Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście, że ma drybling - może nie jakiś brazylijski ale ma. To o czym pisałem powyżej właśnie wyróżnia Sandro - inną kwestią jest jak daleko zajdzie. Ważne, że nie jest kopią innych liliputów/skrzydłowych.
4
Gran Derbi zawsze są ciekawe. Teraz szczególnie tak będzie bo obie ekipy w super formie. Będzie się działo !!!
7
W końcu mamy wychowanka "typowego hiszpańskiego napastnika" tzn - szybki, zwinny, drybler, skuteczny pod bramką, grający głową, silny fizycznie i dosyć wysoki. Będzie z niego wielki pożytek.
1
Epicki to był moment !!!!
1
Najpierw kraje się łączą - UE - a potem się dzielą na regiony ... Paranoja. Żeby żyło się lepiej...
0
Kibice wiedzieli jaki jest szklany... a władze klubu ?
2
Super gość. Nadal pierwsza trójka prawych obrońców świata. Kuma zasady, ma pokorę i ogarnia rzeczywistość. Najlepiej wydane 32 mln euro w historii Barcy. Szacun !
1
Al Bundy by czegoś takiego nie powiedział !!!
0
Gdyby nie zakaz to bym sie zaczał zastanawiac nad opyleniem go. W mojej opinii gra coraz słabiej. Stracił szybkość i skutecznosc pod bramka. Cholernie irytująco grał z PSG. Osłabł mocno w moich oczach.
0
Paco super trener. uwielbiam taką mentalność. Strzelić zawsze gola więcej niż stracić !
0
Dziwny tam mają system prawny. Sędzia oskarża mimo że prokurator odstąpił... O co kaman ?
0
Masz racje. Rossel odjebał że hej...
0
albo od razu przesadnie chwali... taki urok mediów...
2
Ter Stegen wyjście ala Valdes. Alba gra bardzo słabo. Nie pokrył przy trzeciej bramce. Co raz mniej biega. Za dużo siłowni. Zrobił się z niego słabo skoordynowany "kwadrat".
0
Błąd jest w tekście. Dutruel przyszedł z Celta Vigo a nie z PSG !!!
0
Z czym mam się zapoznać ? Z programem partii ? Wystarczy wiedzieć kto usiadł po prawej stronie podczas obrad Stanów Generealnych zeby wiedziec jak przebiegał podział ideologiczny.
0
Właśnie Alvesa brakowało na prawej. Douglas za słaby na atak pozycyjny.
0
Barcelona nie jest znana z tego, że nie traci goli tylko, że ich strzela dużo !!!
0
Lucho nieco przekombinował w mojej opinii. Zobaczymy co dalej będzie się dziać. Zachować trzeba spokój i poczekać.
5
Fart się skończył. Jakość ataku spadła i to widać od początku sezonu. Balonik pękł.
0
"tolerancja, szacunek, solidarność, przyjaźń, fair play, jedność i wysiłek" - to nie sa wartości prawicy !!!
0
Irytuje tymi częstymi upadkami i powolnym podnoszeniem się z grymasem na twarzy. Sandro wszedł i jakoś ani razu go nie powalili.
0
Ale gra właśnie słabiej. Dużo na koordynacji stracił. Wczoraj akcje jedną zmarnował, że szok.
0
Alba to z siłownią przesadza. Taki biegający kwadrat się z niego zrobił.
0
w Barcelonie nigdy !
2
"FCB Escola, prowadzona przez Xaviego Marcè, ma dwa nadrzędne cele: wpoić młodym zawodnikom podstawy futbolu, a jednocześnie przekazać im takie wartości jak tolerancja, szacunek, solidarność, przyjaźń, fair play, jedność i wysiłek".
No to imbecyle z avatarami KNP mogą przestać kibicować FCB !!!
0
ale masz wyobrażnie prawiczku !
0
a gdzie są inżynierowe z krajów arabskich ????
0
A gdzie ja piszę o jakiejś miłosci do Ameryki. Ogarnij bajere.
1
Co fakt to fakt. Napompowani kasą a sami niczego nie prezentują. Jak się ropa skończy będą siedzieć przed lepiankami i stukać kamień o kamień. P.s. najgorsze że to takie kraje - pojedynczy bogacze - finansują terrorystów. Oby Barca zmieniła sponsora. Ja sam nie kupuje "zakatarzonych" koszulek.