0

Tak Keita bozia zadecydowała o śmierci, co za głupota. Co to za bóg co wymyśla takie cierpienia. Wkurza mnie taki teistyczny bełkot. Oby nauka posunęła się do przodu i ludzkość zwalczyła raka, tą straszną zmorę.

0

Fabs do środka za Songa. Niech w końcu zagra na swojej nominalnej pozycji !!!!

0

Ernesto Valverde - oby do nas przyszedł !!!

0

Nie po raz pierwszy Klopp nieładnie mówi o FCB. Ja go nie chce. Nam potrzeba nie rewolucji tylko umiejętnej reformy systemu gry, a tego głównie można dokonać robiąc transfery. Brakuje nam Txikiego który zawsze znajdywał ciekawych zawodników którzy wiele wnosili do gry: Van Bronckhorst, Sylvinho, Keita, Maxwell, Pinto itp

0

Ernesto Valverde, mój faworyt. Z jednej strony zna klub bo grał w nim, z drugiej udowodnił swoją wartość w słabszych klubach La Liga - Espanyol, Valencia, Athletic. Kloppa nie wyciągniemy, a Simeone zamula gre jak Mou.

0

Johan zawsze prawdę ci powie....

0

Simeone i jego zawodnicy wiedzieli co chcą grać, pytanie czy nasi zawodnicy wiedzieli. Te centry na głowę (w sumie trzy szanse) były chyba patentem Martino. Niestety okazało sie to nieskuteczne, brakło szczęścia - Villi też ;) W mojej opini wystawianie Fabsa do ofensywy tj poroniony pomysł. Poza daniem szansy na karnego od Webba nic nie zdziałał. Messi autystyczny - co 7 mecz mam wrażenie tak gra. Niestety zmiennicy Alexis i Pedro nic nie wnieśli. Im gra po wejściu z ławki nigdy nie leży. Iniesta słabiej niż w ostatnich meczach ale i tak lepiej niż Leo. Wg mnie patentem było przejście na 3 obronców ale ich z kolei nie mamy - pomysł Pepa z Abidalem itd. Rok gry w LM z głowy. Oby decydenci wyciągneli wnioski. Kara od Fify nie ułatwia zadania. Wszystko sprzysięgło sie przeciw nam. VeB !!!

0

Jak Laporta utopił Barce w długach ??? Co to za brednie ??? Długi narosły najbardziej z Gasparta !!! Laporta dał impuls zarówno sportowy jak i biznesowy dla naszego kochanego klubu. Od niedawna niektórzy kibicują.

0

wygramy do JAJA !!!!!!!!!!!!

0

a do jakiego boga się modlić ???

0

Nie to zebym się cieszył z czyjegoś nieszczęscia ale ciesze się że to Pinto bedzie bronił w koncówce sezonu. BARDZO jestem ciekaw jakości jaką nam zaprezentuje Pinto.

0

Nadal nie gra w pełni możliwosci jak dla mnie. Ma mase irytujących strat a ten bezproduktywny drybling ala podskoki nad ogniskiem rozwalają mnie. Taki dobijacz się z niego zrobił.

0

'Dalej, dalej...' będzie gadał... wesoło się robi...

0

całego po polsku nie ma...

0

ktoś wie gdzie ściągnąć ten mecz w całości ?

0

jestem dziwnie spokojny o wynik...

0

BORUSSIA !!!!!!!!!!!!!

0

Ney na lawę, masa strat, słabe podania, nie potrzebny drybling... Niech się ogarnie ze swoją grą.

0

Brawo jeden z moich idoli. Na zawsze wielki RIVALDO !!!!

0

Neymar nawet słabiej niz 6.0 !!! Strasznie irytował. A Sergio Roberto nie zasłużenie 4.0. Pamietajcie o jego podaniu do Alvesa !!!! On otworzył grę !!!!

0

Oni tak grają od lat. Te akcje wyglądają jak przypadkowe. Cała ich siła opiera się na indywidualnościach. Co komu do głowy i nóg przyjdzie to zagrają. Są jednocześnie nieprzewidywalni i bezstylowi. Takie dziwo oglądam już od lat w ich wydaniu.

0

Będzie dobrze, oby !!!!

0

Widziałbym go na naszym lewym skrzydle. Ale Zubi jest dyrektorem sportowym i pewnie koło maja zacznie sie zastanawiać kogo kupić. Ehhh... Txiki wróć !!!

0

brawo trener !!!

0

wili98

Taka moda wtedy była. Patrząc na Twój nick urodziłeś się wtedy...

0

W obu meczach dali czadu. W Mediolanie sędzia z Portugalii, uznał gole ze spalonych, nie reagował na faule. Potem na CN też odwalał.

0

No właśnie śmiem twierdzić że jest odwrotnie. Jedna ekipa polityczna straszy drugą, ale konkretnie nikt nikogo nie rozlicza. A publicznej kasy na głupoty jest dużo marnowane.

0

Taaa bóg zdecyduje obłudniku...

0

Kwestia taktyki Barcy tj wiekszy problem niż nam się wydaje. Pamietajmy że młodzież też szkolimy w systemie 4 3 3. Trzeba miec łeb na karku i siłę zaparcie żeby wypracować na treningach jakies nowe "akcje". Oprócz tego nie widze wyjścia jak zmianę piłkarzy bo większość gwiazd już się zgrała. Pytanie czy Martino ma "jaja" i poparcie władz na takie ruchy. Zubi nie wyglada na zaradnego w temaci etransferów. Txiki umiał sciagnac pilkarzy ktorzy nie byli gwiazdami, a grali konkretnie Abidal, Maxwell, Keita. Tego nam trzeba, porządnych ludzi z zewnątrz.

0

Bardzo sprytnie go powalił, brawo Mache !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?