31

@catalanian09 haha nic głupszego dzisiaj nie przeczytam. To Semedo nie wie kiedy ruszyć, a kiedy sie zatrzymać, tyle czasu gra a z nikim nie jest zgrany. Później głupoty są pisane o Roberto, który z prawej wchodzi do środka i robi akcje w klasykach.

6

Quique Setien nie prowadził Espanyolu. Chodziło chyba o Qique Sanches Floresa?

0

2

Ja chce Koemana, chociaż wiem, że ma twardą rękę i niektórym gagatkom może nie by z nim po drodze.

0

Nie ma takiego klubu jak Sporting Lizbona. Jest Sporting Club Portugal.

0

Z jakiegoś powodu go wypuszczają, widza go na treningach. Pewnie do naszego systemu nie pasuje.

0

Fabiana i Zielińskiego stestujemy bezpośrednio...

5

Dawać Napoli, kogoś nowego do rywalizacji...

2

Syfa złapał i tyle...

0

@Alan_fcbfan albo nie kumasz kontekstu, albo brak ci IQ.

0

@VenoM hahahahahahahhahahhahaha

1

Rakitic słaby, Suarez dziad, Messi kończy karierę, S. Roberto co on robi w Barcelonie, Busquets beznadziejny, Griezmann nie pasuje do Barcy, Valverde niszczy klub. Zmieńmy wszystko.

8

@arraco haha ale bredzisz

0

Czyli nie było szans na triumfy ówczesnej Barcy... Zagadka dzieciństwa rozwiązana.

1

Klasyczne votum zaufania...

0

@bronx W jakości taktycznej i technicznej. Ivan lepiej strzela i rozumie nasz system gry. Az tak trudno to dostrzec?

0

S. Roberto w formie. Tak trzymać.

0

@johny11 chyba oczu nie macie albo tej gry nie rozumiecie

1

S. Roberto gra wyśmienicie.

4

@David00 chyba głową cię boli, czego Ney nie robił? Od początku skumał system i grał co najmniej dobrze.

9

Brak dryblingu na tym poziomie to kompromitacja dla zawodnika. Smutno i straszno...

1

Dziwne, bo myślałem że Moreno był asystentem Lucho. Źle zarządzają w Hiszpanii...

1

@barteq zgadzam się. Warto zauważyć, że taki Griozou w ogóle nie ma dryblingu co jest szokujące na tym poziomie.

6

Prawdziwym skandalem w obecnej kadrze do jest pensja Dembola - 13 baniek. Rakitic nie dostał obiecanej podwyżki i to jest skandalem że tak solidny zawodnik jej nie dostał za ostatnie lata gry. Za piękne gole w klasykach i finale LM.

1

Mój lewonożny ulubieniec zaczyna brzmieć jak Paulo Coelho :v Co za banały.

0

Świetnie On wczoraj grał!

0

Strzeliła Barca szybko gola i myśleli, że się Czesi położą. Swoją drogą doczekamy się kiedyś takiej intensywności w grze polskiej drużyny klubowej?

0

@Maker0 za free przyszedł, dlatego nie ma go na liście...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?