0

raul jest wychowankiem Atletico. mozna to sprawdzić w każdym "skarbie kibica". gdy miał 15 ew. 16 lat pamietny Jesus Gil rozwiazal z oszczednosci druzyne juniorow. wtedy mlodych przygarnął real. potem czesto GIL powtarzal zeby "raul sie tak nie cieszyl na bernabeu po strzeleniu gola bo i tak w pilke nauczyl sie grac w atletico". co ciekawe rodzina raula zawsze kibicowala "los colchoneros" a nie realowi.

reasumujac - raul jest wychowankiem ATLETICO.

0

raul jest wychowankiem Atletico. mozna to sprawdzić w każdym "skarbie kibica". gdy miał 15 ew. 16 lat pamietny Jesus Gil rozwiazal z oszczednosci druzyne juniorow. wtedy mlodych przygarnął real. potem czesto GIL powtarzal zeby "raul sie tak nie cieszyl na bernabeu po strzeleniu gola bo i tak w pilke nauczyl sie grac w atletico". co ciekawe rodzina raula zawsze kibicowala "los colchoneros" a nie realowi.

reasumujac - raul jest wychowankiem ATLETICO.

0

dominacja Barcy jest godna podziwu, znowu jestesmy wyraznie lepsi !!!

0

za takie akcje kocham ten klub !!!!

0

własnie OSA nie bedzie sie bronić !!! obejzyjcie sobie w skrotach ich ostatni mecz z getafe !!!! 5 - 2 ? jakie akcje gole i chec do atakowania !!!! bedzie wlasnie super mecz !!!

swoja droga Plasil to niezly lewoskrzydlowy !!!!

0

całe Barcelismo jest szczesliwe !!!!!!!!!!! jedziemy z Nowym Rokiem !!!!! VeB !!!!!!

0

wszyscy pierdola ze barcy gra to messi i jego 50 % "roboty" !!!! udowadnia ta druzyna ze to nieprawda !!!!

0

wszyscy pierdola ze barcy gra to messi i jego 50 % "roboty" !!!! udowadnia ta druzyna ze to nieprawda !!!!

0

jesli juz to bierzemy EMANUELSONA !!!!! z Ajaxu rzecz jasna.

jakis Holender by nam sie przydal ; )

0

ale Wy nie kapujecie słów cruyfa ! w artykule tez źle on zostal zacytowany.

Johanowi chodziło o to że messi przytrzymuje pilke na boku boiska z dala od bramki i ze naraza sie w ten sposob na faule ktore sedzia nie bedzie karal kartkami !!! tymczasem moglby grajac blizej bramki w ten sposob cos zyskac dla druzyny np rzut wolny, a tak sie nie dzieje. vide - sa na nim faule ale nie ma kartek dla przeciwnikow i nie ma goli.

zgadzam sie w 100 % z Cruyfem !!!

to tak jak Ronnie dostawal pilke na lewe skrzydlo i wszyscy czekali co zrobi... jak byl w formie to kiwal szedl na przebój i był gol, a pamietacie jak bylo poźniej ? nawet na srodku ataku byl ustawiany.

0

samoth masz racje busqets byl beznadziejny... pamietam taka bramke co złapal ja po paradzie i zanim upadl to ja wypuscil z rąk i ktos dobil. a co z victorem ... baia ? 1 sezon niezly a potem padaka... sam po latach sie przyznal ze w barcelonie musia grac bramkarz jak ostatni stoper. obrona gra wysoko i wiele sytuacji sam na sam miał, a do tego gra na przedpolu... beznadzieja. pamiatam jak ktos mu strzelil gola z ok. 30 metrow i wpadla mu ... miedzy nogami. wstyd !!!!

0

napewno bedzie ciekawie. dwie najbardziej ofensywne ekipy !!!! Messi vs Benzyna !!!!!!!!!!!!

0

to będzie kolejny prezes FCB. ciekawe jak mu będzie szło ?

0

madyckie złamasy ciagle go faulowali, sneijder jedyne co zrobil w meczu to kopnal raz na bramke i raz chamsko "stanal" na kostce messiego.

"krolewscy", bedziemy walczyc o honor klubu...

co za pieprzenie zawodnikow

real mistrzowie catennacio

0

jebie mnie co sadziecie ale jezeli real "super niby klub" ma sie bronic w 11 poza pilka to chuj nie druyzyna. Od 3 -4 lat graja na camp nou anty futbol. mam w dupie takich kurewskich !!!!!

$Real madyt - nowi mistrzowie cattenacio !!!!!!!

ach ten cappelo !!!!

juve gra ofensywniej !!!! od lat !!!!

0

sciah

z mila checia ...

0

a mial grac u nas. tylko faszysci z madrytu anulowali jego transfer do Barcy i niejaki bernabeu wyrobil mu karte RMFC. dlatego tego pana nie lubimy zbytnio...

szacunek za umiejetnosci sportowe... nic wiecej...

0

bardzo dobry socjalista i na dodatek antyklerykal, ukrocil interesy zakłamanców z watykanu. Ktos taki jest potrzebny w Polsce !!!!!

i na dodatek zadeklarowany fan Barcy !!!!

0

widze ze real zastosowal od dawna znana technike - ucieczke do przodu... troche sie zmartwilem... mialem 1000 zł postawic na Barce... a teraz sie wacham : )

0

ja chyba postawie 1000 zł na Barce... a moze i 1500 zł ? mam odlozone juz na wyjazd na mecz do Barcelony. jak przegram to nie pojade i na Ramblas nie zarobia na mnie właściciele pubow sprzedajac piwo Amstel ; )

0

nie no zenada z tym realem. co to za GD beda ? zostanie pobity rekord 5 0 w sobote ? az nie mam ochoty dokuczac fanom realu : /

0

rozwiodl sie i od razu lepiej mu sie gra ; )

0

tj dobry pomysl z tym nie podawaniem składu. nie moga nic taktycznie wymyslic przeciwnicy przed meczem. tajemnicza Barca VeB !!!!!

0

super tekst !!!!! najlepszy w tym roku !!!! gratuluje !!!!!

0

nie wiem po co on nam... kolejny kurdupel... lepiej benzyne... takie moje zdanie.

0

no nie znowu ta ruska strona... znajdzie się jakiś Diodak i powie mi dlaczego nie moge pobrac tego pliku ? tydzien temu to samo... a z innych stron bez problemu...

0

w LM jest obowiązek posiadania 3 wychowanków... nic nowego nie proponujecie... wszytkim rządzi haj$

"kasa kasa miasto zaprasza, suki tez pierwsza klasa ..."

0

juz 2 0 dla Valencii. mata dobry grajek a real go oddal... bedzie mecz na szczycie w kolejnej kolejce...

0

dobry koles ten obronca. widizalem go w akcji p-ko Ac Milan. Zambrotta wysiadal przy nim. swietne posuniecie by było !!! sylivinho przeciez odchodzi po sezonie. Jestem na tak !!!

0

Victor sie zrehabilitowal ta interwencja ale ogolnie farta dzisiaj nie miał ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?