0

Wszyscy tak narzekają na zarząd (nie oceniam czy słusznie czy nie) ale jak nawet przyjdą nowi zarządcy to jakie Waszym zdaniem powinni kroki wykonać ? Kto trenerem ? Jacy piłkarze są potrzebni zbędni ? Ja zbyt wielu kandydatów na rynku nie widzę ani do trenowania ani do grania. Moje typy.Trener: André Villas-Boas, Koeman ( Valverde stracił jakość, De Boer nic by nie dał, Bielsa za kontrowersyjny, Mou nierealna opcja)Piłkarze:Potrzebni defensywni - środkowi i boczni obrońcy. Ja jakichś żelaznych kandydatów nie mam. Np Hummels odpada z racji szybkości i koordynacji. Narzekajac na obecną sytuacje warto komentować konstruktywnie, a nie hejtować że nie golimy wszystkich jak do niedawna.

0

no własnie oglądalem "prześcieradła" jednym okiem i nie widziałem co to za szał miał być...

1

Brak Suareza niezrozumiały... Powienien grać w naszym systemie jak najwięcej.

1

Czas zacząć grac 3 5 2. Chcąc niechcąc.

1

Do dupy. Słabe granie bez tempa i polotu.

0

dawno takiej głupoty tutaj nie czytałem !

2

Zgadza się Pawelinho. bardzo ciekawa taktyka. Jakbyśmy wyszli 4 3 3 to by było gadanie że trener nie ma pomysłu. Niech rywale się boją co mozemy wymyślić w ofensywie i defensywie.

12

Lucho dał radę, trzeba to przyznać.

0

Ale taktyka Lucho daje rade ? Przyznacie ?

2

Nadal nie rozumiem R9. Nigdy zbyt lojalnym zawodnikiem nie był ale Real "ukochał". Grubasem go tam przezywali itd Perez mu namącił w głowie, jak menadżerowie przed transferem do Interu. Znamienne jest także to, że CR7 nazywa "Cristiano" a nie "Ronaldo". Prawidłowo.

6

Specjalne wydanie Piłki Noznej Plus chyba wyszło właśnie po naszym sukcesie. R9 w turkusowym stroju Barcy marki Kappa. Za chwile już go nie było w klubie...

0

A ja chcę Sporting, świetny byłby dwu mecz bo ofensywny.

0

strach powiedzieć sędzia kalosz...

0

Masche jako środkowy to nieporozumienie...

0

Spoooorting !!!!

0

Ja nie widzę kłopotu z tymi paskami, Qatar niech zniknie.

BTW - styl ala Bracia Daltonowie z Lucky Lucka :)

1

Słaba ta liga jak kadra angielska. Najwecej mają kasy, nic więcej. Nawet piłkarzy nie kreują.

0

MIał pecha bo Messi był ciut za młody, a Pep miał własną wizję zespołu dlatego Poleciał on i Deco. Inna sprawa że przytył i zaczął balować.

0

Nie wygląda to wcale źle, poczekajcie aż prawdziwie zdjęcia się pokażą. Mogłyby być tylko nie zakatarzone :)

0

Wszystko grał albo do tyłu, albo bezmyślnie od razu na bramkę.

0

Nadal czekam na nazwiska trenerów !!!!!!!!!

1

Pewnie ma asystenta jakiegos albo przez jego fundację można sie kontaktować. Kto bogatemu zabroni.

0

Zgadza się !!!

0

Jaka alternatywa ? Czekam na propozycje.

1

Brawo. Nie gra jakiejś rewelacji ale to jest nadal swiatowy TOP prawych obronców. Ogarnijcie się pajace !!!

0

W końcu - po Etoo - mamy człowieka na tą pozycję. Błąd tkwił tylko w tym że został zdjęty. Powinien Ney zejść.

0

Bredzisz ! To właśnie Mache gówno grał w środku, zero kreacji. tylko Busi. Brak nam kreacji w środku pola. Jak się Iniesta nie obudzi to marnie to widzę.

2

Super !!!! Cieszę sie że to Busi strzelił, za tą cała krytykę należało mu się. Rakitic słabizna, żaden z niego rezerwowy.

0

Masche w srodku to pomylka, znawcy...

0

na to wychodzi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?