0

jak odpadniemy to w Madrycie wiecie co będzie ????

0

Oglądam właśnie Hummelsa na eurosport 2 i marnie to wyglada... On chyba za wolny jest na naszą ekipę.

0

trochę drogie 150 euro...

0

najlżejsze zrobił chyba adidas model LESTO z tym ze co chwile wychodzi w nowej wersji ... NIke Guard Jr tez są niezle i lekkie.

0




czas na kolejną magię brazylijską na Camp Nou !!!!!!!!!

0

A ja Wam powiadam. Spotkamy się z Blancosami w LM ... zobaczycie... to mówiłem ja Wielki Potwór Spaghetti ...

0

hehehehehhehehehhehehheheh


znalazł mosiek swoją piłkę na Czelabińskiem !!!!!

0

MESSIah16


eee tam. Pedro by Cie zaskoczył. Mega robotę wykonuje, za rzadko mu piłę rzucają. Zobacz kadrę Hiszpanii. Del Bosque ufa mu jak nikomu innemu w ataku.

0

Astad


Co racja to racja, chodzi mi o rywalizację. Zasług Pedro bym nie umniejszał. Sorry :)

0

komacom

Valdes mam wrażenie ze gra coraz lepiej a nie gorzej od kiedy zapowiedział odejście. Przesadzasz w komentarzu.

0

Suarez świetna opcja. Prawdziwy rywal dla Pedro w kwestii biegania dryblingu, skuteczności. Zubi pomyśli ? Rossel, Tito do roboty !!!

0

Swoja drogą potrzeba nam świeżej krwi. Jak na mój gust to: Ten Steger (żyłka taka w bramce), stoper (tu jest wiele opcji i nie mam faworyta), Neymar żeby lewe skrzydło było "magiczne", i jakiś "pracujący" pomocnik. Tak to widzę.

0

Damy rade. FCB FOREVER !!!

0

0

Challenger !!!

Mega artykuł !!! Wprost niemożna doczekać się meczu !!! Oby taktyczne pomysły Roura zaczerpnął od Ciebie !

0

Pep umial zaskoczyć Mou. Alves szedł do przodu a obrona zostawała we trzech. teraz jak mamy dwóch ofensywnych na bokach to się sranie robi. czas coś wymyślić.

0

0

specjalnie zamulają. Pierwszy raz oglądacie FCB w pucharach ? Murawa kiepska i piłka balon...

0

Samper brawo ! Dość tej katolickiej obłudy albo wygodnickiej formy BÓG - TAK - -KOŚCIÓŁ - NIE.

Zorganizowana forma religii to biznes i zarządzanie w masami.


" Szynkę w wigilię już można jeść !"



0

nie ufam osobom, które rzekomo nie uprawiają seksu lub ich substytutu ...


:)

0

Jupi !!!

0

Brawo dla Mou który zauważył ze dość długo wchodzimy w mecz. Ostry pressing, lekkie faule dają rade Realowi. Licze na przebłysk i MEGA taktyka sie skończy. Więcej luzu nam trzeba. Brawo dla RM za to że jako chyba jedyni potrafią spowodować, że nasze FCB gra nerwowo. CZAS NA GOLE DLA NAS !!!

0

ateista ... mszy nie bylo...

0

hart slaby. Rui Patricio jest opcja.

0

Victor mi zaimponował swoją decyzją. Pamiętam jego wiele wpadek ale mimo to lubię go. Myślę że wpływ na tą decyzje ma jego ambicja sportowa tzn. gdyby zakończył karierę w FCB to zawsze by mu wypominano że jest bramkarzem jednego sytemu taktycznego etc. Odchodząc do innego klubu będzie mógł sobie i kibicom udowodnić jakie ma bramkarskie umiejętności. Bardzo ciekawe posunięcie - brawo.


Co do bramkarzy na przyszłość dla naszego klubu to ja stawiam na TEN STEGERA. Młody szybki, nie za wysoki z olbrzymim potencjałem. Tak to wszystko widzę...

0

Ten Steger mój faworyt. Wg mnie powinniśmy go brac już w czerwcu. Nie duży dryblas, szybki, sprytny, świetny technicznie - bramkarz. Nowa jakość na tej pozycja jak dla mnie.

0

nocul a RIVALDO ?

0

dzięki...

0

Nr 10 w FCB nie może być zarezerwowany ! Zawsze będzie ktoś "WIELKI" grał z tym numerem. Na to liczę !

0

Jestem sentymentalny a do tego nie kibicuje od 2 lat tylko od 1994 roku od porażki z Milanem 4 0 ... Romario, Figo (gdyby nie zdrada) to byli piłkarze ... ehh super czasy mimo braku pucharów. Messi już jest legendą ale co w sumie jest zabawne - mógłby poszukać nowych rozwiązań w ataku ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?