0

byś ksywe zmienił bo to co masz jest niesmaczne...

1

Muuu buja jajka Cescowi. Nam wbija szpile - standard !!

0

Zgadzam się. Dani może dać nam dużo. Cuadrado to opcja na skrzydło !!!

2

Kiedy ja już pisałem że to nowy Oli Kahn ! Dajesz szkopie rade !

1

Poniosło Cie. Zidan gral cos w latach 1998-2002. Ani wczesniej ani pozniej szalu nie robil. W samym Juve DelPiero byl wiekszym graczem.

0

Lubi bieganie - chłopaki z drużyny bójcie się !!!!

1

Tylko Ronaldinho Gaucho brak...

0

Co za granie, super piłkarze w obu klubach. Za koszulkę Djalminhii z nr 18 w barwach Barcy dałbym wiele !!!! Co za gracz - SuperDepor !! p.s. Debiut Messiego z Porto się przypomina :)

3

podobny do Dorii z Botafogo :)

0

Co jak co ale czuję że to ostatni sezon Messiego w Barcelonie...

2

Na fotce leży ZUBI w barwach Valencii... Przypadek ?

3

Musimy go mieć. Rusza się jak R10 - super grajek na wiele pozycji.

0

Usługami Juana Cuadrado interesują się kluby z europejskiej czołówki. Wymieniany w tym gronie był również Bayern Moachium, ale dyrektor sportowy bawarskiej ekipy Matthias Sammer zdementował doniesienia o transferze skrzydłowego Fiorentiny.

Według doniesień z ostatnich dni Bayern miał stoczyć bój o sprowadzenie Kolumbijczyka z Barceloną. – Plotki dotyczące naszego zainteresowania kupnem Cuadrado są kompletnie nieprawdziwe – zdementował Sammer

1

Mało to lat ten "Galaktyczny" skład gówno ugrał ? Od kiedy kibicujesz od maja ? Własnie dziwne jest to że tak dużo wydajemy i ścigamy się na sumy z prześcieradłami. BTW Cuadrado jedyny "nasz" transfer - tak widzę.

0

Przestańcie beczeć. Mascherano Pique i Bartra będą grać na stoprze. Ewentualnie młodzi z drużyny B. Cuadrado i mamy ekipe.

0

bredzisz widze regularnie...

2

łeb Cie chyba boli...

3

Jeżeli mamy stać się IKONĄ koncernu NIKE to wyrównanie stawki United jest absolutnym minimum. W sumie mnie dziwi że tak mało dostajemy dzisiaj. Długi czas jedynym logiem poza herbem klubowym była "łyżwa" więc reklama o wiele bardziej widoczna itp. Pożyjemy zobaczymy.

0

Hannibala proponuje. Daje rade.

2

Dmowski by się wkurzył !

0

A Henrique robi karierę i chyba wróci do europy. Nic z tego nie rozumiem.

0

mundry jesteś...

0

Jeszcze Cuadrado i jakiś stoper i zaczynamy nowe życie futbolowe !!!

0

Oglądasz mecze czy tylko pitolisz dla zabawy ? Oglądałeś RSSS w ostatnich 2 latach ? Typ gra mega solidnie. Ogarnij bajere.

0

Super grajek ! Musi być nasz !

1

Marudzicie jak stare mohery. Nie da sie tego czytać !!!

2

niewidzialna ręka rynku nam pomoże... Z takim avatarem powienieneś coś o tym wiedzieć !

1

Dla mnie on ma podobne ruchy jak R10 w najlepszych czasach. Prostszy sposób mijania przeciwników ale lekkosc biegu z piłką wypisz wymaluj Ronaldinho Gaucho !

0

Bandzior dla równowagi by się przydał !!!

5

Pomysły godne Twojego avatara !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?