabs do nas trafi wczesniej czy pozniej, lepiej zeby wczesniej. Osobiscie go widze w składzie. Pare lat temu bylo gadanie że Iniesta nie moze grac razem z Xavim, co pokazał czas ??? Podobnie jest z Fabsem. Problem tkwi w zadaniach na boisku. Wg mnie Czesio bedzie gral czesto ale bardziej z tyłu, będzie konkurentem dla Busiego... zobaczycie. Bardziej będzie ogarniał gre dla tyłów, tak to wymyśli Pep. Co do Thiago to jestem jego wielkim fanem i myślę że zostanie. To będzie nasz klasyczny Mediapunto - taki Zidane ;) Jak tu nie kochac FCB ????

0

rafał20

Barca samograjem po Ryjku ??? Oszalałeś ??? Barca była zmęczona, bez polotu grająca statycznie ze zgranym Ronniem i Deco, problematycznym Etoo.

Real zniszczony po Pellegrinim ??? Gonił real Barce do ostatniej kolejki grajac bardzo ciekawie.

Zobaczymy po odejściu Mou jakie będą zniszczenia.

0

dla mnie wszyscy trzech są świetni !!! Oby udało ich się kupić !

0

Oby nie przyszedł Rossi ani inne dziwne Kuny. Oby jak naj mniej gwiazdorów ...

0

Ludzie kochani co Wy tak krótko z FCB ??? Pierwszy mecz jaki świadomie obejrzałem to finał PE w 94 roku. Barca dostała baty 4 - 0. Od tego momentu jestem fanem Dumy Katalonii.

Dzisiaj się bawimy. Jesteśmy rozpieszczani przez Barcę !!! nie ma co !!!

0

wg mnie on jest dobrym zawodnikiem ale nie mam pewności czy do nas pasuje. Jest lewonożny a tacy zawodnicy maja tendencje do grania tylko jedną noga. Taki Pedro obie ma świetne... Już Sanchez technicznie bardziej mi podchodzi.

0

szkoda Depor ale ekstra ze wchodzi do ligi Betis i Rayo (moja ulubiona madrycka ekipa) !!!!!!!

0

wszystko zależy od Boga hehehe no tak bozia da podwyżkę to zostanę, co za idiotyczne pieprzenie...

0

śmieszny real znowu strzela... do GD beda wygrywać z potem znowu w pizde... co za klub... mam dosc tego ich fata...

0

jednak gramy ????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?