9

A Ty nadal masz ten denny avatar ?

1

Brawo za koment. Masche to zwykły przecinak, a nie brak znawców na tej stronie co go chcą na DM. Fizol od wybijania piłek. Umie rzucić na odległość piłę, ale nie oszukujmy się. Myślenie nie jest mocną stroną Argentyńczyka.

0

Też na to mi wygląda.

0

Kiedy w koncu przejdziemy na system 3 - 4 - 3 ?

0

Alba to niech przeprosi za swoją denną gre...

0

Rozsądna opinia. Brawo.

1

"Zawodnicy są przyzwyczajeni do gry co trzy dni, a nie gramy w tej lidze po to, by zapominać, jak ważne są te trzy punkty. Jeśli będzie inaczej, to sobie o tym przypomnimy". Jest rygor !!!

29

Jeżeli ma kumatego menadzera to wybierze Barce. praktycznie brak rywala na ta pozycje, czy bardziej konkretnie mowiac słaba konkurencja. Kwestia kasy jaka mu damy...

1

żeś wymyslił... za kogo ma grać ten Reus i na jakiej pozycji a drewna z anglii nam nie potrzeba. Danilo, Bender to są realne wzmocnienia.

0

Czyli człowiek na stanowisku Arcybiskupa nie miał idei ? Papiestwo i idea... Proszę Cię !

0

Super informacja !!!!!!!

0

Hehehe. Może arcybiskup Wesołowski wpadnie na mecz !!!

0

pocisnąłeś !!!

0

????????????????????????????????????????????????????????

3

Egoista i jeździec bez głowy. Na każdym podwórku gra ktoś taki...

0

Zgadzam się w większosći. Adamie rozumu w grze brakuje podobnie jak Deulo. Dla mnie Sandro jest najciekawszym zaqwodnikiem, taka hiszpańską "9" ale Morientes itp Posprzedawać bez sentymentu.

0

Kupić Danilo w styczniu 2016 r. a w czerwcu do nich wypożyczyć na 2 lata Douglasa. Z Danim przedłużyć umowę o 2 lata.

0

Co to znaczy nie mam pojęcia ? Oświeć mnie znawco tematu.

0

Mam do Villareal szacunek, potrafili nam zbić duper nie raz. Pamietam to 3 -0 z 1998 r. Gole widziałem w Teleexpresie ;) A ten Victor to był prze kot w ataku. Gole sypał piekne.

1

ten sam poziom żenady...

0

nie rozśmieszaj mnie...

1

Co za głupota od islamu do katolicyzmu...

5

Bo Guardiola go chciał !!!!!!!

0

zgadza się !!!!!!!!!!!

0

Ney irytował. Conajmniej jeszcze 3 bramki mógł strzelić.

0

To co zwalniamy go ?

0

eksponowanie, zasadniczo nie wiadomo co... że pomaga strzelać gole ?

1

Spoko ziomek ale te teistyczne motywy... niezbyt to mądre...

0

A ty po co komentujesz ? Wypad.

0

hehehe a kiedy niby jezus założył ten kościół ? Kosciół założył Cesarz Konstantyn. Doucz się chłopie.

Historycy chrześcijaństwa przedstawiają Kościół rzymskokatolicki, jakoby on był tym ortodoksyjnym kościołem, który rzekomo wywodzi się od apostołów, lecz to jest niesłychane przekłamanie historii i wielka mistyfikacja. Ojcowie kościoła III i IV wieku pomieszali naukę Biblii z pogańskimi zwyczajami, i przyczynili się do odstępstwa, które na soborze w Nicei (325) zostało prawnie usankcjonowane. Sobór nicejski był zwrotnym momentem w dziejach chrześcijaństwa, po którym głoszenie prawdziwie ortodosyjnej i czystej apostolskiej nauki było surowo zabronione. Sobór orzekł również, że sprzeciwiający się niecejskiemu wyznaniu zostaną skazani na wygnanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?