2

"Barcelona mu się włączyła" !!!

3

Proszę nie piszcie o obaleniu komuny, bo wątek Wałęsy się pojawi... obydwie sprawy to mit narodowy...

3

Rozumiem emocje, bo sam jestem rozdygotany od czwartku, ale Johan zmienił świat, a wg mnie JP II umacniał istniejący system religijny i de facto przegrał, bo nie miał racji. Pinocheta głaskał, Marciala dwukrotnie chwalił, obrońce pedofilii nagradzał (arcybiskup LAW) i niejasne są jego kontakty z kobietami... Sorry ale słabe porównanie.

4

Szacunek !!!!!!!

0

W Barcelonie grał z 9 ...

0

Każdy wychowanek który dobrze gra w innej ekipie jest dla nas opcją. W mojej opinii nie ma obecnie lepszego kandydata na pozycję prawego obrońcy. Carvahala z Realu nie wyciągniemy ;)

0

Komentarz usunięty

0

Bedzie grał i w ataku i w pompie. Uniwersalny zawodnik.

2

Ze trzy sztuki walnąć na Calderon i pasuje.

0

Nie. Nike z niego czerpie zyski.

0

Największa beka jest z tego że "Nike już rozpoczyna produkcję" a w oficjalnym internetowym sklepie Nike koszulek meczowych Barcy nie ma od grudnia bo się wyprzedały i taka sytuacja jest co roku. Są dwa wyjścia albo rok w rok sprzedajemy pierdyliard koszulek na całym świecie a amerykańscy głupole nie potrafią wyprodukować odpowiedniej ilości trykotów, albo im na zyskach nie zależy (sic !). Wiem że klub chce odzyskać Botige i sklep internetowy może wtedy podaż zaspokoi popyt.

0

Za dobre widowisko jest na boisku żeby stać i się drzeć nieustannie...

2

klub jednak woli kase z biletów...

13

Niech spadają do Secundy, jak Espanyol i Granada !!!

0

Do rotacji i do POKERA, kiedy Messi do środka pola pojdzie.

67

Był Hleb, teraz nadszedł czas na Bułkę.

2

Dla mnie ten zawodnik to wielka niewiadoma. Wole Nolito, a najlepiej jeden duży ofensywny transfer czyli DYBALA.

0

Dzik sugeruje fizola ale ta boiskowa ryba pokazuje kunszt techniki i finezji. Może przezwijmy go Ratelem miodożernym - to zwierze jest zajebiste i nieustraszone ;)

2

normalna sprawa, zobacz jaki jest poziom słownictwa u nas, to dopiero dno...

0

żebyś się nie zdziwił... taki agresywny, a zwykły wślizg cię drażni. Dureń to mało powiedziane.

0

Świetny teskt. Rayo od lat ma moją sympatie. W 2 połowie lat 90 grali w koszulkach z pszczołą na przodzie, mieli wtedy też kapele. Zawsze ten sam ofensywny styl. Mega ekipa.

3

Ten "pastuch" to nasz wychowanek nieuku... zważan na słowa. Trashorras to świetny srodkowy pomocnik jakiego nasz polski system szkolenia nie potrafi wypuścić od czasów Deyny.

5

Strzelił głową i stanął na głowie dla Allahu Akbaru.

0

A na stronie Romy jak go mieli kupic to pisali "szrot", "pokraka" i po co on nam. Znawcy. Świetny zawodnik, bardzo przydatny i idealnie pasujący do naszego systemu gry.

0

Alaby Bayern nie odda, chyba że sam by chciał przyjść. Reszta kandydatów mnie nie przekonuje...

2

Właśnie Messi moze pójść na pozycje klasycznej 10 do pompy. Taka czwórka napastników to by było miazga na lata.

0

Komentarz usunięty

5

Końca cyklu nie widać. Jakby władze zadbały o konkurencje na lewej obronie (nie mam kandydata), dokupiły dodatkowego stopera (np Marqunihos), ściągneli pomocnika (nie mam konkretnej propozycji) i wytransferowali do OFENSYWNEGO POKERA - DYBALE - to ja nie widzę dlaczego Barca nie mogłaby i trzeci raz z kolei wygrac LM. Fajne czasy dla nas nastały.

0

Oby Dybala, popieram !

1

Mathieu jeszcze. Głową mogą próbować nas ukarać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?