Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy tak narzekają na zarząd (nie oceniam czy słusznie czy nie) ale jak nawet przyjdą nowi zarządcy to jakie Waszym zdaniem powinni kroki wykonać ? Kto trenerem ? Jacy piłkarze są potrzebni zbędni ? Ja zbyt wielu kandydatów na rynku nie widzę ani do trenowania ani do grania. Moje typy.Trener: André Villas-Boas, Koeman ( Valverde stracił jakość, De Boer nic by nie dał, Bielsa za kontrowersyjny, Mou nierealna opcja)Piłkarze:Potrzebni defensywni - środkowi i boczni obrońcy. Ja jakichś żelaznych kandydatów nie mam. Np Hummels odpada z racji szybkości i koordynacji. Narzekajac na obecną sytuacje warto komentować konstruktywnie, a nie hejtować że nie golimy wszystkich jak do niedawna.
0
no własnie oglądalem "prześcieradła" jednym okiem i nie widziałem co to za szał miał być...
1
Brak Suareza niezrozumiały... Powienien grać w naszym systemie jak najwięcej.
1
Czas zacząć grac 3 5 2. Chcąc niechcąc.
1
Do dupy. Słabe granie bez tempa i polotu.
0
dawno takiej głupoty tutaj nie czytałem !
2
Zgadza się Pawelinho. bardzo ciekawa taktyka. Jakbyśmy wyszli 4 3 3 to by było gadanie że trener nie ma pomysłu. Niech rywale się boją co mozemy wymyślić w ofensywie i defensywie.
12
Lucho dał radę, trzeba to przyznać.
0
Ale taktyka Lucho daje rade ? Przyznacie ?
2
Nadal nie rozumiem R9. Nigdy zbyt lojalnym zawodnikiem nie był ale Real "ukochał". Grubasem go tam przezywali itd Perez mu namącił w głowie, jak menadżerowie przed transferem do Interu. Znamienne jest także to, że CR7 nazywa "Cristiano" a nie "Ronaldo". Prawidłowo.
6
Specjalne wydanie Piłki Noznej Plus chyba wyszło właśnie po naszym sukcesie. R9 w turkusowym stroju Barcy marki Kappa. Za chwile już go nie było w klubie...
0
A ja chcę Sporting, świetny byłby dwu mecz bo ofensywny.
0
strach powiedzieć sędzia kalosz...
0
Masche jako środkowy to nieporozumienie...
0
Spoooorting !!!!
0
Ja nie widzę kłopotu z tymi paskami, Qatar niech zniknie.
BTW - styl ala Bracia Daltonowie z Lucky Lucka :)
1
Słaba ta liga jak kadra angielska. Najwecej mają kasy, nic więcej. Nawet piłkarzy nie kreują.
0
MIał pecha bo Messi był ciut za młody, a Pep miał własną wizję zespołu dlatego Poleciał on i Deco. Inna sprawa że przytył i zaczął balować.
0
Nie wygląda to wcale źle, poczekajcie aż prawdziwie zdjęcia się pokażą. Mogłyby być tylko nie zakatarzone :)
0
Wszystko grał albo do tyłu, albo bezmyślnie od razu na bramkę.
0
Nadal czekam na nazwiska trenerów !!!!!!!!!
1
Pewnie ma asystenta jakiegos albo przez jego fundację można sie kontaktować. Kto bogatemu zabroni.
0
Zgadza się !!!
0
Jaka alternatywa ? Czekam na propozycje.
1
Brawo. Nie gra jakiejś rewelacji ale to jest nadal swiatowy TOP prawych obronców. Ogarnijcie się pajace !!!
0
W końcu - po Etoo - mamy człowieka na tą pozycję. Błąd tkwił tylko w tym że został zdjęty. Powinien Ney zejść.
0
Bredzisz ! To właśnie Mache gówno grał w środku, zero kreacji. tylko Busi. Brak nam kreacji w środku pola. Jak się Iniesta nie obudzi to marnie to widzę.
2
Super !!!! Cieszę sie że to Busi strzelił, za tą cała krytykę należało mu się. Rakitic słabizna, żaden z niego rezerwowy.
0
Masche w srodku to pomylka, znawcy...
0
na to wychodzi...