1

znam ten ból :)

0

Pamiętam to smęcenie na tej stronie - "sprzedać go, Veratti lepszy". Rzygać się chciało od czytania tych bzdur...

1

pytasz i sam sobie odpowiadasz...

0

to za 8 miesięcy wiec piszesz o kolejnym sezonie...

0

Lepsze wrogiem dobrego...

2

Cenę za Deco obniżył Quaresma...

0

W Espanyolu nie pograł...

3

"Dziękuję Fundacji Realu Madryt, pracownikom, którzy zawsze są z nami, fizjoterapeutom. Jeśli o kimś zapominam, to przepraszam, ale to nie jest łatwy moment, chociaż i tak chyba sobie jakoś radzę" - typowy Cristiano ;)

3

Zdecydowanie. Za tanio sie sprzedaliśmy.

0

dostałem Qataru...

0

Z braku laku za darmo jest, a finansowe fairplay nas ogranicza. Pewnie latem rzucimy się na Pogbe i Coutinho więc kasa będzie potrzebna.

0

z jakiegoś powodu Samper nie gra, od tak Lucho go nie odrzucił...

2

Jeżdziec bez głowy, wolę Nolito.

0

nie zapewne Lucho nie zna się na swojej robocie O_o

0

Henryk Szczepański (1933-2015) – zaczął karierę w Bydgoszczy, wychowanek tamtejszej Polonii. Grał też w ŁKS-ie (mistrzostwo 1957) - powinno być 1958 !

0

MAtS daje rade. Mówcie co chcecie.

0

Dutruel i Hesp, do tego Buquets i Zubi. Jeszcze Arnau i młody Reina. Tylko ZUbizaretta miał okres "wielkości" reszta straszny kaszan.

1

Na LO Alba, na PO Alves. Sergio Roberto wejdzie do srodka pola i najbardziej wypychany (przez kibiców) z kadry zawodnik będzie istotnym trybikiem systemu gry aż do stycznia.

0

bóg Marduk nie wybacza !

0

ale karny był ?

0

a Thiago to nie ma pecha ? Cała rodzina pechowców.

0

Babunski... Halilovic by sie nadał... Może Pogba zimą ?

1

Czyżby Pogba ????

0

cholera wszystko fajnie gdyby tylko nie były zakatarzone...

6

Powinien u nas grac już z 5 lat. Z Ajaxu powinniśmy go kupić.

2

Jeden z moich ulubieńców. Jego gol z GD to jeden z najlepszych w historii tej gry.

0

W sobotę mamy ciężką przeprawę ! Oby dali radę.

3

Czas na debiut MAtS-a w LA LIGA !!!

0

Tj Munir 2. Dla mnie bezsens.

0

"DWÓCH" !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?