4

Vamos Dembol !!!!

1

Ja jebę, Barca weryfikuje umiejętności zawodników. Jeżeli super nie wiadomo co Boateng grał w gangsterskich meczach w Belinie w klatce, bandyckie klimaty, a na treningu słaba klepa mu wychodzi to czyja to wina? Valverde wybiera najlepszych i pa pa. Są za słabi, tyle w temacie.

3

Dla mnie R10 z Chelsea powinien być w pierwszej "3". Niestety w przegranym meczu - zwałkowanym, faul Terrego na Valdesie itp. Do tego przewrotka Rivaldo z Valencią oraz gol R9 z Extremadurą.

0

Ciekawe co będzie z Umtitim jak przyjdzie De Ligt. Czyżby droga wolna?

13

Yogi jest niekonsekwentny. Odstawił zużytych piłkarzy, ale Neuera na siłę trzyma.

1

Sarkozy ich wpuścił do Europy, wziął łapówkę, zmusił Platiniego na głosowania na Katar co do Mundialu, sprzedał arabom myśliwce Mirage i zmusił ich za to do wpompowania kasy w PSG i takie są skutki. Czekam że w końcu ktoś usadzi na dupie City (kocham Pepa) i PSG za finansowe dotacje. Nas i Materace już ukarano, Chelsea dwa razy na ten czas. Kiedy Bliski Wschód dostanie w dupę?

0

Podobają mi się te ruchy.

46

Rakieta super, a tylu głupoli widzi go poza klubem. Roberto miał się położyć przed Viniciusem, a jest odwrotnie. W Polsce postrzeganie rzeczywistości sięgnęło dna

1

Czego nie ma? Kto zaliczył wczoraj asystę lewa nogą przy golu Messiego. Masz oczy?

3

Vidal to niewypał. On powinien odejść a nie jak chce większość z tej strony - Rakitic. Cou może jeszcze odpali. W czerwcu trzeba będzie pomyśleć co z nim dalej zrobić.

4

co za brednie....

0

Tradycyjnie brakuje jakiejś polskiej organizacji sportowej...

0

Zgadza się. L. Fabiano miał być przez Rossela do nas ściągnięty. Ciekawa to była 9. Dzisiaj by się przydał ;)

0

Suarez nie ma kontuzji, granie non stop powoduje u niego wzrost formy, a nie spadek. Podobnie widzę Busiego, a nawet Lewandowskiego. Wchodzenie z ławki to nie łatwa kwestia i rozumie to każdy kto grał na poważnie w piłkę 11 osobową.

1

Popieram opinie Poyeta. Irytuje na tej stronie ciągła i zgłupiała krytyka Valverde, Rakiticia i Suareza. Lepsze jest wrogiem dobrego.

0

Zagrał słabo. Nikogo nie muszę tu czego bronić. Można tak samo krytykować Messiego. Ogarnij się.

0

Zgadza się. Jakie to jest czytelne... paraliżuje innych napastników.

7

Brednie. Suarez wszedł i było komu w ogóle grać w ofensywnie bo Boateng nie biega, nawet nie wie gdzie lecieć. To tylko pokazuje jak trudne jest granie w naszym napadzie. Luis lubi psuć setki i ja się do tego przyzwyczaiłem. Wszyscy prawią co będzie bez Messiego. Powiedzcie co będzie bez Suareza? Messi słabo, nie był swój.

btw chyba mamy kandydata na 2 bramkarza. Brawo Masip.

0

a nie Żołądź????????

3

Czyli co arabusy z PSG więcej mu dawali ale na szczęście wybrał nas?

0

Ja bym kupił Portu. Jedyny podobny napastnik w stylu grania do Luisa.

0

Emerson z Gremio? A nie czasem Everton, taki dryblujący kolo? Chyba błąd się wkradł.

1

Myślę że informacje o sportowej śmierci Luisa Suareza są przedwczesne...

0

Chyba inne mecze oglądamy. Busi na ławę? Na głowę upadliście.

1

To dobra informacja :)

1

Widać że on i Chumi psychicznie polegli. Wyłapali po kanale i trema ich zjadła.

0

Świetny był. Już nie pamiętam jak to w miesiącach się układało ale zimą go chyba nam nie sprzedali. Historia mogła inaczej się potoczyć.

0

Obejrzałem kompilację? Juninho był świetny ale nie ma go w brazylijskiej trójce najlepszych strzelców w historii. Zico, Edinho i Marcelinho zostali wybrani.

0

Pewna niekonsekwencja jest. Formalnie mówimy że nie mamy kontaktu z Rabiot, a z drugiej strony mamusia ostro dyktuje warunki finansowe. Komedia.

8

Zgadzam się. Dodałbym jeszcze dobrze napompowaną piłkę. Inaczej nie da się grać. Później można bajerować z ustawieniem itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?