2

Komentarz usunięty

2

Świetnie się Sari rusza. O wiele ciekawszy transfer niż przereklamowany Veratti. Brawo zarząd. Kolejny super ruch jak Umtiti.

1

A widzicie jak się Sandro rozwija ? Ten to ma ciąg na bramkę. Szybkość, wykończenie, drybling i stałe fragmenty.

0

Gomez to zachcianka Lucho więc oceniajmy go przez ten pryzmat. MATS to wymysł Zubiego - wielki sukces skautingu. Prasa o nim się nie spuszczała wcześniej. Taki Leno więcej był na tapecie. Denis to na siłe jest próbowany jako nasz "wychowanek" ale chyba nie wskoczy na wyższy poziom. Umtiti kolejny sukces skautingu - tą droga idźmy.

0

Ok ale to napastnicy, czegoś innego się oczekuje od pomocników. Taki Rakitic nie miał statusu gwiazdy europejskiej i w sumie jest udanym transferem za nieduże pieniądze.

0

a kto pamięta Keite z Sevillli/Lille ? Też grał jako średniak a okazał się niezbędny w Barcelonie 6 pucharów.

0

... a Digne poleci albo wypożyczenie bo to młody chłopak, najlepiej do Hiszpańskiej ekipy.

2

Dynamiczny jest ten zawodnik, z obrony do ataku może nieźle szarpnąć grę. Przypomina Bale'a z Tottenhamu w stylu gry. Tego chyba pod względem taktycznym szukamy patrz akcja Sergio Roberto w ostatnim GD. Jakiś pomysł na szybką grę jest.

1

Potrzebny nam jest "pracujący" pomocnik i "kreatywnie ofensywny" pomocnik. Ok jeżeli mamy wywrotki pełne kasy to Cou i Veratti są na marketingowym topie, ale czy na sportowym ? Do pracy taniej by było kupić Keite - z RB Lipsk. Taniej i nie gorzej od Włocha będzie grał a ma duży potencjał rozwoju. Kupujemy gwiazdy z gazet, wylansowanych kopaczy i słabo na tym wychodzimy. Galaktikos sic ! Kupujmy zawodników głodnych sukcesów tak jak kiedyś. Taki Trigueros gra na pozycji Xaviego a tu mamy wielkie braki. Na prawa obronę brak mi pomysłu. Kogoś młodego bym szukał na naukę.

15

Na siłę chwali tego Andre. On szału nie robił w Valenci. Mówić o potencjale to można o jakimś młodym zawodniku, a nie o Portugalczyku.

0

Das Bost odwalił. Miał patelnie w derbach z Benficą i nie strzelił...

4

Oni mało biegali z Bayernem. Czerwo dla Vidala zmieniło dynamikę tego meczu.

7

Zmarnował się na prawej obronie. W GD gra zawsze rewelacyjnie. Powinien być regulatorem gry w pomocy.

0

Losuje że Juve - Monaco, Atleti - Real. Simeone w koncu ogra mierdy :)

18

Kwestionowanie tych dwóch karnych z meczu z PSG (intencjonalne spóźnione zachowanie obronców z Paryża) ma się nijak do ewidentnych spalonych i do obdarowyania rywali Realu żółtymi kartkami. Jednocześnie nie karanie zawodników madryckich. Klasyczne porównywanie gówna do twarogu.

0

No to żeby go media nie zjadły. Żeby sobie ze stresem radził przed kamerami.

2

Nowa miotła potrzebna. Valverde ma doswiadczenie, jest w najlepszym wieku, grał w Barcelonie Cruyffa. Na minus mała medialność i fakt że Bilbao szału pod jego wodzą nie grało.

3

Pamiętam jego gola w GD. 3 - 0 prześcieradła dostały z Carlosem i Zidanem w składzie...

0

chyba nawet dwie zdobył, ja tez pamiętam 0 - 6 z Sociedad i najlepszy mecz Simao w naszych barwach.

1

Czuje że nawet Alba może polecieć. Cała ta obecna dyskusja jest niebywale śmieszna w kontekście tego że latem 2016 r. mówiono że mamy najlepsza kadrę w historii. Szok.

0

tak to fakt że wszyscy to zaakceptowali i ta łatwość mnie zaskakuje

0

nie ma obligu, że zawsze kartka... Pikarze Bayernu kręcili głowami raczej bez akceptacji, człowieku popatrz sobie...

0

Tego faulu to nikt w tv nie dostrzegł, a tym bardziej sędzia. Nawet Di Maria nie protestował, wyglądało na jego potknięcie.

0

daruj sobie ten ton mentorski, nie widzę żadnych spisków tylko podwójne standardy.

0

Odwrotnie jest z Turkiem. Z racji tego że nie kumał gry w pomocy zrobili z niego bocznego napastnika. Parę goli ogórkom nastrzelał.

0

Cou skrzydłowym ? To pojęcie wychodzi już futbolu. Cou to ofensywny pomocnik, może grac na pozycjach 11, 10 i 7 a wg mnie nawet 8.

0

dziwną rodzinę masz :)

0

Sędziowie pomogli ale nikt tego nie widzi :) Barcelona oszukuje...

0

Wiecej ich od ciebie ogladam. Chodzi mi o podwojne standardy ale widac tylko ja to dostrzegam.

0

Za kazdym razem kartka ? Grałes w to kiedys znawco ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?