0

Ktoś wie jak się nazywa ta bluza treningowa ? Nigdzie nie mogę jej znaleść.

1

Dla mnie ten chłopak rusza się w stylu R10 ! Musimy go mieć !

3

Ale wysyp imbecyli w komentarzach !!! Pedro to zawodnik o jakim marzy wiele ekip. Pracuś, walczak, do tego bramkostrzelny zawodnik o świetnej technice. Zamknąc japy sezonowcy !

0

ja jestem na TAK !!!!

1

Zobaczymy co zagra Pedro na Mundialu a co zagra Alexis. Pedro zje Chilijczyka !!!

0

Przegonić gwiazdorów po górach. Taki Neymar dodatkowo kopanie rowów. Wytrenuje ich Lucho...

0

Kwestia hormownów. Nie jeden już taki był przypadek. http://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82awa_Walasiewicz

2

Mecze reprezentacji już dawno straciły sens. Słaby niewytrenowany futbol zmęczonych gwiazd ... Nudy na pudy od lat.

1

To będzie trener Barcy B !!!

0

Tylko po co ten QATAR ...

0

Wielcy dwaj zawodnicy !!!

0

hahahahah - Maldini - błehehehehe

0

Teksasy przyodziali :)

0

Mega kozak. Jego sprzedaż wg mnie nie jest konieczną opcją.

0

Słaby jest ten Martinez. Ja go nie chcę.

1

Bielsa to nauczyciel Martino. Mieliśmy ludka z poza klubu i wyszło jak wyszło. Lucho da rade.

2

Roma to nie Barcelona... Inna liga inni piłkarze, inna tożsamość klubu.

0

Jakie obelgi ? Nie masz argumentu i się unosisz. Zwykły racjonalizm wyklucza "WIARĘ"wszystko podlega krytyce - dlatego jest jakikolwiek postęp ! 10 przekazań ? Papiestwo je sfałszowało jak wiele innych "urzędniczych" decyzji. Kto tu ma zmądrzeć ? Na pewno nie ja.

0

Wiara nie jest dobra bo nie podlega racjonalnej ocenie !!! Tylko zmysłowe ogarnięcie pozwala wyciągnąć wnioski. Zabobonów i dogmatów nie ma co chwalić !!!

0

Kasmirskiego też !!!

0

Kupujemy KOKE ???????????

0

Skoro Valverde nie ma ochoty u nas pracować to nie widzę innej opcji niż Lucho. Villa-Boas to pomysł na przyszłość.

0

Wolę dyskusje bardziej konkretną, Twoje uczucie odnośnie wiary mało mnie interesują. Oceniam systemy religijne po owocach a one są marne, najczęściej złe. O JPII nie rozmawiajmy bo średniowieczne szoł jest w TV. W mojej opinii cofamy się w rozwoju. A co do 10 przekazań to ciekawe co piszesz, masz świadomość że masz sfałszowany przez papiestwo dekalog ? Gdzie się podziało 2 przekazanie ?

0

hehehhe tak niewierzący wywołują wojny... Stalin ? 2 klasy seminarium katolickiego skończone, Hitler ? Katol z religijnej rodziny z Austrii ? Dać Ci więcej przykładów ? Doucz się, szczerze zachęcam.

0

po co na co ? to takie Polskie. PO TO ABY WIEDZIEĆ I ROZUMIEĆ WIĘCEJ. Jarzysz ?

0

Bo śmierć Tito jest bez sensu i żaden bóg jej nie wywołał !!! Niedoskonałość ludzkiego organizmu i nadal nie wystarczający poziom wiedzy aby go uratować. Teistyczny bełkot na ten temat to nonsens. Ot co.

0

ok sorry Keita to powiedział. Gostek który korzysta z luksusów ateistycznej UE. Po zakończeniu kariery nie zamieszka w islamskim Mali, ciekawe dlaczego ???

0

Niech wierzący okazują szacunek wszystkim innym, świat byłby o wiele lepszy.

0

brawo przekaż znak pokoju !!!

1

kto tu jest prymitywny !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?