0

No właśnie. Dobra myśl.

0

Za mało właśnie. Jakby dawali 50 to rozumiem sens tych manewrów.

6

Szkółka jest ofiarą sukcesów z ostatnich lat. Inna sprawa że jeden lub dwóch chłopaków powinno szanse dostawać w grze w lidze i pucharze.

0

Udanie wydana kasa przez Barcelonę.

11

Betis groszem nie śmierdzi. Wątpie w te transfery.

23

McManaman oddaje hołd Zidane'owi: "jeśli to samo zrobiłby Guardiola, ludzie pialiby z zachwytu"

Naprawdę anglik nie widzi takich kwestii jak styl i rozmach w grze ? Zidane nie potrafi tłumaczyć własnych wygranych ani porażek. Sam nie kontroluje co gra jego drużyna poza wybraniem 11 i zrobieniem zmian.

0

Przesadzasz. Uległeś propagandzie na temat Messiego. Barca jest topowym klubem i musi mieć najlepszych w składzie.

0

Jak nikogo nie kupią do pomocy to trzeba na niego stawiać. Z braku laku.

0

Jego nie liczę bo to pewne ze latem do nas przyjdzie.

0

opcja tania Fabian z Betisu

opcja droga Eriksen z Kogutów

2

Właśnie co jest z tymi przepisami ?

0

Jak nie mamy "nazwisk" na ławce to się mówi, że nie mamy kim straszyć. Jak są nazwiska to narzekają ludzie, że zmarnowane pieniądze i że nie ma miejsca dla wychowanków. Jak żyć panie premierze ?

1

No właśnie. Pomocników mamy w sumie mało. Niech sie zdarzy kontuzja COU i nie mamy kim grac w kreacji ofensywy.

1

Za mało kreatywną pomoc mamy od 5 lat. Tu bym dostrzegał problem. Po odejściu Iniesty będzie w ogóle słabo.

1

Jak to jest, że kontraktują chłopaków poniżej 18 roku życia ? Bo są z Unii ?

0

właśnie!!!!!!!!!!

0

Dembe jeszcze u nas pogra. Co najmniej kolejny sezon. Skrzydłowy przełamujący schemat jest niezbedny w składzie. Antek da coś ekstra w ataku.

0

Prestiżu takiego wydarzenia nie dostrzegacie ?

5

Ciężko oceniać dorobek dyrektorów sportowych. Dla mnie był jakimś super znawcą rynku. Nie wiadomo też konkretie jaki wplyw na decyje mial np Luis Enrique i wczesniejsi trenerzy co do personaliów.

11

Gratulacje dla Żab. Grali odważnie i skutecznie.

0

Dobrze ze odszedł. Real na niezłą minę się wpierdzieli z nim po transferze. PSG właśnie na nią weszło :)

0

Nie stać nas na Ericssena wiec Arthura trzeba stestować.

0

Właśnie o tym mówię. kadra ARG to stestowała.

0

On wniesie coś ekstra do naszej gry. Najlepsza opcja do ataku na rynku. Rok temu bym powiedział że Dybala. Lewiczka w ofensywie zawsze na propsie!

1

Super człowiek. Czy zaistniał inny piłkarz o jego walorach fizyczno- szybkościowych w jakimkolwiek dużym klubie w ostatnich 20 latach ? Do tego ta skromna i pokorna postawa. Niebywałe. Jakbym był religijny powiedziałbym Santo Subito! Nasz święty. I kar za podatki nie musiał płacić.

1

Rozsądna opinia!

0

Wiesz są menadżerowie którzy sensownie planują ścieżkę kariery klienta, a nie próbują nachapać się szybko kasy. W wielu klubach grubas Riaola jest persona non grata. Nie dziwi mnie to.

0

To będzie najlepszy stoper w Europie. Szkoda, że do nas nie trafi :( Riaola mu w głowie namieszał jak i Kluivertowi.

0

Kiedy niby Busquets robił błędy ? On od Barcy B grał mega. Yaya nie miał podjazdu do niego.

0

Właśnie ? Wyciął wtedy mega chamsko. Uderzył też Puyola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?