Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
basket1
Rivaldo przewrotką zdobył eliminacje LM dla Barcelony nie Puchar Uefa. Poza tym że "czasy kiedy Barcelona była nikim przy Realu" nigdy nie istniały. W czasie którym piszesz Barcelona miała 13 letni rekord bez porażki u siebie z Realem. Ciekaw jestem czy wy kiedyś taki wyśrubujecie...
0
Fajnie by było jakby do nas przyszedł. Potrzebny jest doświadczony skrzydłowy który odciążyłby chodź trochę Messiego. Na skrzydłach dwóch sprinterów to by było coś !!!
0
Messi testuje nowe Adidasy F50 AdiZero, najlżejsze na świecie...
0
alv1172 sopcast, nie tnie, ale komentarz jest irytujacy ( hiszpanscy madritisci)
0
TYLKO THIAGO ALCANTARA !!! Po co nam Czesio i to za tyle kasy ???
0
hasło z komentarza na "N" z meczu Bayern - MU
"Butt potrafi grać piłką ..." - Tuzimek :)
0
ok zobaczymy... 15 % powiadasz... to naprawdę zabawne ... zasnę z uśmiechem na ustach...
0
barcakleska
żyjesz negatywnymi emocjami... wiesz że to jest niemożliwe... ostatnie "pojechanie" miało miejsce gdy w Barcelonie nie było kilku podstawowych zawodników, szpaler i sędzia Burrul który gwizdał karnego nawet jak Puyol zasłonił twarz ręka przed trafieniem piłką... różnice klasy to powodują... zapraszam Cię dzień po GD do konwersacji... zobaczymy kto jest "specjalista od 7 boleści"... zapamiętam cie :)
0
zdziwił byś się jak długo kibicuje... nie mam potrzeby nic ci sawus udowadniać. a co do bycia lepszym to pewnie że real jest lepszy - nawet od Barcy !! więcej płaci swoim piłkarzom, więcej wydaje na nowych piłkarzy, ma więcej tytułów niż Sporting, więc jest LEPSZY. ale ch*** grał w tym meczu i po raz kolejny udowodnij jak psycha jest ważna w sporcie a w piłce nożnej szczególnie. skoczyli na asturyjczyków i tyle, a grali piach całą I połowę. a faulu nie było przy - jak się okazuje - decydującym rzucie wolnym... to samo fani RM mówili w zeszłym sezonie - vide passa Ramosa. balon pęknie marzycielu - w sumie już pękł w Lidze Mistrzów :)
p.s. ibrahimovic_9_ - tu się nikt nie kłóci tylko wymienia zdania a na głupie komenty trzeba reagować.
0
śmieszny to ty jesteś sawus. ciągle uważacie że jak real strzela ogórkom gole to jesteście super... a rzeczywistość - choćby Liga Mistrzów sprowadza was na ziemie. oprzytomniej dzieciaku, nie tylko gole stanowią o istocie drużyny, ale STYL !!!!
p.s. sorry ludzie ale niech białasy nie decyduje kto jest "prawdziwym kibicem Barcy". stosując te standardy to "Vulgar Bułgar" nigdy by nie był cule...
0
madrycki balon ciągle jest pompowany, i dobrze ... pęknie jak w zeszłym sezonie 6 - 2 a potem 5 porażek z rzędu. VeB !!!!
0
To jest dowód że nie ma co słodzić sędziom. teraz się wypieli na Pepa i rozpoczeli swoją grę.
0
Tylko Łódzki Klub Sportowy !
0
do GaGo8 i Borko
nie mówcie że w akcji przy 1 karnym "na pewno" by strzelił bo biegł ile mógł przed siebie ale to nie jest jednoznaczne ze strzeleniem gola. wasze opinie mnie nie przekonują. widać u interweniującego obrońcy brak specjalnego ruchu, inicjatywy żeby sfaulować. "Pyrgnął" Igłe w buta (biegli obok siebie - w poniższym linku - czas 1.25) a ten upadł jak porażony piorunem !!! Śmieszne - na środku boiska w życiu nie gwizdnął by tego sędzia. o ile pierwsza bramka CR ekstra urody to drugi gol z kapelusza - gol który ustawia ten mecz.
sytuacja z CR - gol na 3 -1 - spalony aż miło czas 5.45. nie jest to może 1,5 metra ale bliżej jest bramki - wystarczy - zgodnie z przepisami że noga głowa bądź inna część ciała którą można strzelić gola jest bliżej i powinien być spalony (sędzia liniowy stał może 2 metry od CR - nie było to po drugiej stronie boiska !) . Gol uznany znowu w krytycznym momencie gdy Villareal złapał kontakt 1 - 2 !
2 karny - niby już nic nie znaczący - jest to teatralny majstersztyk. Znowu "pyrgnięcie buta" (czas 9.00) - nawet impetem Pires w niego nie wbiega, Kryśka robi dwa kroki i pada. Co za żenada, mógł dryblować dalej minąć kolesia strzelić bramę i się cieszyć - a tu chamski minimalizm - upadnę a dureń zagwiżdże karnego. osuwające się nogi tego aktora po murawie to przezabawny widok - czemu taki delikatny nie jest poza polem karnym - tylko nie wyjeżdżajcie mi z cwaniactwem boiskowym bo to jest coś zupełnie innego vide gol Porto z Arsenalem po rzucie wolnym pośrednim :)
Niech fani Realu pompuja swój balon próżnosci - co roku on pęka w LM - pomijam że Lyon mógł wyżej wygrać ale Lisandro ukuje coś na SB. Kto tu jest zaślepiony, kto z wypowiadających się w komentarzach w ogóle gra w piłkę regularnie żeby cokolwiek mówić o faulach, golach i spalonych ?
macie link do goli Realu:
0
Ludzie, to co w tym meczu odwalili sędziowie to przechodzi ludzkie pojęcie. Oba karne z kapelusza, w pierwszym lekkie muśniecie i Igła leży jak by dostał nie wiem jakiego kopa, to samo przy drugim karnym Kryśka się kładzie dwa kroki po "kopnięciu" no i jego spalony przy golu na podajże 3 - 1. Tego nie da się oglądać. Dobrze że w LM sędziowie nie odwalają takich manian. Oby Lyon ich wywalił za burtę rozgrywek !!! Nie zasługują na grę tutaj.
0
ok ;) nie zauważyłem !!!
0
halo, linki nie działają ;) do pierwszej połowy !
0
"Carles Villarrubi - finansowy przedsiębiorca zaangażowany w telekomunikację, media, hotele i bankowość inwestycyjną, wicedyrektor hiszpańskiego oddziału banku Rothschild".
Rothschild największa mafia bankowa. Takim panom mowimy NIE !!!
p.s. Rosell wygląda jak skrzat - nie ufam mu.
0
ja mu daje jeszcze kolejny sezon - odejdzie na pewno.
0
błąd w artykule :
by naprać doświadczenia
0
Sporting ! Moja jedna z ulubionych ekip. Z chęcią zobaczę Veloso w składzie Barcy !!!!!!!
0
http://www.soccer-spain.com/ssshop/shopwindow.html
la liga shop
ale drogo 72 EUR : (
0
graja jak Barca - zajebiście na tle Argentyny.
Chłopaki Maradony jada z kontry - Di Maria, Hiquain, Lavezzi się wyróżniają.
1 - 0 dla KATALONII !!!!!!!!!
0
Katalonia - rzecz jasna ;)
0
Katalonia - rzecz jasna ;)
0
Bojan - Verdu - Sergio Garcia i GOOOL !!!
Latalonia1 - 0 Argentyna
0
ale PUYOL kosi IGŁE !!!
HEHeHE
Małe Gran Derby są w TV !!
widzę ze szału nie ma na ten mecz ;)
0
Oglądacie Katalonię w akcji z Argentyną ??????????
http://veetle.com/viewChannel.php?cid=4b2bae07df19d
link do veetla - jakość telewizyjna. Polecam !!!
0
to nie jest "poziom" tylko zwykła kurtuazja : ) co ma zrobić madrycki urzędnik w obliczu sukcesów przeciwnika ??? nazwać BARCELONE cieniasami ???
każdy mówi jedno a myśli swoje - prawie jak polityka.
0
"To czego dokonała Barcelona w tym roku uważam za coś absolutnie magicznego"
To go tylko nieco ratuje ;)