0

Bo fizycznie gra a nie technicznie. Wali do usranej śmierci. Już mu kolana nie pykają. Żaden z niego wielki tenisista.

0

Grzebidupiec ? Fizol taki. Federer i Novak !!

0

Cholernie dziwny mecz. Gol w 1 minucie i ostatniej. Początek i koniec tej opowieści/meczu lepszy niż środek. Masa strat niedokładności, świetny Bravo i 3 pkt nasze. Atak irytujący niezdecydowany, niedokładny po prostu słaby... Walczymy dalej.

0

Z tą legenda to bez przesady. Miał talent i ciąg na bramke. Ciało nie wytrzymało. Podobnie miał Robben długi czas ale konowały w Niemczech go "ustabilizowali".

0

Przy takim "myśleniu" to rozumiem że na styczeń nikogo nie planujemy włączyć do kadry. Mój wpis był bardziej skomplikowany. Stawiam że decyzja była finansowo-sportowa. Sam ban transferowy nie jest aż takim kłopotem.

0

Mase czerwonych kartek złapał, mnie nie przekonuje jego gra.

0

Nie wiem dlaczego go odpuściliśmy...

0

Jaka prowokacja. Teistyczne brednie rażą. A synka to se w rodzinie poszukaj.

0

Napewno bóg zadbał o to żeby mu paluch mocniej nie spuchł...

0

naturalizowanym...

1

To powinno być załatwione rok temu. Nie wiem na co liczył Zubi, że Montoya udzwignie gre ? Douglas ? Bez jaj.

0

Masche nie moze tam grac, spowalnia gre. Od dawno o tym pisze.

0

Busqetsa jak już !

13

Jednak Ronaldinho najbardziej działał na wyobrażnie. Messi gra pewnym szablonem, który wszyscy znają ale nikt nie potrafi mu sie przeciwstawić gdy jest w formie. Gole też wg schematu strzela. Mnie np brak wpółcześnie przewrotek w stylu Rivaldo, balansu p-ko bramkarzom Ronaldo. R10 robił "cuda" w grze 1 na 1. Messi to dla mnie skuteczność i prostota w grze połaczona z szybkością i zmianą kierunku biegu. Wszyscy ww byli wspaniali. Za to uwielbiam Barce - za kreowanie takich zawodników.

0

Bezpośredni mecz z Bayernem byłby ciekawy :)

0

Wygrają z Levante i się pocieszą nieco że niby grają lepiej. Camp Nou im wyjaśni co z czym.

0

avatar z dupy !

2

Wielki zawodnik ! Pamietam jak mnie wkurzało że Guardiola siedział na ławie a ten młokos grał, podobnie z Reizigerem i Puyolem. Dzisiaj sam się z tego śmieje.

0

Wolne ma super. Poza tym szału w nim nie widzę.

1

Temat wraca. Głośno o nim było jak grał jeszcze w Gremio. Mówiono o nowym R10. Lubie takie transfery. Tanio pewnie u Ahmetowa nie będzie...

0

Rayo gra ofensywnie, będzie strzelanina a to lubię. Gole - istota futbolu !!

0

Yaya Toure jak już !!!

0

Nie jest. Klepie sie pod bramką, kręci chamami ile wlezie...

0

Zgodnie z Twoja logiką - niech napierdala z każdej pozycji !!!

3

Wyciął nożycami zawodnika idacego z kontrą i zdziwiony że dostał czerwo. Co za obłudnik.

2

Niech zacznie podawać bo tak wkurwia czasem...

0

Skoro United i Real dali po 30 baniek to Braida racjonalnie mowi na cholere uczestniczyc w tej licytacji. Za 30 to my kupilismy Alvesa po ciezkich negocjacjach z Sevilla. Dla mnie prawidłowo działaja. Angole maja furgonetke z pieniedzmi to sobie moga pozwolic. Beda 2 lata na poszukanie odpowiedniej osoby na tą pozycję.

0

Słabo sie cenimy !!!!!!

Chelsea zmienia sponsowa:
Koreańskiego Samsunga zastąpił japoński producent opon - Yokohama Rubber Company Ltd. Umowa jest największą transakcją handlową w historii klubu. Chociaż żadna ze stron nie potwierdza informacji o finansach, to media szacują, iż rocznie sponsor przeleje na konto klubu około 40 milionów funtów.

0

Mecz Rakiticia. Super dzisiaj piły zagrywał !

0

Konkurenta mu brak. Podbiega regularnie pod pole karne i nie ma pomysłów co zagrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?