Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wielka strata. Świetny zawodnik.
0
Pisałem o tym wcześniej. Naszemu korporacyjnemu klubowi brak mniej oczywistych transferów. Przykład Paulinho nic nas nie nauczył. Braithwait ma wszystko żeby u nas grać i to za 18 mln.
1
Graniem na czas załawiliśmy Bordalasa. Coś na co narzekał w przeszłości Setien. Zabawne.
0
Wielki Rivaldo!!!!
3
Sancho szedł do BVB po sprzedaży przez Niemców Dembola... Zabawne...
2
Co roku robimy transfery, które można nazwać właściwymi. Kupujemy piłkarzy znanych i "niby-dobrych", a później się okazuje że jednak do nas nie pasują. Boję się nieco o Lautaro. Brakuje mi mniej oczywistych transferów, a bardzo podnoszących poziom sportowy drużyny. Tricao może kimś takim będzie.
0
Nie cierpię od lat Getafe m.in. za ten słynny dwumecz w Pucharze Króla ale... oni od czasów Bordalasa grają wg mnie bardzo dobrze. Ostro ale też inteligentnie. Mają charakternych i zgranych zawodników. Nie rozumiem tego hejtu. Dużo gorzej ogląda się Atletico M. czy Athletic B. Mocny rywal przed nami.
2
@BaroPodertos ciemniactwo poglądów, religijny obskurantyzm, zacofanie. Lansowanie się na "ekonomicznym" znawstwie jest bardzo śmieszne. Do tego dochodzi brak zawodowego doświadczenia. Nie wiesz chyba wielu rzeczy o swoim "idolu".
2
@puyol_presidend5 a co Bosak w życiu osiągnął? Prezydentem gość bez pracy? Na utrzymaniu rodziców? Śmieszne macie poglądy.
4
@ArdoFCB skrajnie lewicowa :) nie no beka. Korwinowcy propagandy nie sieją? Same bzdury wyssane z palca.
0
@odo997 pewnie dlatego ciągle na niego trener stawia.
2
Tyle słów w komentach i niemal same bzdury. Roberto świetne zawody. Człowiek od grania na nie swojej pozycji daje rade mimo tego.
8
Sytuacja wyjątkowa i awaryjna. Angel jest szybki i agresywny w grze. Ciekawa opcja biorąc pod uwagę na czym stoimy.
0
Właśnie walnął gola Sportingowi CP. To może być mega transfer.
2
Trinką właśnie strzela Sportingowi CP. To może być bardzo dobry transfer.
0
marzenie Guardioli urzeczywistni się dopiero teraz :(
0
@kamapl85 to ich praca Sherlocku
11
Vela i nikt więcej. Tak to widzę. Latem Lautaro i Ney.
0
Szkoda. Bruno ma perspektyw żeby być lepszym od Bernardo. Taki strzał z dystansu być się przydał.
2
@DonAndrzejos na głowę mocno upadłeś
0
@socha Bruno Fernandes jest bliski poziomem do Bernardo Silvy z City. Inna sprawa, że ogólny poziom piłkarzy spada i jest jak jest. Tym trudniej stosować naszą ofensywną taktykę w takich realiach.
0
@Midast bo młokosy nie dały rady? Są za słabi?
0
@ferdas_rawa Bardzo trafnie to opisałeś. Momentami wygląda to zawstydzająco dlaczego inni zawodnicy nie podejmują inicjatywy w ofensywie i np nie oddają strzałów. Frenkie nie ma w ogóle uderzenia, Vidal zalękniony, Arthur też bez chciwości,. Rakitic tylko potrafi podjąć nieszablonową decyzję o strzale i ewentualnie Dembol jak był chwilę w formie. Nikt tego w klubie nie widzi?
1
Dawać Rayo, będzie fajny mecz.
3
@palindrom1 A co zrobił dobrego Semedo, może to wypunktuj? Gość jest niereformowalny i mało bystry. Gra już tyle czasu u nas i zero liczb, zero stylu.
0
Sentien i tyle w temacie
0
@laliga40 Cou? Dembol? Wiliam przyjdzie jako doświadczony skrzydłowy. Lautaro? Mnie to wygląda, że Grizou wymienią na Neya.
2
@Mathew86 Banes wrócił na lewą po zmianie trenera tak w ogóle
4
@Mathew86 co za brednie...
6
@dariooo to dlaczego Barcelonie kibicujesz? Posiadanie piłki to nasze DNA.