Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dziwi miejsce Villarreal i Sevilli.
0
właśnie !!!!!
4
Przecież to bujda... Facet cudów dokonywał, jedzenie rozdawał, demony wypędzał, wskrzeszał zmarłych i tylko 12 osób za nim łaziło... Rozumu ludzie.
0
Umtiti grał w Lyone na lewym. Chce zarabiać to niech zapier...
0
chłopie to jest gotowy Pan pilkarz !
4
DE LIGT ! To będzie najlepszy obronca w Europie.
1
De Ligt wczoraj zagrał super mecz. CR7 stopował do tego asysta i masa odbiorów. Musimy go mieć u siebie.
0
Chyba żartujesz. Za jakie 2 lata ? 19 lat kawał byka jest. Już gra w kadrze Holandii. To będzie najlepszy stoper w Europie. Byki to wali Umtiti prowokując karne.
0
De Ligta weźmiemy i tyle w temacie. Głupole za niską klauzulę zapisali.
1
Myślę że największa negatywna ocena dla niego to wybór Dembele a nie Mbappe. Kylian bardziej wielowymiarowo gra, a w przyszłości będzie mega 9 - taka mobilną jak nam będzie potrzeba po Suarezie. Griezmann chyba właśnie dlatego będzie kupiony...
0
Oni wszyscy żyją w tej swojej lastyosko-religijnej obłudzie. Przez to że poderwał kobietę koledzę nie są w stanie z nim współpracować. Ogólnie dziecinada.
2
a jeszcze pierdoli że to Messiego ekipa... nie no śmiech.
53
Rozumiem jego podejście. Chce odejsc jak mistrz a nie jak zawodnik w słabej formie. Kwestie finansowe w jego przypadku nie maja znaczenia. Wybitna postać.
P.s. ładnie dosrał Neymarowi. Myślę że średnio go lubiła szatnia.
0
Odejdzie. Za duzy biznes ma na oku ale bardziej wkurzony jest pewnie na swój poziom sportowy, ciagle kontuzje. Honorowy gość.
0
Jak Iniesta odejdzie (a stawiam że tak będzie) to Arthur musi być w kadrze na kolejny sezon. Jeżeli weźmiemy pod uwagę prawdopodobne odejście Gomesa i Denisa to wręcz należałoby szukać kogoś kolejnego do gry w pomocy. Alena sytuacji nie uratuje.
5
Ładne słowa. Szacunek.
1
tak i spalony Gomesa...
0
Nie wiem dlaczego ale nikt po tego Ericksena nie idzie z topowych ekip. Trochę to dziwne.
1
W rewanżu z Bayernem dupowato sędziował. Słabo graliśmy to nikt tego nie pamięta.
1
Tym bardziej że sytuacja Neya pokazuje jak można sobie popsuć rzeczywistość sportową.
0
Mam podobne obawy. Osumane gra zbyt spontanicznie, bez inteligencji, tak na żywioł. Trzeba czekać i obserwować co się wydarzy.
2
Fryzurą tylko trochę
0
No to byłby rozsądny ruch.
0
Niewypał. Niestety nasi scouci się pomylili co do niego.
0
On chyba mocno skonfliktowany odszedł z klubu. Z Eusebio darł koty tak jak samo jak Halilovic.
Grimaldo super chodzi po lewej w Benfice :v
0
A i jeszcze jedno - nie ma czegoś takiego jak Sporting Lizbona. Napisz najlepiej Sporting CP albo Sporting Portugal. Czepiami się bo to zespół z mojej ulubionej trójki w Europie.
2
Taki wieczny opozycjonista. Gdy był u wladzy gadał i działał fatalnie.
30
Xavi/Iniesta to jest pozycja dla niego. Chyba nawet bardziej Xavi. Głębiej gra. Mnie to cieszy bo de facto mamy zawodnika ala Veratti za dużo niższą cenę.
0
Nie ale wolałbym mieć Grimaldo, który ma wszystko co potrzebuje nasz LO. Digne jest przesłaby. Jest kolejnym niedobitkiem po erze Lucho jak Denis i Andre.
0
Ten remis 1 - 1 to było super spotkanie mimo że dla nas porażka. Atleti lepiej lepiej trójkąty ustawiało. Masa podań wtedy miała miejsce. Jak dla nie fana Materacy to był najlepszy mecz Simeone.