0

Rockowo !!!!!!!!!!!!!

0

Ale potwór :) Pograli troche na entuzjaźmie nawet nie pół sezonu a pozniej padaka. Siły biegac nie mieli. Co mam Ci więcej napisać ? To Tata Martino dłuzej był w grze.

0

Coś w tym jest. W ogóle Sampaoli po średnim sezonie w Sevilli dużo u mnie stracił jako trener. Ile osób go u nas chciało. To trochę znachor. Mało racjonalny. Poza Messim nie ma systemu gry. Dziwo.

0

a to niby w socjaliźmie realnym vel komuniźmie ma miejsce nadmierne zatrudnienie...

0

Brawo Iniesta. Wzór cnót. Graj, kreuj, asystuj i strzelaj.

0

Kolejny trener i słabo to wygląda, gra Argentyny... jedyny pozytyw tych sytuacji jest taki, że uświadamiają one Messiemu że nigdzie lepiej niż w Barcelonie mieć nie będzie miał.

0

Akurat tego zawodnika to z chęcią bym widział u nas w składzie. Ciekawe na kogo postawimy w kolejnych okienkach. Cou, Griezmann, Insigne...

0

Wątpię. Oni są zbyt skupieni na grze. Poza tym w Hiszpanii nie gra się "spontanicznie" tylko w przemyślany sposób. Przecenia się darcie kibiców. Braku umiejetności tym się nie przykryje.

1

Viniciusa Flamengo nie puściło niestety

2

Ma pecha. To zerwanie więzadłem w kontakcie z Naingollanem też było w momencie gdy zaczał fajnie grać.

0

Przykra sprawa. Obaj bracia fizycznie nie dają rady na top levelu :(

2

Też tak to odbieram

0

Słabo wygląda w ostatnim czasie. W kolejne lato będzie dyskusja nad nową 9.

0

Obie ekipy nie miały setek. Taka prawda. Lwy dobrze zagrały. Walka w środku boiska o piłkę. Mnie się podobało.

1

Lepiej mieć zawyżoną samoocenę niż zaniżoną...

0

Bardzo ciekawy mecz. Jaram się !

0

Jak nie Arnau to z kolei Jordi Cruyff może być opcją. Z Malagi od arabskiego właściciela wszyscy uciekają.

0

Cieszę się z tego meczu. Dwie moje ulubione ekipy zagrają :)

0

No tak ignorancja fajna jest. Skoro mowisz EFCE Barcelona to powrawnie powinno sie tez mowic Sporting CEPE.

Od strony stricte piłkarskiej oczekuje precyzji.

0

to znaczy ze wszyscy gówno wiedzą ale to typowe...

8

Czekam na ten artykuł o Suarezie i jego ulubionych golach. Ja stawiam na mecz z PSG w Paryzu w zwycieskiej drodze w LM.

0

A ja po raz kolejny to napiszę. Nie ma czegoś takiego jak Sporting Lizbona. Sporting Club Portugal. Sporting CP - SCP. Ogarnijcie się.

1

hahaha już Rabiot częściej organizuje tam gry. Veratti robi za defensywnego robola. Ogarnijcie się.

1

A i nie jestem sfrustrowany tylko radosny - o tym był mój wpis.

1

Jest przeciętny i to mocno. Zero niemal goli, trochę asyst. Czym tu sie podniecać.

1

Niezmiernie się cieszę że do nas nie przyszedł. Podnieta na tego przecietniaka była na tej stronie niesamowita. Gościu w niczym nie ulepszyłby naszej gry.

1

Nawet nie tyle nie lubił zarządu co mówi iż w samej druzynie były podziały. On zawsze był nieco z boku. Jak to między ludźmi - nie wszyscy muszą się lubić. Nasza słaba gra w ostatnim roku znikąd się nie wzięła.

0

Kolejna dobra decyzja. Od poczatku jak Rossel ich lansował śmierdziało mi to na odległosc. Pomijam kwestie arabii islamu itp skompromitowanych panstw i ideologii.

17

Bo on gra tak jak kiedyś Rafael Van Der Vaart. Niezły zawodnik którego najmocniejszą stroną jest strzał. Poza tym niezbyt wyróżniający się pomocnik. Asencio sporo biega, holuje piłkę i nic z tego nie wynika. Chyba mamy odpowiedź dlaczego uznano, że nie jest nam potrzebny.

0

niestety.......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?