Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby nie karny Messiego versus Chelsea... Byśmy byli mega a tak jesteśmy tylko wspaniali ;)
0
W podróbkach naszych koszulek na Bliskim Wschodzie też usuwają krzyż. Każda religia to legalna forma kibolstwa :)
4
Nie będzie Masche w ataku, Alves na bramce a Busi ława. Myslisz, że taktyka polega tylko na wyborze zawodników i ich pozycji ?
0
bez przesady... fizyczny skrzydłowy, nic ponad to !
0
Cholernie o nim cicho. W pierwszej 11 gra ale jakoś bez szału. Nie wiem czy teraz jest dobry moment na jego kupowanie. Ewentualnie jeżeli Pedro odejdzie.
2
bo to była gorączka sobotniej nocy...
5
Rakitic usiadł na dupie albo stracił pewność siebie. Rafinha gra dziwnie... niby techniczny ale tych ciekawych piłek mało posyła. Do tego w odbiorze bez szału.
0
Brawo. Świetna analiza. Gra trojka w obronie ma sens albo "papierowa" czworka przy duzej ofensywie bocznego obroncy np Alby. Zobaczymy czy Lucho cos wymysli.
0
Racja. Dajmy sobie czas a nie panikujemy.
0
Ta te spiczaste uszy. Mnie bardzeej kojarzy się z logo Boston Celtics tylko nie jest rudy.
0
Też tak to widzę. Jak nas udupią w TAS to młodzieżą będziemy grać. 2-3 lata bez sukcesów większych.
0
A pamiętasz jak była lansowana kandydatura Rossela na prezydenta ??? Propaganda, na tej stronie też w samych superlatywach przedstawiano skrzata.
2
Widac bylo u niego zjazd formy. Ten gol to dobry prognostyk. W koncu sprint w pole karne w ostatnich minutach meczu. Brawo.
0
Słabo to wygląda...
0
To fakt. W ogole nikt sie nim nie interesował. Dziwne to było.
0
"okazja" z 30-20-15-5 metrów ? Z dystansu nie strzelamy bo nie mamy zawodników z kopytem. Rakitic dopiero od tego sezonu.
0
A jaki masz inny pomysł ? Laga na afere ? Cały system gry od najmłodszych roczników na podaniach sie opiera. Cały swiat na nas się wzoruje w szkoleniu.
0
Problemem jest wykonanie taktyki a nie styl. Pomysłów na ofensywe nam brak. Tylko tyle i aż tyle.
0
Tzn co mamy zrobić ? Od jutra 15 drużyn klubowych zaczyna jak niby grać ? Na afere ? Styl Barcelony jest określony i tego niech nikt nie zmienia. Wygrywać zawsze się nie da.
0
a to jak sie nazywał ten portugalczyk co nas przekrecił w meczu z Interem ?
2
trzeba jednak wspomnieć o tym, że w ostatnim sezonie Pepa nie działało już to tak świeżo...
0
Masche na konstruktora akcji Barcy ? Montoya na prawą obronę ? Mega żart. Alba w formie ? Pamiętasz go z poprzednich 2 sezonów ? Żarty sobie robisz. Co do Rakiticia i naszego trio zgadzam się.Mamy problem z pomocą jako taką. Xavi emerytura, Iniesta od 2 lat już rzadko coś konkretnego gra w pomocy. Trzeba szukać kogoś nieszablonowego do kreacji ofensywy. Poziom talentu w ataku mega. Pomyślałbym teraz o cofnięciu M10 do pomocy ale on się ściga z CR7 na gole więc pewnie ta opcja odpada. Suarez na pozycji klasycznej 9, Messi do kreacji ja tak to widzę. Ego Argentyńczyka trzeba "usadzić".
0
Przez drybling rozumiem robienie "przestrzeni" indywidualną grą. Nie chodzi o pojedyncze zagrywki czy sztuczki. Chodzi stricte o ofensywną grę pod bramką gdzie trzeba mieć pewność siebie i odwagę oraz pomysł do "wymyślania" nowych schematów. Tego mi brak w przypadku Neya.
1
Brak pomysłu na granie super trójką widać gołym okiem. Pomoc też bez szału. Busi, Rakitic i Rafa nie kreują zbyt dobrze gry. Lucho ogarniaj temat !!!
0
ale pieprzysz...
0
Ja nadal czekam na jego najlepszą wersję. Sporo ma do udowodnienia skoro chce być zaliczany do tych najlepszycvh w naszych barwach Romario/Ronaldo/Rivaldo/Ronaldinho.
1
A on też zaczął przegrywać w ostatnim sezonie... z filozofii nie zrezygnujemy, nie ma innej opcji. Wykonawcy taktyki plus niuanse zadecydują o naszym sukcesie.
0
Nie ma co płakać. Czas pokaże co jest wart Lucho. Messi strzela na 2 - 0 i jest inny mecz. Nie wpadło w okolicach 30 minuty i mecz dla nas się skończył. Brak reakcji, nie mieliśmy piłki, brak kreacji, skuteczności. Gra Suareza od 1 min też chyba nie najlepszą decyzją. Czekamy na reakcje sztabu trenerskiego. Oceny w czerwcu.
0
Mnie u niego brak błysku w dryblingu, więcej się po nim spodziewałem.
0
hehehehehehehehehehe