Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
byś ksywe zmienił bo to co masz jest niesmaczne...
1
Muuu buja jajka Cescowi. Nam wbija szpile - standard !!
0
Zgadzam się. Dani może dać nam dużo. Cuadrado to opcja na skrzydło !!!
2
Kiedy ja już pisałem że to nowy Oli Kahn ! Dajesz szkopie rade !
1
Poniosło Cie. Zidan gral cos w latach 1998-2002. Ani wczesniej ani pozniej szalu nie robil. W samym Juve DelPiero byl wiekszym graczem.
0
Lubi bieganie - chłopaki z drużyny bójcie się !!!!
1
Tylko Ronaldinho Gaucho brak...
0
Co za granie, super piłkarze w obu klubach. Za koszulkę Djalminhii z nr 18 w barwach Barcy dałbym wiele !!!! Co za gracz - SuperDepor !! p.s. Debiut Messiego z Porto się przypomina :)
3
podobny do Dorii z Botafogo :)
0
Co jak co ale czuję że to ostatni sezon Messiego w Barcelonie...
2
Na fotce leży ZUBI w barwach Valencii... Przypadek ?
3
Musimy go mieć. Rusza się jak R10 - super grajek na wiele pozycji.
0
Usługami Juana Cuadrado interesują się kluby z europejskiej czołówki. Wymieniany w tym gronie był również Bayern Moachium, ale dyrektor sportowy bawarskiej ekipy Matthias Sammer zdementował doniesienia o transferze skrzydłowego Fiorentiny.
Według doniesień z ostatnich dni Bayern miał stoczyć bój o sprowadzenie Kolumbijczyka z Barceloną. – Plotki dotyczące naszego zainteresowania kupnem Cuadrado są kompletnie nieprawdziwe – zdementował Sammer
1
Mało to lat ten "Galaktyczny" skład gówno ugrał ? Od kiedy kibicujesz od maja ? Własnie dziwne jest to że tak dużo wydajemy i ścigamy się na sumy z prześcieradłami. BTW Cuadrado jedyny "nasz" transfer - tak widzę.
0
Przestańcie beczeć. Mascherano Pique i Bartra będą grać na stoprze. Ewentualnie młodzi z drużyny B. Cuadrado i mamy ekipe.
0
bredzisz widze regularnie...
2
łeb Cie chyba boli...
3
Jeżeli mamy stać się IKONĄ koncernu NIKE to wyrównanie stawki United jest absolutnym minimum. W sumie mnie dziwi że tak mało dostajemy dzisiaj. Długi czas jedynym logiem poza herbem klubowym była "łyżwa" więc reklama o wiele bardziej widoczna itp. Pożyjemy zobaczymy.
0
Hannibala proponuje. Daje rade.
2
Dmowski by się wkurzył !
0
A Henrique robi karierę i chyba wróci do europy. Nic z tego nie rozumiem.
0
mundry jesteś...
0
Jeszcze Cuadrado i jakiś stoper i zaczynamy nowe życie futbolowe !!!
0
Oglądasz mecze czy tylko pitolisz dla zabawy ? Oglądałeś RSSS w ostatnich 2 latach ? Typ gra mega solidnie. Ogarnij bajere.
0
Super grajek ! Musi być nasz !
1
Marudzicie jak stare mohery. Nie da sie tego czytać !!!
2
niewidzialna ręka rynku nam pomoże... Z takim avatarem powienieneś coś o tym wiedzieć !
1
Dla mnie on ma podobne ruchy jak R10 w najlepszych czasach. Prostszy sposób mijania przeciwników ale lekkosc biegu z piłką wypisz wymaluj Ronaldinho Gaucho !
0
Bandzior dla równowagi by się przydał !!!
5
Pomysły godne Twojego avatara !!!