0

Oczywiście, że ma drybling - może nie jakiś brazylijski ale ma. To o czym pisałem powyżej właśnie wyróżnia Sandro - inną kwestią jest jak daleko zajdzie. Ważne, że nie jest kopią innych liliputów/skrzydłowych.

4

Gran Derbi zawsze są ciekawe. Teraz szczególnie tak będzie bo obie ekipy w super formie. Będzie się działo !!!

7

W końcu mamy wychowanka "typowego hiszpańskiego napastnika" tzn - szybki, zwinny, drybler, skuteczny pod bramką, grający głową, silny fizycznie i dosyć wysoki. Będzie z niego wielki pożytek.

1

Epicki to był moment !!!!

1

Najpierw kraje się łączą - UE - a potem się dzielą na regiony ... Paranoja. Żeby żyło się lepiej...

0

Kibice wiedzieli jaki jest szklany... a władze klubu ?

2

Super gość. Nadal pierwsza trójka prawych obrońców świata. Kuma zasady, ma pokorę i ogarnia rzeczywistość. Najlepiej wydane 32 mln euro w historii Barcy. Szacun !

1

Al Bundy by czegoś takiego nie powiedział !!!

0

Gdyby nie zakaz to bym sie zaczał zastanawiac nad opyleniem go. W mojej opinii gra coraz słabiej. Stracił szybkość i skutecznosc pod bramka. Cholernie irytująco grał z PSG. Osłabł mocno w moich oczach.

0

Paco super trener. uwielbiam taką mentalność. Strzelić zawsze gola więcej niż stracić !

0

Dziwny tam mają system prawny. Sędzia oskarża mimo że prokurator odstąpił... O co kaman ?

0

Masz racje. Rossel odjebał że hej...

0

albo od razu przesadnie chwali... taki urok mediów...

2

Ter Stegen wyjście ala Valdes. Alba gra bardzo słabo. Nie pokrył przy trzeciej bramce. Co raz mniej biega. Za dużo siłowni. Zrobił się z niego słabo skoordynowany "kwadrat".

0

Błąd jest w tekście. Dutruel przyszedł z Celta Vigo a nie z PSG !!!

0

Z czym mam się zapoznać ? Z programem partii ? Wystarczy wiedzieć kto usiadł po prawej stronie podczas obrad Stanów Generealnych zeby wiedziec jak przebiegał podział ideologiczny.

0

Właśnie Alvesa brakowało na prawej. Douglas za słaby na atak pozycyjny.

0

Barcelona nie jest znana z tego, że nie traci goli tylko, że ich strzela dużo !!!

0

Lucho nieco przekombinował w mojej opinii. Zobaczymy co dalej będzie się dziać. Zachować trzeba spokój i poczekać.

5

Fart się skończył. Jakość ataku spadła i to widać od początku sezonu. Balonik pękł.

0

"tolerancja, szacunek, solidarność, przyjaźń, fair play, jedność i wysiłek" - to nie sa wartości prawicy !!!

0

Irytuje tymi częstymi upadkami i powolnym podnoszeniem się z grymasem na twarzy. Sandro wszedł i jakoś ani razu go nie powalili.

0

Ale gra właśnie słabiej. Dużo na koordynacji stracił. Wczoraj akcje jedną zmarnował, że szok.

0

Alba to z siłownią przesadza. Taki biegający kwadrat się z niego zrobił.

0

w Barcelonie nigdy !

2

"FCB Escola, prowadzona przez Xaviego Marcè, ma dwa nadrzędne cele: wpoić młodym zawodnikom podstawy futbolu, a jednocześnie przekazać im takie wartości jak tolerancja, szacunek, solidarność, przyjaźń, fair play, jedność i wysiłek".


No to imbecyle z avatarami KNP mogą przestać kibicować FCB !!!

0

ale masz wyobrażnie prawiczku !

0

a gdzie są inżynierowe z krajów arabskich ????

0

A gdzie ja piszę o jakiejś miłosci do Ameryki. Ogarnij bajere.

1

Co fakt to fakt. Napompowani kasą a sami niczego nie prezentują. Jak się ropa skończy będą siedzieć przed lepiankami i stukać kamień o kamień. P.s. najgorsze że to takie kraje - pojedynczy bogacze - finansują terrorystów. Oby Barca zmieniła sponsora. Ja sam nie kupuje "zakatarzonych" koszulek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?