0

sprawa z Ajaxem faktycznie śmierdzi...

0

Kibicowska brać szybko zmienia zdanie... ROSSEL DIMISION !!!

0

Ten gość odpada. ale motyw z Qatarem jest istotny. Coś tu śmierdzi. Te 50 mln to gówno nie kasa. Powinniśmy mocno przebić United w tej materii. W koszulkach też.

0

Obecny zarząd z Bartomoleu byłby do zaakceptowania gdyby nie niejasności z Neymarem no i kwestia Qataru. Ten temat mnie drażni nie z uwagi na islamofobie (z racji światopoglądu uważam ze wszystkie religie mają racje, czyli żadna nie jest "prawdziwa") ale z powodu z jaka łatwością historię odrzuciliśmy. Nie moralnie jest już mówić o wysokości kwoty którą za to dostaliśmy. Ten napis odejmuje nam prestiż... gdyby to była jakaś sensowna kultowa jak klub firma etc

0

Juventus miał więcej od firmy naftowej...

0

No od razu widac statystyczną różnice...

0

To jest defensywny pomosnik, a na ta pozycje mamy najlepszego na swiecie Busquetsa ! Nam ofensywny zawodnik jest potrzebny.

0

ale gosciu od grania defensywnego, a my szukamy kreatora gry !

0

Rudy tam będzie grał !

0

Nie wiem co sobie myśleć o tych wyborach. Poprzednio było taka propaganda na Rossela a wiadomo jakim okazał się człowiekiem. Drugie podejscie Laporty nie musi być dobre, kilka transferów za jego kadencji było bardzo słabych - IBRA. Sam Bartolomeu nie jest gwiazdorem tylko takim księgowym i to wychodzi klubowi na dobre. Obawiam sie tylko związków z Qatarem. Reszta w ogole jest anonimowa. Lepsze wrogiem dobrego.

0

klecha pierdoli kocopoły...

38

nadal nie rozumiem jak taki finał futbolu amerykańskiego może mieć większą oglądalność...

0

nie rozśmieszaj mnie... wielu obrońców było lepszych od niego.

5

Czekam aż KATAR zniknie, wtedy kupię koszulkę.

0

wątpie... Grimaldo nie robi postępów... Albie potrzebny jest rywal z prawdziwego zdarzenia. Za rok będziemy ostro kogoś poszukiwać na lewą stronę.

2

Pamiętajcie ze nam sedzia gola nie uznał. Piekna asysta Messiego. A to nie koniec - Juve za tydzień !

5

Dzięki temu hartujemy się !!! W przyszłym sezonie Man United w grupie LM chciałbym mieć !!!

3

Zidane ? 4 letnia kariera 1998-2002. W Realu nieco ponad 30 asyst a tyle to zrobił Xavi w jeden sezon 2008/2009.

1

a słyszałes kiedyś o czyms takim jak forma ?

0

Matuidi to skrzydłowy, prosze Cie...

0

Pjanić ma regres formy...

0

On sie swietnie rusza jak na swoje warunki, technike ma. Zobacz ile on ma lat. Pytanie o cene bo 100 mln to jakiś zart.

1

Cena niska, udowodnil ze umie grac na tej pozycji, pensja tez nie za wysoka. Ja widzę same plusy tego transferu.

1

Veratti to pozycja Busiego... Pogba jest nieco "nadmuchanym" zawodnikiem ale jest młody i oferuje duzo w pomocy. Młodosc, siłe warunki fizyczne. Fryzura durna ale "Ney" ale ma duzo opcji rozwoju w ofensywie lub defensywie. Tak to widzę.

0

Niech zostanie jeszcze na 1 rok ! Wartościowy zmiennik.

0

Był o wiele. Więcej bramek tak strzelił. Obaj wielcy.

0

Coś jest na rzeczy. W styczniu pewnie przyjdzie za 10 mln. Fajnie.

1

Dorównywał w rzutach wolnych, o wiele lepiej strzelał z przewrotek ;)

0

To jaka alternatywa ? Ograny i na lawę ? Nie da się zjeść ciastko i mieć ciastko. Z wychowankami zaczynać kolejny sezon ryzyko. Munir to de facto porażka tego sezonu.

0

Socjalista Piłsudski wyznaczał patriotyzm. Wbij to sobie do głowy kucu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?