Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Vamos Dembol !!!!
1
Ja jebę, Barca weryfikuje umiejętności zawodników. Jeżeli super nie wiadomo co Boateng grał w gangsterskich meczach w Belinie w klatce, bandyckie klimaty, a na treningu słaba klepa mu wychodzi to czyja to wina? Valverde wybiera najlepszych i pa pa. Są za słabi, tyle w temacie.
3
Dla mnie R10 z Chelsea powinien być w pierwszej "3". Niestety w przegranym meczu - zwałkowanym, faul Terrego na Valdesie itp. Do tego przewrotka Rivaldo z Valencią oraz gol R9 z Extremadurą.
0
Ciekawe co będzie z Umtitim jak przyjdzie De Ligt. Czyżby droga wolna?
13
Yogi jest niekonsekwentny. Odstawił zużytych piłkarzy, ale Neuera na siłę trzyma.
1
Sarkozy ich wpuścił do Europy, wziął łapówkę, zmusił Platiniego na głosowania na Katar co do Mundialu, sprzedał arabom myśliwce Mirage i zmusił ich za to do wpompowania kasy w PSG i takie są skutki. Czekam że w końcu ktoś usadzi na dupie City (kocham Pepa) i PSG za finansowe dotacje. Nas i Materace już ukarano, Chelsea dwa razy na ten czas. Kiedy Bliski Wschód dostanie w dupę?
0
Podobają mi się te ruchy.
46
Rakieta super, a tylu głupoli widzi go poza klubem. Roberto miał się położyć przed Viniciusem, a jest odwrotnie. W Polsce postrzeganie rzeczywistości sięgnęło dna
1
Czego nie ma? Kto zaliczył wczoraj asystę lewa nogą przy golu Messiego. Masz oczy?
3
Vidal to niewypał. On powinien odejść a nie jak chce większość z tej strony - Rakitic. Cou może jeszcze odpali. W czerwcu trzeba będzie pomyśleć co z nim dalej zrobić.
4
co za brednie....
0
Tradycyjnie brakuje jakiejś polskiej organizacji sportowej...
0
Zgadza się. L. Fabiano miał być przez Rossela do nas ściągnięty. Ciekawa to była 9. Dzisiaj by się przydał ;)
0
Suarez nie ma kontuzji, granie non stop powoduje u niego wzrost formy, a nie spadek. Podobnie widzę Busiego, a nawet Lewandowskiego. Wchodzenie z ławki to nie łatwa kwestia i rozumie to każdy kto grał na poważnie w piłkę 11 osobową.
1
Popieram opinie Poyeta. Irytuje na tej stronie ciągła i zgłupiała krytyka Valverde, Rakiticia i Suareza. Lepsze jest wrogiem dobrego.
0
Zagrał słabo. Nikogo nie muszę tu czego bronić. Można tak samo krytykować Messiego. Ogarnij się.
0
Zgadza się. Jakie to jest czytelne... paraliżuje innych napastników.
7
Brednie. Suarez wszedł i było komu w ogóle grać w ofensywnie bo Boateng nie biega, nawet nie wie gdzie lecieć. To tylko pokazuje jak trudne jest granie w naszym napadzie. Luis lubi psuć setki i ja się do tego przyzwyczaiłem. Wszyscy prawią co będzie bez Messiego. Powiedzcie co będzie bez Suareza? Messi słabo, nie był swój.
btw chyba mamy kandydata na 2 bramkarza. Brawo Masip.
0
a nie Żołądź????????
3
Czyli co arabusy z PSG więcej mu dawali ale na szczęście wybrał nas?
0
Ja bym kupił Portu. Jedyny podobny napastnik w stylu grania do Luisa.
0
Emerson z Gremio? A nie czasem Everton, taki dryblujący kolo? Chyba błąd się wkradł.
1
Myślę że informacje o sportowej śmierci Luisa Suareza są przedwczesne...
0
Chyba inne mecze oglądamy. Busi na ławę? Na głowę upadliście.
1
To dobra informacja :)
1
Widać że on i Chumi psychicznie polegli. Wyłapali po kanale i trema ich zjadła.
0
Świetny był. Już nie pamiętam jak to w miesiącach się układało ale zimą go chyba nam nie sprzedali. Historia mogła inaczej się potoczyć.
0
Obejrzałem kompilację? Juninho był świetny ale nie ma go w brazylijskiej trójce najlepszych strzelców w historii. Zico, Edinho i Marcelinho zostali wybrani.
0
Pewna niekonsekwencja jest. Formalnie mówimy że nie mamy kontaktu z Rabiot, a z drugiej strony mamusia ostro dyktuje warunki finansowe. Komedia.
8
Zgadzam się. Dodałbym jeszcze dobrze napompowaną piłkę. Inaczej nie da się grać. Później można bajerować z ustawieniem itd.