Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rockowo !!!!!!!!!!!!!
0
Ale potwór :) Pograli troche na entuzjaźmie nawet nie pół sezonu a pozniej padaka. Siły biegac nie mieli. Co mam Ci więcej napisać ? To Tata Martino dłuzej był w grze.
0
Coś w tym jest. W ogóle Sampaoli po średnim sezonie w Sevilli dużo u mnie stracił jako trener. Ile osób go u nas chciało. To trochę znachor. Mało racjonalny. Poza Messim nie ma systemu gry. Dziwo.
0
a to niby w socjaliźmie realnym vel komuniźmie ma miejsce nadmierne zatrudnienie...
0
Brawo Iniesta. Wzór cnót. Graj, kreuj, asystuj i strzelaj.
0
Kolejny trener i słabo to wygląda, gra Argentyny... jedyny pozytyw tych sytuacji jest taki, że uświadamiają one Messiemu że nigdzie lepiej niż w Barcelonie mieć nie będzie miał.
0
Akurat tego zawodnika to z chęcią bym widział u nas w składzie. Ciekawe na kogo postawimy w kolejnych okienkach. Cou, Griezmann, Insigne...
0
Wątpię. Oni są zbyt skupieni na grze. Poza tym w Hiszpanii nie gra się "spontanicznie" tylko w przemyślany sposób. Przecenia się darcie kibiców. Braku umiejetności tym się nie przykryje.
1
Viniciusa Flamengo nie puściło niestety
2
Ma pecha. To zerwanie więzadłem w kontakcie z Naingollanem też było w momencie gdy zaczał fajnie grać.
0
Przykra sprawa. Obaj bracia fizycznie nie dają rady na top levelu :(
2
Też tak to odbieram
0
Słabo wygląda w ostatnim czasie. W kolejne lato będzie dyskusja nad nową 9.
0
Obie ekipy nie miały setek. Taka prawda. Lwy dobrze zagrały. Walka w środku boiska o piłkę. Mnie się podobało.
1
Lepiej mieć zawyżoną samoocenę niż zaniżoną...
0
Bardzo ciekawy mecz. Jaram się !
0
Jak nie Arnau to z kolei Jordi Cruyff może być opcją. Z Malagi od arabskiego właściciela wszyscy uciekają.
0
Cieszę się z tego meczu. Dwie moje ulubione ekipy zagrają :)
0
No tak ignorancja fajna jest. Skoro mowisz EFCE Barcelona to powrawnie powinno sie tez mowic Sporting CEPE.
Od strony stricte piłkarskiej oczekuje precyzji.
0
to znaczy ze wszyscy gówno wiedzą ale to typowe...
8
Czekam na ten artykuł o Suarezie i jego ulubionych golach. Ja stawiam na mecz z PSG w Paryzu w zwycieskiej drodze w LM.
0
A ja po raz kolejny to napiszę. Nie ma czegoś takiego jak Sporting Lizbona. Sporting Club Portugal. Sporting CP - SCP. Ogarnijcie się.
1
hahaha już Rabiot częściej organizuje tam gry. Veratti robi za defensywnego robola. Ogarnijcie się.
1
A i nie jestem sfrustrowany tylko radosny - o tym był mój wpis.
1
Jest przeciętny i to mocno. Zero niemal goli, trochę asyst. Czym tu sie podniecać.
1
Niezmiernie się cieszę że do nas nie przyszedł. Podnieta na tego przecietniaka była na tej stronie niesamowita. Gościu w niczym nie ulepszyłby naszej gry.
1
Nawet nie tyle nie lubił zarządu co mówi iż w samej druzynie były podziały. On zawsze był nieco z boku. Jak to między ludźmi - nie wszyscy muszą się lubić. Nasza słaba gra w ostatnim roku znikąd się nie wzięła.
0
Kolejna dobra decyzja. Od poczatku jak Rossel ich lansował śmierdziało mi to na odległosc. Pomijam kwestie arabii islamu itp skompromitowanych panstw i ideologii.
17
Bo on gra tak jak kiedyś Rafael Van Der Vaart. Niezły zawodnik którego najmocniejszą stroną jest strzał. Poza tym niezbyt wyróżniający się pomocnik. Asencio sporo biega, holuje piłkę i nic z tego nie wynika. Chyba mamy odpowiedź dlaczego uznano, że nie jest nam potrzebny.
0
niestety.......