Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
haha pojechałeś po bandzie ;)
0
No niestety słabo. Przykre ale prawdziwe. W derbach miał problem z przyjęciem piłki, podania mu między liniami nie przechodziły. Nasz bohater nie ma formy :(
0
Gra słabo i nie chce być dodatkiem do drużyny. Ja go rozumiem. Stawiam że odejdzie.
0
Ma dwie nogi. Pod tym względem da więcej niż Ney. Nie boję się tej argumentacji !
3
Coś w tym jest. Ney za długo gałę trzymał na boku i rzadko grał ulicę Albie. Plusy ujemne, plusy dodatnie jak powiedział pewien "elektryk".
14
Informacje o naszej śmierci były zdecydowanie przedwczesne. Pseudo kibice Barcelony niech się walą !!!
0
No i brzoskwioniowo jest ! Śmieszny realek dzisiaj nie pograł. Ciekawe ile dowalą kary Marcelo za to chamskie kopnięcie.
0
Razem z Thiago mają skłonności do kontuzji. Chyba nigdy nie wejdą przez to na najwyższy poziom.
1
popieram Cię !
0
Tego typu zawodników powinnismy wypuszczać ze szkólki. S. Roberto ostatni Mohikianin ? Alenia mi bardziej pod skrzydłowego podchodzi.
4
Mina przychodzi zimą, brak miejsca dla zawodnika spoza Unii. O to chodzi.
7
W USA od dawna w wielu dyscyplinach działa taka forma regulacji. Samopas źle funkcjonuje.
0
A Kaczyński ? Co z nim ?
0
Lewa noga w środku pola zawsze na propsie !
9
Rozsadne wypowiedzi wygłasza, zobaczymy co na to rzeczywistość.
0
Brzmią sensownie jego wypowiedzi.
8
On nigdy w Valencii szału nie robił. On jest największą wpadką Lucho. Niestety.
0
"Nie sądzę, by Benedito był realną alternatywą dla obecnego zarządu" to apropos owczego pędu do zmian tak typowego dla polskich cules.
2
bo go spakował menadżer i wywiózł na Litwę znawco...
0
Dla samej zasady zmiany czy jest sensowny kandydat ? Zawsze można sobie pogorszyc, patrz Polska scena polityczna...
0
Wszystko płynie...
1
On miał uda jak dwa Messiego - dałby se rade. Zobacz jak super wygladał w PSV. Maszyna. Tylko trenowac nie lubił ;) Balanga !
0
Też tak to odbieram. Mało elegancko wyszło. Wysłać parę suwenirów i po kłopocie ;)
0
To fakt że sami topili hajs na Christianvalów, Rochembacków i Geovannich. Zabawni są tacy ludzie po latach.
Inna sprawa że obecny zarząd nalezy krytykować.
0
Ale misz-masz. Jeden transfer moze spowodować kilka kolejnych. Ktoś na sam koniec zostanie wypałowany i zostanie bez piłkarza :)
0
a skąd to wiesz ?
2
czekali bystrzaku na nowego trenera i jego decyzje...
5
To zerwany kuń zużyty w Madrycie. Na co on nam.
0
Ale my go wywalilismy pare lat temu za zachowanie z La Masia. Ogarnij się.
3
a po co nam ten wariat ?