Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No właśnie. Dobra myśl.
0
Za mało właśnie. Jakby dawali 50 to rozumiem sens tych manewrów.
6
Szkółka jest ofiarą sukcesów z ostatnich lat. Inna sprawa że jeden lub dwóch chłopaków powinno szanse dostawać w grze w lidze i pucharze.
0
Udanie wydana kasa przez Barcelonę.
11
Betis groszem nie śmierdzi. Wątpie w te transfery.
23
McManaman oddaje hołd Zidane'owi: "jeśli to samo zrobiłby Guardiola, ludzie pialiby z zachwytu"
Naprawdę anglik nie widzi takich kwestii jak styl i rozmach w grze ? Zidane nie potrafi tłumaczyć własnych wygranych ani porażek. Sam nie kontroluje co gra jego drużyna poza wybraniem 11 i zrobieniem zmian.
0
Przesadzasz. Uległeś propagandzie na temat Messiego. Barca jest topowym klubem i musi mieć najlepszych w składzie.
0
Jak nikogo nie kupią do pomocy to trzeba na niego stawiać. Z braku laku.
0
Jego nie liczę bo to pewne ze latem do nas przyjdzie.
0
opcja tania Fabian z Betisu
opcja droga Eriksen z Kogutów
2
Właśnie co jest z tymi przepisami ?
0
Jak nie mamy "nazwisk" na ławce to się mówi, że nie mamy kim straszyć. Jak są nazwiska to narzekają ludzie, że zmarnowane pieniądze i że nie ma miejsca dla wychowanków. Jak żyć panie premierze ?
1
No właśnie. Pomocników mamy w sumie mało. Niech sie zdarzy kontuzja COU i nie mamy kim grac w kreacji ofensywy.
1
Za mało kreatywną pomoc mamy od 5 lat. Tu bym dostrzegał problem. Po odejściu Iniesty będzie w ogóle słabo.
1
Jak to jest, że kontraktują chłopaków poniżej 18 roku życia ? Bo są z Unii ?
0
właśnie!!!!!!!!!!
0
Dembe jeszcze u nas pogra. Co najmniej kolejny sezon. Skrzydłowy przełamujący schemat jest niezbedny w składzie. Antek da coś ekstra w ataku.
0
Prestiżu takiego wydarzenia nie dostrzegacie ?
5
Ciężko oceniać dorobek dyrektorów sportowych. Dla mnie był jakimś super znawcą rynku. Nie wiadomo też konkretie jaki wplyw na decyje mial np Luis Enrique i wczesniejsi trenerzy co do personaliów.
11
Gratulacje dla Żab. Grali odważnie i skutecznie.
0
Dobrze ze odszedł. Real na niezłą minę się wpierdzieli z nim po transferze. PSG właśnie na nią weszło :)
0
Nie stać nas na Ericssena wiec Arthura trzeba stestować.
0
Właśnie o tym mówię. kadra ARG to stestowała.
0
On wniesie coś ekstra do naszej gry. Najlepsza opcja do ataku na rynku. Rok temu bym powiedział że Dybala. Lewiczka w ofensywie zawsze na propsie!
1
Super człowiek. Czy zaistniał inny piłkarz o jego walorach fizyczno- szybkościowych w jakimkolwiek dużym klubie w ostatnich 20 latach ? Do tego ta skromna i pokorna postawa. Niebywałe. Jakbym był religijny powiedziałbym Santo Subito! Nasz święty. I kar za podatki nie musiał płacić.
1
Rozsądna opinia!
0
Wiesz są menadżerowie którzy sensownie planują ścieżkę kariery klienta, a nie próbują nachapać się szybko kasy. W wielu klubach grubas Riaola jest persona non grata. Nie dziwi mnie to.
0
To będzie najlepszy stoper w Europie. Szkoda, że do nas nie trafi :( Riaola mu w głowie namieszał jak i Kluivertowi.
0
Kiedy niby Busquets robił błędy ? On od Barcy B grał mega. Yaya nie miał podjazdu do niego.
0
Właśnie ? Wyciął wtedy mega chamsko. Uderzył też Puyola.