Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
znam ten ból :)
0
Pamiętam to smęcenie na tej stronie - "sprzedać go, Veratti lepszy". Rzygać się chciało od czytania tych bzdur...
1
pytasz i sam sobie odpowiadasz...
0
to za 8 miesięcy wiec piszesz o kolejnym sezonie...
0
Lepsze wrogiem dobrego...
2
Cenę za Deco obniżył Quaresma...
0
W Espanyolu nie pograł...
3
"Dziękuję Fundacji Realu Madryt, pracownikom, którzy zawsze są z nami, fizjoterapeutom. Jeśli o kimś zapominam, to przepraszam, ale to nie jest łatwy moment, chociaż i tak chyba sobie jakoś radzę" - typowy Cristiano ;)
3
Zdecydowanie. Za tanio sie sprzedaliśmy.
0
dostałem Qataru...
0
Z braku laku za darmo jest, a finansowe fairplay nas ogranicza. Pewnie latem rzucimy się na Pogbe i Coutinho więc kasa będzie potrzebna.
0
z jakiegoś powodu Samper nie gra, od tak Lucho go nie odrzucił...
2
Jeżdziec bez głowy, wolę Nolito.
0
nie zapewne Lucho nie zna się na swojej robocie O_o
0
Henryk Szczepański (1933-2015) – zaczął karierę w Bydgoszczy, wychowanek tamtejszej Polonii. Grał też w ŁKS-ie (mistrzostwo 1957) - powinno być 1958 !
0
MAtS daje rade. Mówcie co chcecie.
0
Dutruel i Hesp, do tego Buquets i Zubi. Jeszcze Arnau i młody Reina. Tylko ZUbizaretta miał okres "wielkości" reszta straszny kaszan.
1
Na LO Alba, na PO Alves. Sergio Roberto wejdzie do srodka pola i najbardziej wypychany (przez kibiców) z kadry zawodnik będzie istotnym trybikiem systemu gry aż do stycznia.
0
bóg Marduk nie wybacza !
0
ale karny był ?
0
a Thiago to nie ma pecha ? Cała rodzina pechowców.
0
Babunski... Halilovic by sie nadał... Może Pogba zimą ?
1
Czyżby Pogba ????
0
cholera wszystko fajnie gdyby tylko nie były zakatarzone...
6
Powinien u nas grac już z 5 lat. Z Ajaxu powinniśmy go kupić.
2
Jeden z moich ulubieńców. Jego gol z GD to jeden z najlepszych w historii tej gry.
0
W sobotę mamy ciężką przeprawę ! Oby dali radę.
3
Czas na debiut MAtS-a w LA LIGA !!!
0
Tj Munir 2. Dla mnie bezsens.
0
"DWÓCH" !