1

haha pojechałeś po bandzie ;)

0

No niestety słabo. Przykre ale prawdziwe. W derbach miał problem z przyjęciem piłki, podania mu między liniami nie przechodziły. Nasz bohater nie ma formy :(

0

Gra słabo i nie chce być dodatkiem do drużyny. Ja go rozumiem. Stawiam że odejdzie.

0

Ma dwie nogi. Pod tym względem da więcej niż Ney. Nie boję się tej argumentacji !

3

Coś w tym jest. Ney za długo gałę trzymał na boku i rzadko grał ulicę Albie. Plusy ujemne, plusy dodatnie jak powiedział pewien "elektryk".

14

Informacje o naszej śmierci były zdecydowanie przedwczesne. Pseudo kibice Barcelony niech się walą !!!

0

No i brzoskwioniowo jest ! Śmieszny realek dzisiaj nie pograł. Ciekawe ile dowalą kary Marcelo za to chamskie kopnięcie.

0

Razem z Thiago mają skłonności do kontuzji. Chyba nigdy nie wejdą przez to na najwyższy poziom.

1

popieram Cię !

0

Tego typu zawodników powinnismy wypuszczać ze szkólki. S. Roberto ostatni Mohikianin ? Alenia mi bardziej pod skrzydłowego podchodzi.

4

Mina przychodzi zimą, brak miejsca dla zawodnika spoza Unii. O to chodzi.

7

W USA od dawna w wielu dyscyplinach działa taka forma regulacji. Samopas źle funkcjonuje.

0

A Kaczyński ? Co z nim ?

0

Lewa noga w środku pola zawsze na propsie !

9

Rozsadne wypowiedzi wygłasza, zobaczymy co na to rzeczywistość.

0

Brzmią sensownie jego wypowiedzi.

8

On nigdy w Valencii szału nie robił. On jest największą wpadką Lucho. Niestety.

0

"Nie sądzę, by Benedito był realną alternatywą dla obecnego zarządu" to apropos owczego pędu do zmian tak typowego dla polskich cules.

2

bo go spakował menadżer i wywiózł na Litwę znawco...

0

Dla samej zasady zmiany czy jest sensowny kandydat ? Zawsze można sobie pogorszyc, patrz Polska scena polityczna...

0

Wszystko płynie...

1

On miał uda jak dwa Messiego - dałby se rade. Zobacz jak super wygladał w PSV. Maszyna. Tylko trenowac nie lubił ;) Balanga !

0

Też tak to odbieram. Mało elegancko wyszło. Wysłać parę suwenirów i po kłopocie ;)

0

To fakt że sami topili hajs na Christianvalów, Rochembacków i Geovannich. Zabawni są tacy ludzie po latach.

Inna sprawa że obecny zarząd nalezy krytykować.

0

Ale misz-masz. Jeden transfer moze spowodować kilka kolejnych. Ktoś na sam koniec zostanie wypałowany i zostanie bez piłkarza :)

0

a skąd to wiesz ?

2

czekali bystrzaku na nowego trenera i jego decyzje...

5

To zerwany kuń zużyty w Madrycie. Na co on nam.

0

Ale my go wywalilismy pare lat temu za zachowanie z La Masia. Ogarnij się.

3

a po co nam ten wariat ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?