0

Gdyby nie karny Messiego versus Chelsea... Byśmy byli mega a tak jesteśmy tylko wspaniali ;)

0

W podróbkach naszych koszulek na Bliskim Wschodzie też usuwają krzyż. Każda religia to legalna forma kibolstwa :)

4

Nie będzie Masche w ataku, Alves na bramce a Busi ława. Myslisz, że taktyka polega tylko na wyborze zawodników i ich pozycji ?

0

bez przesady... fizyczny skrzydłowy, nic ponad to !

0

Cholernie o nim cicho. W pierwszej 11 gra ale jakoś bez szału. Nie wiem czy teraz jest dobry moment na jego kupowanie. Ewentualnie jeżeli Pedro odejdzie.

2

bo to była gorączka sobotniej nocy...

5

Rakitic usiadł na dupie albo stracił pewność siebie. Rafinha gra dziwnie... niby techniczny ale tych ciekawych piłek mało posyła. Do tego w odbiorze bez szału.

0

Brawo. Świetna analiza. Gra trojka w obronie ma sens albo "papierowa" czworka przy duzej ofensywie bocznego obroncy np Alby. Zobaczymy czy Lucho cos wymysli.

0

Racja. Dajmy sobie czas a nie panikujemy.

0

Ta te spiczaste uszy. Mnie bardzeej kojarzy się z logo Boston Celtics tylko nie jest rudy.

0

Też tak to widzę. Jak nas udupią w TAS to młodzieżą będziemy grać. 2-3 lata bez sukcesów większych.

0

A pamiętasz jak była lansowana kandydatura Rossela na prezydenta ??? Propaganda, na tej stronie też w samych superlatywach przedstawiano skrzata.

2

Widac bylo u niego zjazd formy. Ten gol to dobry prognostyk. W koncu sprint w pole karne w ostatnich minutach meczu. Brawo.

0

Słabo to wygląda...

0

To fakt. W ogole nikt sie nim nie interesował. Dziwne to było.

0

"okazja" z 30-20-15-5 metrów ? Z dystansu nie strzelamy bo nie mamy zawodników z kopytem. Rakitic dopiero od tego sezonu.

0

A jaki masz inny pomysł ? Laga na afere ? Cały system gry od najmłodszych roczników na podaniach sie opiera. Cały swiat na nas się wzoruje w szkoleniu.

0

Problemem jest wykonanie taktyki a nie styl. Pomysłów na ofensywe nam brak. Tylko tyle i aż tyle.

0

Tzn co mamy zrobić ? Od jutra 15 drużyn klubowych zaczyna jak niby grać ? Na afere ? Styl Barcelony jest określony i tego niech nikt nie zmienia. Wygrywać zawsze się nie da.

0

a to jak sie nazywał ten portugalczyk co nas przekrecił w meczu z Interem ?

2

trzeba jednak wspomnieć o tym, że w ostatnim sezonie Pepa nie działało już to tak świeżo...

0

Masche na konstruktora akcji Barcy ? Montoya na prawą obronę ? Mega żart. Alba w formie ? Pamiętasz go z poprzednich 2 sezonów ? Żarty sobie robisz. Co do Rakiticia i naszego trio zgadzam się.Mamy problem z pomocą jako taką. Xavi emerytura, Iniesta od 2 lat już rzadko coś konkretnego gra w pomocy. Trzeba szukać kogoś nieszablonowego do kreacji ofensywy. Poziom talentu w ataku mega. Pomyślałbym teraz o cofnięciu M10 do pomocy ale on się ściga z CR7 na gole więc pewnie ta opcja odpada. Suarez na pozycji klasycznej 9, Messi do kreacji ja tak to widzę. Ego Argentyńczyka trzeba "usadzić".

0

Przez drybling rozumiem robienie "przestrzeni" indywidualną grą. Nie chodzi o pojedyncze zagrywki czy sztuczki. Chodzi stricte o ofensywną grę pod bramką gdzie trzeba mieć pewność siebie i odwagę oraz pomysł do "wymyślania" nowych schematów. Tego mi brak w przypadku Neya.

1

Brak pomysłu na granie super trójką widać gołym okiem. Pomoc też bez szału. Busi, Rakitic i Rafa nie kreują zbyt dobrze gry. Lucho ogarniaj temat !!!

0

ale pieprzysz...

0

Ja nadal czekam na jego najlepszą wersję. Sporo ma do udowodnienia skoro chce być zaliczany do tych najlepszycvh w naszych barwach Romario/Ronaldo/Rivaldo/Ronaldinho.

1

A on też zaczął przegrywać w ostatnim sezonie... z filozofii nie zrezygnujemy, nie ma innej opcji. Wykonawcy taktyki plus niuanse zadecydują o naszym sukcesie.

0

Nie ma co płakać. Czas pokaże co jest wart Lucho. Messi strzela na 2 - 0 i jest inny mecz. Nie wpadło w okolicach 30 minuty i mecz dla nas się skończył. Brak reakcji, nie mieliśmy piłki, brak kreacji, skuteczności. Gra Suareza od 1 min też chyba nie najlepszą decyzją. Czekamy na reakcje sztabu trenerskiego. Oceny w czerwcu.

0

Mnie u niego brak błysku w dryblingu, więcej się po nim spodziewałem.

0

hehehehehehehehehehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?