Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
raul jest wychowankiem Atletico. mozna to sprawdzić w każdym "skarbie kibica". gdy miał 15 ew. 16 lat pamietny Jesus Gil rozwiazal z oszczednosci druzyne juniorow. wtedy mlodych przygarnął real. potem czesto GIL powtarzal zeby "raul sie tak nie cieszyl na bernabeu po strzeleniu gola bo i tak w pilke nauczyl sie grac w atletico". co ciekawe rodzina raula zawsze kibicowala "los colchoneros" a nie realowi.
reasumujac - raul jest wychowankiem ATLETICO.
0
raul jest wychowankiem Atletico. mozna to sprawdzić w każdym "skarbie kibica". gdy miał 15 ew. 16 lat pamietny Jesus Gil rozwiazal z oszczednosci druzyne juniorow. wtedy mlodych przygarnął real. potem czesto GIL powtarzal zeby "raul sie tak nie cieszyl na bernabeu po strzeleniu gola bo i tak w pilke nauczyl sie grac w atletico". co ciekawe rodzina raula zawsze kibicowala "los colchoneros" a nie realowi.
reasumujac - raul jest wychowankiem ATLETICO.
0
dominacja Barcy jest godna podziwu, znowu jestesmy wyraznie lepsi !!!
0
za takie akcje kocham ten klub !!!!
0
własnie OSA nie bedzie sie bronić !!! obejzyjcie sobie w skrotach ich ostatni mecz z getafe !!!! 5 - 2 ? jakie akcje gole i chec do atakowania !!!! bedzie wlasnie super mecz !!!
swoja droga Plasil to niezly lewoskrzydlowy !!!!
0
całe Barcelismo jest szczesliwe !!!!!!!!!!! jedziemy z Nowym Rokiem !!!!! VeB !!!!!!
0
wszyscy pierdola ze barcy gra to messi i jego 50 % "roboty" !!!! udowadnia ta druzyna ze to nieprawda !!!!
0
wszyscy pierdola ze barcy gra to messi i jego 50 % "roboty" !!!! udowadnia ta druzyna ze to nieprawda !!!!
0
jesli juz to bierzemy EMANUELSONA !!!!! z Ajaxu rzecz jasna.
jakis Holender by nam sie przydal ; )
0
ale Wy nie kapujecie słów cruyfa ! w artykule tez źle on zostal zacytowany.
Johanowi chodziło o to że messi przytrzymuje pilke na boku boiska z dala od bramki i ze naraza sie w ten sposob na faule ktore sedzia nie bedzie karal kartkami !!! tymczasem moglby grajac blizej bramki w ten sposob cos zyskac dla druzyny np rzut wolny, a tak sie nie dzieje. vide - sa na nim faule ale nie ma kartek dla przeciwnikow i nie ma goli.
zgadzam sie w 100 % z Cruyfem !!!
to tak jak Ronnie dostawal pilke na lewe skrzydlo i wszyscy czekali co zrobi... jak byl w formie to kiwal szedl na przebój i był gol, a pamietacie jak bylo poźniej ? nawet na srodku ataku byl ustawiany.
0
samoth masz racje busqets byl beznadziejny... pamietam taka bramke co złapal ja po paradzie i zanim upadl to ja wypuscil z rąk i ktos dobil. a co z victorem ... baia ? 1 sezon niezly a potem padaka... sam po latach sie przyznal ze w barcelonie musia grac bramkarz jak ostatni stoper. obrona gra wysoko i wiele sytuacji sam na sam miał, a do tego gra na przedpolu... beznadzieja. pamiatam jak ktos mu strzelil gola z ok. 30 metrow i wpadla mu ... miedzy nogami. wstyd !!!!
0
napewno bedzie ciekawie. dwie najbardziej ofensywne ekipy !!!! Messi vs Benzyna !!!!!!!!!!!!
0
to będzie kolejny prezes FCB. ciekawe jak mu będzie szło ?
0
madyckie złamasy ciagle go faulowali, sneijder jedyne co zrobil w meczu to kopnal raz na bramke i raz chamsko "stanal" na kostce messiego.
"krolewscy", bedziemy walczyc o honor klubu...
co za pieprzenie zawodnikow
real mistrzowie catennacio
0
jebie mnie co sadziecie ale jezeli real "super niby klub" ma sie bronic w 11 poza pilka to chuj nie druyzyna. Od 3 -4 lat graja na camp nou anty futbol. mam w dupie takich kurewskich !!!!!
$Real madyt - nowi mistrzowie cattenacio !!!!!!!
ach ten cappelo !!!!
juve gra ofensywniej !!!! od lat !!!!
0
sciah
z mila checia ...
0
a mial grac u nas. tylko faszysci z madrytu anulowali jego transfer do Barcy i niejaki bernabeu wyrobil mu karte RMFC. dlatego tego pana nie lubimy zbytnio...
szacunek za umiejetnosci sportowe... nic wiecej...
0
bardzo dobry socjalista i na dodatek antyklerykal, ukrocil interesy zakłamanców z watykanu. Ktos taki jest potrzebny w Polsce !!!!!
i na dodatek zadeklarowany fan Barcy !!!!
0
widze ze real zastosowal od dawna znana technike - ucieczke do przodu... troche sie zmartwilem... mialem 1000 zł postawic na Barce... a teraz sie wacham : )
0
ja chyba postawie 1000 zł na Barce... a moze i 1500 zł ? mam odlozone juz na wyjazd na mecz do Barcelony. jak przegram to nie pojade i na Ramblas nie zarobia na mnie właściciele pubow sprzedajac piwo Amstel ; )
0
nie no zenada z tym realem. co to za GD beda ? zostanie pobity rekord 5 0 w sobote ? az nie mam ochoty dokuczac fanom realu : /
0
rozwiodl sie i od razu lepiej mu sie gra ; )
0
tj dobry pomysl z tym nie podawaniem składu. nie moga nic taktycznie wymyslic przeciwnicy przed meczem. tajemnicza Barca VeB !!!!!
0
super tekst !!!!! najlepszy w tym roku !!!! gratuluje !!!!!
0
nie wiem po co on nam... kolejny kurdupel... lepiej benzyne... takie moje zdanie.
0
no nie znowu ta ruska strona... znajdzie się jakiś Diodak i powie mi dlaczego nie moge pobrac tego pliku ? tydzien temu to samo... a z innych stron bez problemu...
0
w LM jest obowiązek posiadania 3 wychowanków... nic nowego nie proponujecie... wszytkim rządzi haj$
"kasa kasa miasto zaprasza, suki tez pierwsza klasa ..."
0
juz 2 0 dla Valencii. mata dobry grajek a real go oddal... bedzie mecz na szczycie w kolejnej kolejce...
0
dobry koles ten obronca. widizalem go w akcji p-ko Ac Milan. Zambrotta wysiadal przy nim. swietne posuniecie by było !!! sylivinho przeciez odchodzi po sezonie. Jestem na tak !!!
0
Victor sie zrehabilitowal ta interwencja ale ogolnie farta dzisiaj nie miał ;)