Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś wie jak się nazywa ta bluza treningowa ? Nigdzie nie mogę jej znaleść.
1
Dla mnie ten chłopak rusza się w stylu R10 ! Musimy go mieć !
3
Ale wysyp imbecyli w komentarzach !!! Pedro to zawodnik o jakim marzy wiele ekip. Pracuś, walczak, do tego bramkostrzelny zawodnik o świetnej technice. Zamknąc japy sezonowcy !
0
ja jestem na TAK !!!!
1
Zobaczymy co zagra Pedro na Mundialu a co zagra Alexis. Pedro zje Chilijczyka !!!
0
Przegonić gwiazdorów po górach. Taki Neymar dodatkowo kopanie rowów. Wytrenuje ich Lucho...
0
Kwestia hormownów. Nie jeden już taki był przypadek. http://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82awa_Walasiewicz
2
Mecze reprezentacji już dawno straciły sens. Słaby niewytrenowany futbol zmęczonych gwiazd ... Nudy na pudy od lat.
1
To będzie trener Barcy B !!!
0
Tylko po co ten QATAR ...
0
Wielcy dwaj zawodnicy !!!
0
hahahahah - Maldini - błehehehehe
0
Teksasy przyodziali :)
0
Mega kozak. Jego sprzedaż wg mnie nie jest konieczną opcją.
0
Słaby jest ten Martinez. Ja go nie chcę.
1
Bielsa to nauczyciel Martino. Mieliśmy ludka z poza klubu i wyszło jak wyszło. Lucho da rade.
2
Roma to nie Barcelona... Inna liga inni piłkarze, inna tożsamość klubu.
0
Jakie obelgi ? Nie masz argumentu i się unosisz. Zwykły racjonalizm wyklucza "WIARĘ"wszystko podlega krytyce - dlatego jest jakikolwiek postęp ! 10 przekazań ? Papiestwo je sfałszowało jak wiele innych "urzędniczych" decyzji. Kto tu ma zmądrzeć ? Na pewno nie ja.
0
Wiara nie jest dobra bo nie podlega racjonalnej ocenie !!! Tylko zmysłowe ogarnięcie pozwala wyciągnąć wnioski. Zabobonów i dogmatów nie ma co chwalić !!!
0
Kasmirskiego też !!!
0
Kupujemy KOKE ???????????
0
Skoro Valverde nie ma ochoty u nas pracować to nie widzę innej opcji niż Lucho. Villa-Boas to pomysł na przyszłość.
0
Wolę dyskusje bardziej konkretną, Twoje uczucie odnośnie wiary mało mnie interesują. Oceniam systemy religijne po owocach a one są marne, najczęściej złe. O JPII nie rozmawiajmy bo średniowieczne szoł jest w TV. W mojej opinii cofamy się w rozwoju. A co do 10 przekazań to ciekawe co piszesz, masz świadomość że masz sfałszowany przez papiestwo dekalog ? Gdzie się podziało 2 przekazanie ?
0
hehehhe tak niewierzący wywołują wojny... Stalin ? 2 klasy seminarium katolickiego skończone, Hitler ? Katol z religijnej rodziny z Austrii ? Dać Ci więcej przykładów ? Doucz się, szczerze zachęcam.
0
po co na co ? to takie Polskie. PO TO ABY WIEDZIEĆ I ROZUMIEĆ WIĘCEJ. Jarzysz ?
0
Bo śmierć Tito jest bez sensu i żaden bóg jej nie wywołał !!! Niedoskonałość ludzkiego organizmu i nadal nie wystarczający poziom wiedzy aby go uratować. Teistyczny bełkot na ten temat to nonsens. Ot co.
0
ok sorry Keita to powiedział. Gostek który korzysta z luksusów ateistycznej UE. Po zakończeniu kariery nie zamieszka w islamskim Mali, ciekawe dlaczego ???
0
Niech wierzący okazują szacunek wszystkim innym, świat byłby o wiele lepszy.
0
brawo przekaż znak pokoju !!!
1
kto tu jest prymitywny !!!