Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
@catalanian09 haha nic głupszego dzisiaj nie przeczytam. To Semedo nie wie kiedy ruszyć, a kiedy sie zatrzymać, tyle czasu gra a z nikim nie jest zgrany. Później głupoty są pisane o Roberto, który z prawej wchodzi do środka i robi akcje w klasykach.
6
Quique Setien nie prowadził Espanyolu. Chodziło chyba o Qique Sanches Floresa?
0
@HubertoRoberto haha
2
Ja chce Koemana, chociaż wiem, że ma twardą rękę i niektórym gagatkom może nie by z nim po drodze.
0
Nie ma takiego klubu jak Sporting Lizbona. Jest Sporting Club Portugal.
0
Z jakiegoś powodu go wypuszczają, widza go na treningach. Pewnie do naszego systemu nie pasuje.
0
Fabiana i Zielińskiego stestujemy bezpośrednio...
5
Dawać Napoli, kogoś nowego do rywalizacji...
2
Syfa złapał i tyle...
0
@Alan_fcbfan albo nie kumasz kontekstu, albo brak ci IQ.
0
@VenoM hahahahahahahhahahhahaha
0
https://www.vipleague.lc/1-fc-barcelona-vs-mallorca-live-streaming@lopezinho88
1
Rakitic słaby, Suarez dziad, Messi kończy karierę, S. Roberto co on robi w Barcelonie, Busquets beznadziejny, Griezmann nie pasuje do Barcy, Valverde niszczy klub. Zmieńmy wszystko.
8
@arraco haha ale bredzisz
0
Czyli nie było szans na triumfy ówczesnej Barcy... Zagadka dzieciństwa rozwiązana.
1
Klasyczne votum zaufania...
0
@bronx W jakości taktycznej i technicznej. Ivan lepiej strzela i rozumie nasz system gry. Az tak trudno to dostrzec?
0
S. Roberto w formie. Tak trzymać.
0
@johny11 chyba oczu nie macie albo tej gry nie rozumiecie
1
S. Roberto gra wyśmienicie.
0
@wojtt666 https://www.vipleague.lc/1-barcelona-vs-borussia-dortmund-live-streaming
4
@David00 chyba głową cię boli, czego Ney nie robił? Od początku skumał system i grał co najmniej dobrze.
9
Brak dryblingu na tym poziomie to kompromitacja dla zawodnika. Smutno i straszno...
1
Dziwne, bo myślałem że Moreno był asystentem Lucho. Źle zarządzają w Hiszpanii...
1
@barteq zgadzam się. Warto zauważyć, że taki Griozou w ogóle nie ma dryblingu co jest szokujące na tym poziomie.
6
Prawdziwym skandalem w obecnej kadrze do jest pensja Dembola - 13 baniek. Rakitic nie dostał obiecanej podwyżki i to jest skandalem że tak solidny zawodnik jej nie dostał za ostatnie lata gry. Za piękne gole w klasykach i finale LM.
1
Mój lewonożny ulubieniec zaczyna brzmieć jak Paulo Coelho :v Co za banały.
0
Świetnie On wczoraj grał!
0
Strzeliła Barca szybko gola i myśleli, że się Czesi położą. Swoją drogą doczekamy się kiedyś takiej intensywności w grze polskiej drużyny klubowej?
0
@Maker0 za free przyszedł, dlatego nie ma go na liście...