Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
A Ty nadal masz ten denny avatar ?
1
Brawo za koment. Masche to zwykły przecinak, a nie brak znawców na tej stronie co go chcą na DM. Fizol od wybijania piłek. Umie rzucić na odległość piłę, ale nie oszukujmy się. Myślenie nie jest mocną stroną Argentyńczyka.
0
Też na to mi wygląda.
0
Kiedy w koncu przejdziemy na system 3 - 4 - 3 ?
0
Alba to niech przeprosi za swoją denną gre...
0
Rozsądna opinia. Brawo.
1
"Zawodnicy są przyzwyczajeni do gry co trzy dni, a nie gramy w tej lidze po to, by zapominać, jak ważne są te trzy punkty. Jeśli będzie inaczej, to sobie o tym przypomnimy". Jest rygor !!!
29
Jeżeli ma kumatego menadzera to wybierze Barce. praktycznie brak rywala na ta pozycje, czy bardziej konkretnie mowiac słaba konkurencja. Kwestia kasy jaka mu damy...
1
żeś wymyslił... za kogo ma grać ten Reus i na jakiej pozycji a drewna z anglii nam nie potrzeba. Danilo, Bender to są realne wzmocnienia.
0
Czyli człowiek na stanowisku Arcybiskupa nie miał idei ? Papiestwo i idea... Proszę Cię !
0
Super informacja !!!!!!!
0
Hehehe. Może arcybiskup Wesołowski wpadnie na mecz !!!
0
pocisnąłeś !!!
0
????????????????????????????????????????????????????????
3
Egoista i jeździec bez głowy. Na każdym podwórku gra ktoś taki...
0
Zgadzam się w większosći. Adamie rozumu w grze brakuje podobnie jak Deulo. Dla mnie Sandro jest najciekawszym zaqwodnikiem, taka hiszpańską "9" ale Morientes itp Posprzedawać bez sentymentu.
0
Kupić Danilo w styczniu 2016 r. a w czerwcu do nich wypożyczyć na 2 lata Douglasa. Z Danim przedłużyć umowę o 2 lata.
0
Co to znaczy nie mam pojęcia ? Oświeć mnie znawco tematu.
0
Mam do Villareal szacunek, potrafili nam zbić duper nie raz. Pamietam to 3 -0 z 1998 r. Gole widziałem w Teleexpresie ;) A ten Victor to był prze kot w ataku. Gole sypał piekne.
1
ten sam poziom żenady...
0
nie rozśmieszaj mnie...
1
Co za głupota od islamu do katolicyzmu...
5
Bo Guardiola go chciał !!!!!!!
0
zgadza się !!!!!!!!!!!
0
Ney irytował. Conajmniej jeszcze 3 bramki mógł strzelić.
0
To co zwalniamy go ?
0
eksponowanie, zasadniczo nie wiadomo co... że pomaga strzelać gole ?
1
Spoko ziomek ale te teistyczne motywy... niezbyt to mądre...
0
A ty po co komentujesz ? Wypad.
0
hehehe a kiedy niby jezus założył ten kościół ? Kosciół założył Cesarz Konstantyn. Doucz się chłopie.
Historycy chrześcijaństwa przedstawiają Kościół rzymskokatolicki, jakoby on był tym ortodoksyjnym kościołem, który rzekomo wywodzi się od apostołów, lecz to jest niesłychane przekłamanie historii i wielka mistyfikacja. Ojcowie kościoła III i IV wieku pomieszali naukę Biblii z pogańskimi zwyczajami, i przyczynili się do odstępstwa, które na soborze w Nicei (325) zostało prawnie usankcjonowane. Sobór nicejski był zwrotnym momentem w dziejach chrześcijaństwa, po którym głoszenie prawdziwie ortodosyjnej i czystej apostolskiej nauki było surowo zabronione. Sobór orzekł również, że sprzeciwiający się niecejskiemu wyznaniu zostaną skazani na wygnanie