0

blad Valdesa jak nic przy pierwszej bramce. przy drugiej mógł obronić ale nie musial. gramy ospale, w 30 minucie zaczeli grac juz na czas - co sie zemscilo. mam wrazenie ze jak najmniejszym nakladem sil chcieli to wygrac. czasem tak sie nie da. K....a mać Barca grać !!!!!!!

0

http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=49dd52c1ec520

super jakosc ale trzeba mieć dobrego neta

0

pożyjemy zobaczymy ...

0

karne ? musi je wykonywac ktos kto łaczy siłe z techniką ! ja obstawiam DANIELA ! ale czy dadza tacy gwiazdorzy jak lionel i samuel aby strzelam ALVES ? on jest niesamowity !!

0

ciota sie okaze ... pamietam rok 2000 ... pozbylem sie zludzen... figo ...

0

no to wszystko zgodnie z planem : )

0

szkoda realu : / beda lupac w lidze - skupia wszystkie sily. a my do konca na 3 frontach : ) ach ta FC BARCELONA : )

VeB !!!!

0

z valecia w zeszlym sezonie bylo 1 1 a nie 0 0 w polfinale na camp nou. oddalismy w tym meczu 18 strzalow w bramke a valencia 1 !

0

nie dostrzegac stylu BARCY jak nie ma messiego na boisku ?

kto tu jest śmieszny - chyba ty : )

betis ma wielu sympatykow na swiecie - japonia itd.

równie dobrze zamiast los beticos moze byc kazdy inny klub - mnie utytulowany z La Liga.

0

a styl zachowujemy dzieki wychowankom, to xavi iniesta, busuets niedlugo pewnie CESC zagwarantuja to nam : )

gwiazdy sa na dokladke - nawet MESSi ktory jest naszym wychowankiem.

0

misugi

gdyby liczyły sie przede wszystkim sukcesy to takie kluby jak np BETIS nie mialy by w ogole kibicow

liczy sie klimat aura jaka dany klub roztacza wokół siebie

wlasnie Barca ma to "COŚ"

real za galacticos az tak spuer nie gral, nawet wtedy "niby" slaba Braca z nimi wygrywala - u siebie częsciej niz w ostatnich latach

a o zamierzchlych czasach nie bede pisal bo nie bylem swiadkiem ich pieknej gry".

pierwszy mecz jaki w zyciu swoim obejzalem w calosci to byle przegrany mecz w finale pucharu europy BARCELONA 0 - 4 MILAN

jakos kibicem bardziej utytuowanego klubu - MILANU nie jestem.

0

didon ok.

po to jest forum by sie wypowiadac.

ale okreslenie "brak dowodow na wielkosc barcy"

Ci nie wyszlo

grzecznie Cie skomentowalem

wazne ze mozemy powymieniac opinie

w glebi serca licze ze to barca za mojego zycia wygra wiecej trofeow niz real : )

mam tylko 26 lat - poczekam, poogladam blankosow, zobacze ich bankructwo - to bezcenne : )

0

didon zamuliles temat : )

ciezko skapowac o co Ci chodzi ???

kibicuje bo lubie wszystko w BARCELONIE !!!

a niei mam cily wypisywac co - nie tylko styl. w koncy nie zawsze mozna wygrywac. real to druzyna sukcesu - jak nie wygrywaja to przestaja cokolwiek znaczyc. ciagle tylko gadaja ile to pucharow maja w gablotach. jeszcze ze 2-3 lata bez sukcesow i sie usraja ta polityka - licze na PEREZA : ) pozyczki, nieudane tranfery itd. araby z CITY ich zawsze przebija. sukcesu juz nie kupia jak na przelomie XX/XXI wieku !!!!

no prosze a Betis jedzie z FC 1 - 0

strzelil nasz wychowanek sergio garcia : )

0

jak moge dalej po narzekać to niestety La Liga jest slaba.

kiedys bylo depo, valencia cos grala.

teraz tylo villareal stara sie.

jestesmy MY i real : (

nawet slaby real wystarcza aby byc drugi... gdyby yellow sub marine gral jak w zeszlym sezonie to by bylo fajnie...

real w eliminacjach LM : )

0

o twoim kibicowaniu swiadcza twoje "ugrzecznione" wypowiedzi na temat RM.

nic ci nie wmawiam, nazywam rzeczy po imieniu : )

sam sprawdz w slowniku czy slowo "idiota" nalezy do slow "parlamentarnych"

0

wujo444 to wiele wyjasnia.

jak nie jestes kibicem Barcy to po co komentujesz ???

nie czuje sie zagrozony, nie uzylem ani jednego wulgaryzmu : )

a lubie wyrazac swoje poglady - nie mam z tym problemu poza tym smiem twierdzic ze pisze z sensem.

VeB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

trzeba dostrzegac RÓŻNICE ogladajac rózne druzyny.

Barca robi róznice - zawsze dba o styl - ma SWÓJ własny styl gry.

Real nie ma stylu - madycka polityka jest kupic "gwiazdy" i zyskac na ich talencie.

barca sama uczy zawodnikow jak grac - dzieki temu styl pozostaje !!!

a TERAZ nadchodza kolejne wielkie sukcesy !!!

to nie przypadek ze Barca mimo ze nie ma najwiekszej liczby pucharow w muzeum ma tylu kibicow.

0

Ban! - 1 tydz.

0

szacunek - to do Ciebie : )

napisalem ze Barca tez przegrywa z klasa - ale sie nie wyswietlilo : )

0

stawiam 2 - 0 lub 3 - 0. wygramy spokojniej niz z racingiem. Bojan i Henryk zagra dzisiaj dobrze.

no i moj ulubionu DANIEL !!!!!!!!!!!! Zaczynajcie !!!!

0

to wlasnie ta :)

0

jak macie najnowsza wersje veetla to zachecam do ogladania - super jakosc.

http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=481e97808da07

0

0

u mnie wszystko praży. nawet rozgrzewke ogladam. VeB!!!!

0

zawsze jest najlepsza, na dodatek Barce czesto pokazuja - tez w lidze. czasem tylko obraz tak dziwnie piksle gubi no ale nie nazekajmy.

VeB !!!!

0

najlepsza dzisiejsza transmisja jest przy uzyciu programu veetle.

http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=481e97808da07

po kliknieciu pojawi sie link do sciagniecia tego programu. jak macie aktualna wersje zacznie sie transmisja. POLECAM !!!!

0

Born in La Pobla de Segur, which is located in the interior of Catalonia, on April 13 1978, as a boy Carles Puyol played for the local side. He was signed for the FC Barcelona B team in 1996 at the age of 17 and made is first team debut in 1999 under Louis Van Gaal, when visiting Barcelona beat Valladolid 2-0.

jak mial 17 lat to zadebiutowal u Van Gaala ... a nie przyszedl do Barcy. ale gral napewno wczesniej gdzies na prowincji...

0

z ciekawosci sprawdze to z puyolem ale nie mozliw ejest aby tak pozno do Barcy trafił. w wieku 17 lat mozna powiedziec ze juz jest sie uksztaltowanym pilkarzem. wszedzie jest podawane ze puyol jest wychowankiem Barcy a raul atletico. puyol raczej nie gral w innej juniorskiej druzynie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?