Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Brawo za słowa o poukładanej głowie. Podpowiedź bardzo życiowa dla każdego.
0
Zapewne typek nie zna historii i tak gada se. Masz rację Ajax wykreował system, a Cruyff go u nas zaszczepił. Różnica tkwi w finansach i celach o jakie grają obie ekipy. Znamienne. Chyba z opcji rezerwowego łapacza sam się tym wywiadem wypisał.
0
Uczył się w Vasco za młodu od lepszego od siebie ;) Marcelinho Carioca.
[Zobacz link:
0
Uczył się w Vasco za młodu od lepszego od siebie ;) Marcelinho Carioca.
0
Dlatego nikt Fekira nie chce kupić bo on ma rozwalone oba...
1
haha Verma grał w Ajaxie przed Arsenalem. Ogarnij się młody.
4
Rakitić jest nietykalny. Ogarnij się. Gościu pogra u nas jeszcze ze dwa lata.
9
Najlepszy PO świata bez wątpienia!
1
Świetnie się Malcom rusza, jest dynamiczny i zwinny. 6 za sam styl. Do tego lewa noga. Będzie z niego pociecha z tym bądź innym trenerem. Nie ma opcji żeby od nas odszedł. To grzanie ławy lub trybun będzie kiedyś anegdotą.
1
To nie on. On od drugiej ligi prowadzi Rayo.
6
Xavi rozumie co jest co. Będzie trenerem u nas z pewnością.
1
Trzeba przyznać że zagrał najlepszy swój dla nas mecz. Dobrze niech sportowo rośnie.
21
Arda i A. Gomes to dwie największe wtopy transferowe Barcelony... Rzyg.
0
Chyba Cię poniosło... Nawet Neymar nie wszedł na poziom w/w.
7
To bardziej Xavi a nie Iniesta. Gratulacje dla scouta który go wynalazł.
0
Tak widać że to ustawienie nam leży
2
Sympatyczny? Ośmiesza ludzi których "pokazuje" w swoich marnych programach.
5
Widać że Ernest ma problemy. Podejmuje błędne decyzje. Drużyna też jakby nie była za nim. Minę ma nietęgą.
0
Semedo to niewypał. Po Meuniera pewnie pójdziemy.
0
On zerwał czy naderwał więzadła. Nie ma tematu.
0
Pozytywne zaskoczenie ten nasz Osman. Miałem masę wątpliwości.
0
W odróżnieniu do S. Roberto on nie jest tak uniwersalny. Widać po ruchach większą sztywność. Tylko rola DM jest mu pisana. Dublowanie Busiego albo nic. Minus szkolenia Barcy jako taki.
5
Jaki historyczny klub z tłumem kibiców na to pójdzie? Szanujmy się.
0
No my go mieliśmy za 1,5 bańki i z jakiegoś powodu go olaliśmy. Już nie ma co tego przeżywać.
5
No nie był jak Chelsea w chuja cieła i piach nawozili na boisko. Te kpiny z legendy Barcy słabe są. Na poziomie śmietankowych.
4
Straszne. Gorzej pożegnać najlepszej lewej nogi Millenium nie dało się...
0
Będzie ogień!
2
Sędzia uznał że ruch Matsa w prawo był formą zablokowania dojścia do piłki. Mats piłki nie miał. Był karny ale takie sytuacje rzadko są w polu karnym. VAR nie był potrzebny.
0
Fajne to miał Schmeichel, Bergkamp i Giggs... Batistuta.
1
Digne jest zabawny. Na klacie ma wydziarane You Never Walk Alone...