3

Wielka strata. Świetny zawodnik.

0

Pisałem o tym wcześniej. Naszemu korporacyjnemu klubowi brak mniej oczywistych transferów. Przykład Paulinho nic nas nie nauczył. Braithwait ma wszystko żeby u nas grać i to za 18 mln.

1

Graniem na czas załawiliśmy Bordalasa. Coś na co narzekał w przeszłości Setien. Zabawne.

0

Wielki Rivaldo!!!!

3

Sancho szedł do BVB po sprzedaży przez Niemców Dembola... Zabawne...

2

Co roku robimy transfery, które można nazwać właściwymi. Kupujemy piłkarzy znanych i "niby-dobrych", a później się okazuje że jednak do nas nie pasują. Boję się nieco o Lautaro. Brakuje mi mniej oczywistych transferów, a bardzo podnoszących poziom sportowy drużyny. Tricao może kimś takim będzie.

0

Nie cierpię od lat Getafe m.in. za ten słynny dwumecz w Pucharze Króla ale... oni od czasów Bordalasa grają wg mnie bardzo dobrze. Ostro ale też inteligentnie. Mają charakternych i zgranych zawodników. Nie rozumiem tego hejtu. Dużo gorzej ogląda się Atletico M. czy Athletic B. Mocny rywal przed nami.

2

@BaroPodertos ciemniactwo poglądów, religijny obskurantyzm, zacofanie. Lansowanie się na "ekonomicznym" znawstwie jest bardzo śmieszne. Do tego dochodzi brak zawodowego doświadczenia. Nie wiesz chyba wielu rzeczy o swoim "idolu".

2

@puyol_presidend5 a co Bosak w życiu osiągnął? Prezydentem gość bez pracy? Na utrzymaniu rodziców? Śmieszne macie poglądy.

4

@ArdoFCB skrajnie lewicowa :) nie no beka. Korwinowcy propagandy nie sieją? Same bzdury wyssane z palca.

0

@odo997 pewnie dlatego ciągle na niego trener stawia.

2

Tyle słów w komentach i niemal same bzdury. Roberto świetne zawody. Człowiek od grania na nie swojej pozycji daje rade mimo tego.

8

Sytuacja wyjątkowa i awaryjna. Angel jest szybki i agresywny w grze. Ciekawa opcja biorąc pod uwagę na czym stoimy.

0

Właśnie walnął gola Sportingowi CP. To może być mega transfer.

2

Trinką właśnie strzela Sportingowi CP. To może być bardzo dobry transfer.

0

marzenie Guardioli urzeczywistni się dopiero teraz :(

0

@kamapl85 to ich praca Sherlocku

11

Vela i nikt więcej. Tak to widzę. Latem Lautaro i Ney.

0

Szkoda. Bruno ma perspektyw żeby być lepszym od Bernardo. Taki strzał z dystansu być się przydał.

2

@DonAndrzejos na głowę mocno upadłeś

0

@socha Bruno Fernandes jest bliski poziomem do Bernardo Silvy z City. Inna sprawa, że ogólny poziom piłkarzy spada i jest jak jest. Tym trudniej stosować naszą ofensywną taktykę w takich realiach.

0

@Midast bo młokosy nie dały rady? Są za słabi?

0

@ferdas_rawa Bardzo trafnie to opisałeś. Momentami wygląda to zawstydzająco dlaczego inni zawodnicy nie podejmują inicjatywy w ofensywie i np nie oddają strzałów. Frenkie nie ma w ogóle uderzenia, Vidal zalękniony, Arthur też bez chciwości,. Rakitic tylko potrafi podjąć nieszablonową decyzję o strzale i ewentualnie Dembol jak był chwilę w formie. Nikt tego w klubie nie widzi?

1

Dawać Rayo, będzie fajny mecz.

3

@palindrom1 A co zrobił dobrego Semedo, może to wypunktuj? Gość jest niereformowalny i mało bystry. Gra już tyle czasu u nas i zero liczb, zero stylu.

0

Sentien i tyle w temacie

0

@laliga40 Cou? Dembol? Wiliam przyjdzie jako doświadczony skrzydłowy. Lautaro? Mnie to wygląda, że Grizou wymienią na Neya.

2

@Mathew86 Banes wrócił na lewą po zmianie trenera tak w ogóle

4

@Mathew86 co za brednie...

6

@dariooo to dlaczego Barcelonie kibicujesz? Posiadanie piłki to nasze DNA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?