0

Dosłownie !!!!!!

0

Znowu Mestalla... jedyny plus ze sie ogramy na tym zawsze "gorącym" terenie.

0

Po Ajaxie i Arsenalu Henryego, bo oni tez to zrobili w meczu !

4

do tego kulał z kontuzją, ale fakt mógł rękoma go powalić...

0

Widać ze szukam ofensywnej lewej nogi. Mój Faworyt to DYBALA !

0

On kase ma. Decydują w jego przypadku kwestie ambicjonalne. Ambicje są, ale co z jego umiejetnościami trenerskimi ?

0

Bredzicie obaj. Przerzuty wynikaja z nieco innej taktyki niz u Pepa, tam wiecej było krótki podań, teraz gramy bardziej diagonalnie stąd więcej takich piłek.

6

Proszę Was. Busi gra na takim poziomie od czasów Pepa !

0

Jak się wycofuje jak zjada Adidasa w sprzęcie piłkarskim ? Adidas ma straty co rok. Ja to widzę jako niekompetencję naszego zarządu. Najlepsi na świecie, a dostajemy jakieś ochłapy.

0

Taka polityka. Ciagle boimy się "efektu Figo" że ktoś przyjdzie i nam kupi gwiazdora. Budżt FCB ma chory - prawie 70 % kasy idzie na pensje. Inna sprawa ze gramy super i pilkarze nam nie marudzą o nic zasadniczo. Bezsensem jest tylko dawac kasę i walić kontrakty któee kończa się grubo po 30. Patrz Villa i promocja urządzona przy jego "wypychaniu" z klubu. Absmak pozostał.

0

Ci Afrykańczycy są jacyś wybrakowani. Brzmi lekko rasistowsko ale coś jest na rzeczy.

1

Osobiście wole S. Roberto grającego wyżej. Patrz ostatnie GD i jego asysta.

1

W Buriram United zagra uchodzący swego czasu za gigantyczny talent Keirrison. Brazylijczyk nie poradził sobie w Barcelonie, szukał szczęścia na wypożyczeniach, ostatnio rozwiązał kontrakt z Coritibą. W wieku 27 lat wybrał nowy kierunek – Tajlandia. Niezle jaja z tymi transferami !

0

W Buriram United zagra uchodzący swego czasu za gigantyczny talent Keirrison. Brazylijczyk nie poradził sobie w Barcelonie, szukał szczęścia na wypożyczeniach, ostatnio rozwiązał kontrakt z Coritibą. W wieku 27 lat wybrał nowy kierunek – Tajlandia.

2

Na ławie i do rotacji. Śmiem twierdzić że Rakitic zostanie jeszcze jeden sezon tylko z nami.

0

Książkę czytałem o odejściu Ronaldo. Zagrywka menadżerów to była. Nawet sknerus Nunez uległ ich żądaniom np aby ostatnie dwa lata kontraktu zostały z góry wypłacone w gotówce bodajże 2 mln funtów w dwóch walizkach itp. Gdy już uzbierał gotówkę m.in. dzięki tv Catalunya to menadżerowie powiedzieli że Moratti z Interu był szybszy i już jest po ptokach. Rekord ówczesny transferowy padł a do nas przyszedł z Depor Rivaldo. Dlatego nie ma tematu. Wina Nuneza, że wcześniej z dwa miesiące nie podpisał umowy. Słynne skąpstwo prezesa...

0

Obaj nigdy nie powinni od nas odejść. Wcześniej byśmy byli na absolutnym topie. Jedyne "ale" to pozostanie R9 uniemożliwiłoby przyjście Rivaldo, a lepszą lewą nogę to tylko Messi u nas ma/miał.

0

Angole przesadzają. Za chwile QPR itp będą srać kasą... Chore to jest.

3

Ma strzał, a tego nam brakowało od lat w pomocy.

0

Angielskie drewno. Ja dziękuje.

1

Real przyjedzie do nich to na miękko oddadzą wynik. Żenująca mentalność.

2

angielskie glupoty !!!

7

Hazard i Kane wyżej niz Aguero i Suarez ? Beka z Anglii. Griezmann niżej niz Sterling ? Żart z kibicow. Żenada.

2

Przecież rok temu w meczu z nami rzucił butem. Oglądasz mecze ?

0

Z jakiegos powodu sztab techniczny naszego klubu zakochał sie w tym brazylijczyku. Czuje 3-4 transfery latem. Obronca x2, pomocnik i napastnik.

0

piłkarz taki czarnoskóry grał w Barsie...

0

A nie można wymienić czasem wczesniej zgłoszonego zawodnika na nowego ?

0

Tak taka "brudna" technika. A zero czemu niby ?

1

Trochę smrodu zostało po tym "karnym" ale reszta gry ok. Ceballos i Cejudo super zawodnicy. Będzie o nich głośno.

0

Super zawodnik, były swego czasu plotki, że do nas ma przyjść. W sumie od momentu odejścia Figo nie mieliśmy takiego typowego prawo-skrzydłowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?