1

Pieprzysz kocopoły. No i co że ma 30 lat, kupujemy go na 2-3 sezony, a nie na dekade. Kadra nie ma nic do rzeczy ? Nie ośmieszaj się.

1

A skoro gra w reprezentacji Brazylii to znaczy, że jest bardzo dobrym zawodnikiem.

2

Bardzo dobrze. Ten paniczyk nie jest u nas potrzebny.

0

On ma 29 lat i jest siłą napędową reprezentacji Brazylii. Wadliwe argumenty dajesz.

3

Coś czuję że odpuścimy i sezon zaczniemy z Vidalem i Palancą. Na siłę znowu S. Roberto może się marnować na tej pozycji. Nasz pion sportowy strasznie się pogubił w ostatnich dwóch latach. A niby miało być lepiej po odejściu Zubiego.

0

Dlaczego ma z Paulinho rezygnować ? Przecież to nie ta sama pozycja. Zawodnika box to box potrzebujemy.

0

angielski kołek...

5

Super informacja !!!

0

Rakitic prędzej. Gomes w VCF grał wysoko jak na "10".

1

Potrzebny bo od czasów Keity nie mamy takiego zawodnika. Jezeli nie chcesz box to box to rozumiem że Verattiego też nie chcesz ?

0

Masoneria za tym stoi ewentualnie Mosad.

0

Rafinhie sprzedadza...

1

Według hiszpańskiego dziennikarza Manolo Lamy, przyjście Antonio Rudigera do Chelsea sprawia, że bliżej odejścia ze Stamford Bridge jest Cesar Azpilicueta. 27-letnim defensorem mocno zainteresowania jest FC Barcelona.

Katalończycy są zainteresowani reprezentantem Hiszpanii od kilku miesięcy. Przedstawiciele wicemistrzów Hiszpanii mieli już się kontaktować z władzami Chelsea ws. transferu Azpilicuety. Według mediów The Blues są skłonni sprzedać swojego zawodnika. Przyjście Antonio Rudigera sprawia, że w Londynie są coraz mocniej przekonani do transferu Hiszpana na Camp Nou.

W zeszłym sezonie Azpilicueta wystąpił we wszystkich spotkaniach Chelsea we wszystkich rozgrywkach. Łącznie było ich 47. Tylko w trzech z nich nie zagrał w pełnym wymiarze czasowym, wszystkie były rozgrywane w ramach FA Cup. Hiszpan dwukrotnie nie zaczynał meczu w wyjściowym składzie, a ostatni mecz opuścił 31. stycznia zeszłego roku. Był to mecz Pucharu Anglii przeciwko MK Dons. Te statystyki pokazują, jak ważną postacią dla Chelsea jest "Dave".

Dobre ruchy !!!

0

Ale przez 3 lata natyra się dużo w pompie. Rakitic to nie jest taki zaodonik. Rakieta daje nam np strzał z dystansu. Bardziej na pozycji Xaviego bym go ustawiał.

3

Oby oby. Ja się cieszę. Zawodnik box to box jest potrzebny. Alternatywnie mogliby o Vidalu z Bayernu pomyslec.

0

Żeby pracował w środku pola - box to box.

0

Hello Kitty jest demonem. Funkcjonariusze KrK tak twierdzą !

0

wolę wytrawne :)

0

70 baniek za takiego przeciętniaka. Arabowie już czują interes...

0

a Anglii rzadko który Brazylijczyk dobrze gra... historia stara jak świat.

4

We wspominaniu Keity nie ma niczego kretyńskiego. Od dawna nam brak takiego zawodnika. To nie jest przypadek, że Paulinho gra w kadrze. Chiny i brak ambicji ? Dali mu wagon kasy i poszedł. Grał na Litwie i w Polsce więc nie miał kiedy się nachapać kasy. Co Cię dziwi.

1

żart jakiś...

4

Jak nie chce sie rozwijac ? Stary on wymiata w kadrze Brazylii. Chinole mu kosmos płacą. Ogarniasz rzeczywistość ?

0

Szkoda. Może podbiją do 30 :)

3

No tak bo reprezentant Brazylii to ogórek.

0

Poczekamy aż Veratti dociagnie do 32 lat i wtedy porównywany. Obecnie porownywanie ich obu jest śmieszne. Wadliwy argument wymyśliłeś.

0

A kiedy to ma nastąpić ? To że araby tyle chca za Włocha to nic nie znaczy. Veratti jest od odbierania piłki, brakuje mu asyst i goli. Sztucznie jest lansowany.

0

Za boiskowych wyrobników nie powinno się płacić zbyt wiele. Za wirtuozów to co innego. Nie rozumiem tego Hype'u na Verattiego.

0

Arabusy chca pokazać kto tu rzadzi. Ja się ciesze. Włoch nie jest wart 50 +.

0

Zgadzam się. Pytanie dlaczego Lucho mu mocniej nie zaufał. Munir się wylansował młodzieżową LM i golem z połowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?