0

Tego zawodnika nigdy nie zapomne ! W Gran Derby przyspawał pilke do poprzeczki, ach co gol mógł wpaść !!! VeB !!!

0

0

nie tacy jak E2 odchodzili z Barcy(np. Rivaldo) a klub mimo to dalej swietnie gral. rozpoczyna sie nowy etap w FCB. ze Zlatanem bedzie wiecej manewru w ataku zobaczycie. nie zdziwię się messi bedzie gral na srodku ataku. PEP nas zaskoczy.

0

Na pewno Mega talent. Jak nie będzie "wariował" to sadze że odniesie sukces w Dumie Katalonii. Oby gra zespołowa mu pasowała. Aby się dowiedziec jak będzie - musimy sporo poczekać ; )

0

Panowie !! Forlan nie jest zlym pomyslem. Jak przyjdzie Ibracadabra a odejdzie E2 to i tak przyda nam sie drugi srodkowy napastnik. Forlan to świetna opcja. A to ze ma 30 lat ? prosze Was, pamietacie Larssona ? Dla mnie to sa podobni zawodnicy. Jest jeszcz Henryk ale wtedy gdy jego planuja na 2 środkowego egzekutora to potrzebny jest nam na gwałt lewo skrzydłowy. Mata ? A moze znowu zarząd wszystkich zaskoczy ?

0

gracie w PES'a ? na playstation ? na szaraka psx byly pierwsze czesci tej gry. konami nie mialo licencji na nazwiska piłkarzy m.in. w Ajaksie . miałem problem z nazwiskiem obrońcy który miał zmienione nazwisko (aby ominąć licencję). wpisane miał HOUSE. zgadnijcie o kogo chodziło : )

p.s. jednoznaczne skojarzenie z kawą ; ) ach Ci Japończycy :)

0

a zgadnijcie kto w przyszlych sezonie będzie gral w koszulce nr 7 na plecach ? czyj to ulubiony numer ? DAVID VILLA !!!!!!

0

dobrze ze istnieją takie strony poświęcone tylko Barcelonie. W tygodniku Piłka Nożna dział poświęcony piłce hiszpańskiej prowadzi Leszek Orłowski (komentuje ta lige też w C+). ten facet nic tylko o realu pisze i np w tygodniu rozpisuje sie na 2 strony o tym jak to real w końcu znalazł sobie Defensywnego pomocnika - lassa. Heheheheh. O Barcelonie nie ma co pisac i się zachwycać naszymi zawodnikami. . Wszystko przecież wygraliśmy

0

Zlatan - to jest to !!!! W końcu jakiś czarny charakter w Barcelonie !!!! Będzie czym zaskoczyć w ataku. A E2 niech zostanie ale sądzę ze gdy go pogonimy to do ataku przyjdzie ktos podobny - Forlan : )

A cyrkiem Peresa się nie przejmujmy - czuje że będzie z nimi zabawnie w sezonie ; )

VeB !!!!

0

Zlatean do nas przyjdzie zobaczycie. a co do E2 to sądze ze jego czas minął. nic nowego nie wniesie do gry Barcy. czas na nowego napstnika ! nie popelniajmy błędów z przed lat...

rossel (wtedy vice prezydent barcy) chciał opchnać Ronaldinho do Milanu czy do Chelase za 100 mln - wtedy uznałem to za herezje ale patrząc z perspektywy czasu - trzeba było to zrobić.

z E2 też by tak było - kolejny sezon już słabszy i za 2 lata wart on będzie 10 mln. Zobaczycie.

a Zlatan chce sukcesów. Ja tam się ciesze. Jedyna "ale" jakie dostrzegam to znaczn aróznicze w stylu grania ich dwojga. Moze Forlan jeszcze przyjdzie na dokładkę... : ) w końcu 10 mln które wydamy za Ibracadabre to nie duzo !

0

zlatan lepszy !!!!!

pep wie kto pasuje kto nie. kurdupli mamy dosc !!!!

0

yogoorcik

w czym problem ??

wiesz jak ten człowiek zmienił Hiszpanię ?

pchnął do przodu zacofany katolicki kraj.

kiedy Polska będzie mieć swojego Zapatero ????

0

Panowie !!!

Jasne ze Ribery to najlepszy zawodnik do kupienia w tym moemncie ale on jest skrzydłowym. Ja napastnikiem nie pogardzę a takim jak Forlan to już napewno. Jego doświadczenie jest olbrzymie do tego jakże skutecznie gra. Nie dziwię się ze PEP go chce. Co do Zlatana jestem sceptyczny - cena i charakter nie pasuje. Ale czuje że właśnie kogoś takiego w naszej ekipie brakuje - jakiegoś czarnego charakteru, jakiegoś prowokatora. PEP szuka nowym opcji dla drużyny i chwała mu za to. Nie powtarzajmy roku 2006 kiedy uznaliśmy że już wszystko wygramy i ze jesteśmy najlepsi. Czekam na transfery !!!

0

Super pomysł z tym Forlanem. Doświadczony bramkostrzelny napastnik z doświadczeniem olbrzymim. 24 mln to w sumie nie dużo za tak sprawdzonego grajka. On moze się stać naszym nowym Larssonem... a numer 7 będzie do wzięcia !

0

heheheh jak kibice Depo gwiżdżą na PINTO !!! Wszystko przez to że grał wcześniej dla Celty Vigo : )

0

super transmisja !!!!

VeB !!!

0

JEST !!!

Tylko Barca !!!!

jesteśmy najlepsi !!!!

Visca El Barca !!!!

gdzie jest Hirek Wrona ???

0

M_K a Ty zawsze swoje...

pewnie wolałes prawicowca madrististę Aznara ?

0

Powiem Wam Panowie że ja sam jestem ciekaw czy Zlatan by u nas naprawde się nie przydał. Charalteru mu nie mozna odebrać ale zarazem w tym tkwi ryzyko. w naszej druzynie wszyscy sa grzeczni, Alves i Puyol największe walczaki a w ataku same aniolki - cherubin Bojan i messi ;) moze Zlatan naprawde wniósł by cos nowego a śmeim twierdzić ze jest nam nowa jakość w ataku niezbędna.

nie zróbmy takiego błedu jak w 2006 r. że nic nie zmianiłno i drużyna zaczeła dołowac powli powoli aż do 1 - 4 z realem.

moze sie okazac że czas Eto minął.

0

Oby był w formie !

0

M_K

przestan pisac glupoty. jakie wykolejenie ? co ty bredzisz ? za duzo kadzidła w kosciele żeś sie nawąchał.

Polsce trzeba takiej lewicy !!!

0

ale jestem szcześliwy. pisalem w piątek ze koniec dywagacji - czas wygrywac. Moja super Barca to udowodnila !!!!! CHCEMY 3 KORONY !!!!!!!

0

hehhee smieszny jest. Podniecaja sie tym meczem 1 - 4 tylko ze nikt nie pamieta jak oslabiona byla Barca w tamtym meczu i jakie "cyrki" sedzia odstawial. karny z kapelusza, gol po faulu itd. wielkie halo. Wygrajmy to dzisiaj bo już mam dość tych głupich dywagacji.

0

ja pierdole !!! 2 spalone z dupy, ballack czerwona za uderzenie iniesty (2 żółta), karny za faula na henry !!!

co ten sedzia odwala ????

style jedynie poprawia humor. śpijta kibole, w sobote real następny anty futbol.

0

a moze i dobrze ze tak sie stało ? skoro mamy udowodnic ze jestesmy najlepsi zróbmy to na boisku rywala. czekam na TEN MECZ ! VeB !!!

0

a może głupi ma zawsze szczęście ? : )

0

hehhee ja nie moge...

0

czy istnieje dziwniejsza ekipa niz RM ? tego nie da sie ogladac.

0

Xavi nie ma dnia. od cholery nie dokładnych podań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?