4

Dziwi miejsce Villarreal i Sevilli.

0

właśnie !!!!!

4

Przecież to bujda... Facet cudów dokonywał, jedzenie rozdawał, demony wypędzał, wskrzeszał zmarłych i tylko 12 osób za nim łaziło... Rozumu ludzie.

0

Umtiti grał w Lyone na lewym. Chce zarabiać to niech zapier...

0

chłopie to jest gotowy Pan pilkarz !

4

DE LIGT ! To będzie najlepszy obronca w Europie.

1

De Ligt wczoraj zagrał super mecz. CR7 stopował do tego asysta i masa odbiorów. Musimy go mieć u siebie.

0

Chyba żartujesz. Za jakie 2 lata ? 19 lat kawał byka jest. Już gra w kadrze Holandii. To będzie najlepszy stoper w Europie. Byki to wali Umtiti prowokując karne.

0

De Ligta weźmiemy i tyle w temacie. Głupole za niską klauzulę zapisali.

1

Myślę że największa negatywna ocena dla niego to wybór Dembele a nie Mbappe. Kylian bardziej wielowymiarowo gra, a w przyszłości będzie mega 9 - taka mobilną jak nam będzie potrzeba po Suarezie. Griezmann chyba właśnie dlatego będzie kupiony...

0

Oni wszyscy żyją w tej swojej lastyosko-religijnej obłudzie. Przez to że poderwał kobietę koledzę nie są w stanie z nim współpracować. Ogólnie dziecinada.

2

a jeszcze pierdoli że to Messiego ekipa... nie no śmiech.

53

Rozumiem jego podejście. Chce odejsc jak mistrz a nie jak zawodnik w słabej formie. Kwestie finansowe w jego przypadku nie maja znaczenia. Wybitna postać.



P.s. ładnie dosrał Neymarowi. Myślę że średnio go lubiła szatnia.

0

Odejdzie. Za duzy biznes ma na oku ale bardziej wkurzony jest pewnie na swój poziom sportowy, ciagle kontuzje. Honorowy gość.

0

Jak Iniesta odejdzie (a stawiam że tak będzie) to Arthur musi być w kadrze na kolejny sezon. Jeżeli weźmiemy pod uwagę prawdopodobne odejście Gomesa i Denisa to wręcz należałoby szukać kogoś kolejnego do gry w pomocy. Alena sytuacji nie uratuje.

5

Ładne słowa. Szacunek.

1

tak i spalony Gomesa...

0

Nie wiem dlaczego ale nikt po tego Ericksena nie idzie z topowych ekip. Trochę to dziwne.

1

W rewanżu z Bayernem dupowato sędziował. Słabo graliśmy to nikt tego nie pamięta.

1

Tym bardziej że sytuacja Neya pokazuje jak można sobie popsuć rzeczywistość sportową.

0

Mam podobne obawy. Osumane gra zbyt spontanicznie, bez inteligencji, tak na żywioł. Trzeba czekać i obserwować co się wydarzy.

2

Fryzurą tylko trochę

0

No to byłby rozsądny ruch.

0

Niewypał. Niestety nasi scouci się pomylili co do niego.

0

On chyba mocno skonfliktowany odszedł z klubu. Z Eusebio darł koty tak jak samo jak Halilovic.

Grimaldo super chodzi po lewej w Benfice :v

0

A i jeszcze jedno - nie ma czegoś takiego jak Sporting Lizbona. Napisz najlepiej Sporting CP albo Sporting Portugal. Czepiami się bo to zespół z mojej ulubionej trójki w Europie.

2

Taki wieczny opozycjonista. Gdy był u wladzy gadał i działał fatalnie.

30

Xavi/Iniesta to jest pozycja dla niego. Chyba nawet bardziej Xavi. Głębiej gra. Mnie to cieszy bo de facto mamy zawodnika ala Veratti za dużo niższą cenę.

0

Nie ale wolałbym mieć Grimaldo, który ma wszystko co potrzebuje nasz LO. Digne jest przesłaby. Jest kolejnym niedobitkiem po erze Lucho jak Denis i Andre.

0

Ten remis 1 - 1 to było super spotkanie mimo że dla nas porażka. Atleti lepiej lepiej trójkąty ustawiało. Masa podań wtedy miała miejsce. Jak dla nie fana Materacy to był najlepszy mecz Simeone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?