Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dosłownie !!!!!!
0
Znowu Mestalla... jedyny plus ze sie ogramy na tym zawsze "gorącym" terenie.
0
Po Ajaxie i Arsenalu Henryego, bo oni tez to zrobili w meczu !
4
do tego kulał z kontuzją, ale fakt mógł rękoma go powalić...
0
Widać ze szukam ofensywnej lewej nogi. Mój Faworyt to DYBALA !
0
On kase ma. Decydują w jego przypadku kwestie ambicjonalne. Ambicje są, ale co z jego umiejetnościami trenerskimi ?
0
Bredzicie obaj. Przerzuty wynikaja z nieco innej taktyki niz u Pepa, tam wiecej było krótki podań, teraz gramy bardziej diagonalnie stąd więcej takich piłek.
6
Proszę Was. Busi gra na takim poziomie od czasów Pepa !
0
Jak się wycofuje jak zjada Adidasa w sprzęcie piłkarskim ? Adidas ma straty co rok. Ja to widzę jako niekompetencję naszego zarządu. Najlepsi na świecie, a dostajemy jakieś ochłapy.
0
Taka polityka. Ciagle boimy się "efektu Figo" że ktoś przyjdzie i nam kupi gwiazdora. Budżt FCB ma chory - prawie 70 % kasy idzie na pensje. Inna sprawa ze gramy super i pilkarze nam nie marudzą o nic zasadniczo. Bezsensem jest tylko dawac kasę i walić kontrakty któee kończa się grubo po 30. Patrz Villa i promocja urządzona przy jego "wypychaniu" z klubu. Absmak pozostał.
0
Ci Afrykańczycy są jacyś wybrakowani. Brzmi lekko rasistowsko ale coś jest na rzeczy.
1
Osobiście wole S. Roberto grającego wyżej. Patrz ostatnie GD i jego asysta.
1
W Buriram United zagra uchodzący swego czasu za gigantyczny talent Keirrison. Brazylijczyk nie poradził sobie w Barcelonie, szukał szczęścia na wypożyczeniach, ostatnio rozwiązał kontrakt z Coritibą. W wieku 27 lat wybrał nowy kierunek – Tajlandia. Niezle jaja z tymi transferami !
0
W Buriram United zagra uchodzący swego czasu za gigantyczny talent Keirrison. Brazylijczyk nie poradził sobie w Barcelonie, szukał szczęścia na wypożyczeniach, ostatnio rozwiązał kontrakt z Coritibą. W wieku 27 lat wybrał nowy kierunek – Tajlandia.
2
Na ławie i do rotacji. Śmiem twierdzić że Rakitic zostanie jeszcze jeden sezon tylko z nami.
0
Książkę czytałem o odejściu Ronaldo. Zagrywka menadżerów to była. Nawet sknerus Nunez uległ ich żądaniom np aby ostatnie dwa lata kontraktu zostały z góry wypłacone w gotówce bodajże 2 mln funtów w dwóch walizkach itp. Gdy już uzbierał gotówkę m.in. dzięki tv Catalunya to menadżerowie powiedzieli że Moratti z Interu był szybszy i już jest po ptokach. Rekord ówczesny transferowy padł a do nas przyszedł z Depor Rivaldo. Dlatego nie ma tematu. Wina Nuneza, że wcześniej z dwa miesiące nie podpisał umowy. Słynne skąpstwo prezesa...
0
Obaj nigdy nie powinni od nas odejść. Wcześniej byśmy byli na absolutnym topie. Jedyne "ale" to pozostanie R9 uniemożliwiłoby przyjście Rivaldo, a lepszą lewą nogę to tylko Messi u nas ma/miał.
0
Angole przesadzają. Za chwile QPR itp będą srać kasą... Chore to jest.
3
Ma strzał, a tego nam brakowało od lat w pomocy.
0
Angielskie drewno. Ja dziękuje.
1
Real przyjedzie do nich to na miękko oddadzą wynik. Żenująca mentalność.
2
angielskie glupoty !!!
7
Hazard i Kane wyżej niz Aguero i Suarez ? Beka z Anglii. Griezmann niżej niz Sterling ? Żart z kibicow. Żenada.
2
Przecież rok temu w meczu z nami rzucił butem. Oglądasz mecze ?
0
Z jakiegos powodu sztab techniczny naszego klubu zakochał sie w tym brazylijczyku. Czuje 3-4 transfery latem. Obronca x2, pomocnik i napastnik.
0
piłkarz taki czarnoskóry grał w Barsie...
0
A nie można wymienić czasem wczesniej zgłoszonego zawodnika na nowego ?
0
Tak taka "brudna" technika. A zero czemu niby ?
1
Trochę smrodu zostało po tym "karnym" ale reszta gry ok. Ceballos i Cejudo super zawodnicy. Będzie o nich głośno.
0
Super zawodnik, były swego czasu plotki, że do nas ma przyjść. W sumie od momentu odejścia Figo nie mieliśmy takiego typowego prawo-skrzydłowego.