Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tego zawodnika nigdy nie zapomne ! W Gran Derby przyspawał pilke do poprzeczki, ach co gol mógł wpaść !!! VeB !!!
0
potwierdzam, ten link jest super !!!
http://www.mitele.telecinco.es/t5/eventos/presentacion-Ibra/index.html
0
http://www.rojadirecta.com/justin/accionsoccer
0
nie tacy jak E2 odchodzili z Barcy(np. Rivaldo) a klub mimo to dalej swietnie gral. rozpoczyna sie nowy etap w FCB. ze Zlatanem bedzie wiecej manewru w ataku zobaczycie. nie zdziwię się messi bedzie gral na srodku ataku. PEP nas zaskoczy.
0
Na pewno Mega talent. Jak nie będzie "wariował" to sadze że odniesie sukces w Dumie Katalonii. Oby gra zespołowa mu pasowała. Aby się dowiedziec jak będzie - musimy sporo poczekać ; )
0
Panowie !! Forlan nie jest zlym pomyslem. Jak przyjdzie Ibracadabra a odejdzie E2 to i tak przyda nam sie drugi srodkowy napastnik. Forlan to świetna opcja. A to ze ma 30 lat ? prosze Was, pamietacie Larssona ? Dla mnie to sa podobni zawodnicy. Jest jeszcz Henryk ale wtedy gdy jego planuja na 2 środkowego egzekutora to potrzebny jest nam na gwałt lewo skrzydłowy. Mata ? A moze znowu zarząd wszystkich zaskoczy ?
0
gracie w PES'a ? na playstation ? na szaraka psx byly pierwsze czesci tej gry. konami nie mialo licencji na nazwiska piłkarzy m.in. w Ajaksie . miałem problem z nazwiskiem obrońcy który miał zmienione nazwisko (aby ominąć licencję). wpisane miał HOUSE. zgadnijcie o kogo chodziło : )
p.s. jednoznaczne skojarzenie z kawą ; ) ach Ci Japończycy :)
0
a zgadnijcie kto w przyszlych sezonie będzie gral w koszulce nr 7 na plecach ? czyj to ulubiony numer ? DAVID VILLA !!!!!!
0
dobrze ze istnieją takie strony poświęcone tylko Barcelonie. W tygodniku Piłka Nożna dział poświęcony piłce hiszpańskiej prowadzi Leszek Orłowski (komentuje ta lige też w C+). ten facet nic tylko o realu pisze i np w tygodniu rozpisuje sie na 2 strony o tym jak to real w końcu znalazł sobie Defensywnego pomocnika - lassa. Heheheheh. O Barcelonie nie ma co pisac i się zachwycać naszymi zawodnikami. . Wszystko przecież wygraliśmy
0
Zlatan - to jest to !!!! W końcu jakiś czarny charakter w Barcelonie !!!! Będzie czym zaskoczyć w ataku. A E2 niech zostanie ale sądzę ze gdy go pogonimy to do ataku przyjdzie ktos podobny - Forlan : )
A cyrkiem Peresa się nie przejmujmy - czuje że będzie z nimi zabawnie w sezonie ; )
VeB !!!!
0
Zlatean do nas przyjdzie zobaczycie. a co do E2 to sądze ze jego czas minął. nic nowego nie wniesie do gry Barcy. czas na nowego napstnika ! nie popelniajmy błędów z przed lat...
rossel (wtedy vice prezydent barcy) chciał opchnać Ronaldinho do Milanu czy do Chelase za 100 mln - wtedy uznałem to za herezje ale patrząc z perspektywy czasu - trzeba było to zrobić.
z E2 też by tak było - kolejny sezon już słabszy i za 2 lata wart on będzie 10 mln. Zobaczycie.
a Zlatan chce sukcesów. Ja tam się ciesze. Jedyna "ale" jakie dostrzegam to znaczn aróznicze w stylu grania ich dwojga. Moze Forlan jeszcze przyjdzie na dokładkę... : ) w końcu 10 mln które wydamy za Ibracadabre to nie duzo !
0
zlatan lepszy !!!!!
pep wie kto pasuje kto nie. kurdupli mamy dosc !!!!
0
yogoorcik
w czym problem ??
wiesz jak ten człowiek zmienił Hiszpanię ?
pchnął do przodu zacofany katolicki kraj.
kiedy Polska będzie mieć swojego Zapatero ????
0
Panowie !!!
Jasne ze Ribery to najlepszy zawodnik do kupienia w tym moemncie ale on jest skrzydłowym. Ja napastnikiem nie pogardzę a takim jak Forlan to już napewno. Jego doświadczenie jest olbrzymie do tego jakże skutecznie gra. Nie dziwię się ze PEP go chce. Co do Zlatana jestem sceptyczny - cena i charakter nie pasuje. Ale czuje że właśnie kogoś takiego w naszej ekipie brakuje - jakiegoś czarnego charakteru, jakiegoś prowokatora. PEP szuka nowym opcji dla drużyny i chwała mu za to. Nie powtarzajmy roku 2006 kiedy uznaliśmy że już wszystko wygramy i ze jesteśmy najlepsi. Czekam na transfery !!!
0
Super pomysł z tym Forlanem. Doświadczony bramkostrzelny napastnik z doświadczeniem olbrzymim. 24 mln to w sumie nie dużo za tak sprawdzonego grajka. On moze się stać naszym nowym Larssonem... a numer 7 będzie do wzięcia !
0
heheheh jak kibice Depo gwiżdżą na PINTO !!! Wszystko przez to że grał wcześniej dla Celty Vigo : )
0
super transmisja !!!!
VeB !!!
0
JEST !!!
Tylko Barca !!!!
jesteśmy najlepsi !!!!
Visca El Barca !!!!
gdzie jest Hirek Wrona ???
0
M_K a Ty zawsze swoje...
pewnie wolałes prawicowca madrististę Aznara ?
0
Powiem Wam Panowie że ja sam jestem ciekaw czy Zlatan by u nas naprawde się nie przydał. Charalteru mu nie mozna odebrać ale zarazem w tym tkwi ryzyko. w naszej druzynie wszyscy sa grzeczni, Alves i Puyol największe walczaki a w ataku same aniolki - cherubin Bojan i messi ;) moze Zlatan naprawde wniósł by cos nowego a śmeim twierdzić ze jest nam nowa jakość w ataku niezbędna.
nie zróbmy takiego błedu jak w 2006 r. że nic nie zmianiłno i drużyna zaczeła dołowac powli powoli aż do 1 - 4 z realem.
moze sie okazac że czas Eto minął.
0
Oby był w formie !
0
M_K
przestan pisac glupoty. jakie wykolejenie ? co ty bredzisz ? za duzo kadzidła w kosciele żeś sie nawąchał.
Polsce trzeba takiej lewicy !!!
0
ale jestem szcześliwy. pisalem w piątek ze koniec dywagacji - czas wygrywac. Moja super Barca to udowodnila !!!!! CHCEMY 3 KORONY !!!!!!!
0
hehhee smieszny jest. Podniecaja sie tym meczem 1 - 4 tylko ze nikt nie pamieta jak oslabiona byla Barca w tamtym meczu i jakie "cyrki" sedzia odstawial. karny z kapelusza, gol po faulu itd. wielkie halo. Wygrajmy to dzisiaj bo już mam dość tych głupich dywagacji.
0
ja pierdole !!! 2 spalone z dupy, ballack czerwona za uderzenie iniesty (2 żółta), karny za faula na henry !!!
co ten sedzia odwala ????
style jedynie poprawia humor. śpijta kibole, w sobote real następny anty futbol.
0
a moze i dobrze ze tak sie stało ? skoro mamy udowodnic ze jestesmy najlepsi zróbmy to na boisku rywala. czekam na TEN MECZ ! VeB !!!
0
a może głupi ma zawsze szczęście ? : )
0
hehhee ja nie moge...
0
czy istnieje dziwniejsza ekipa niz RM ? tego nie da sie ogladac.
0
Xavi nie ma dnia. od cholery nie dokładnych podań.