4

Brawo za słowa o poukładanej głowie. Podpowiedź bardzo życiowa dla każdego.

0

Zapewne typek nie zna historii i tak gada se. Masz rację Ajax wykreował system, a Cruyff go u nas zaszczepił. Różnica tkwi w finansach i celach o jakie grają obie ekipy. Znamienne. Chyba z opcji rezerwowego łapacza sam się tym wywiadem wypisał.

0

Uczył się w Vasco za młodu od lepszego od siebie ;) Marcelinho Carioca.

[Zobacz link:

0

Uczył się w Vasco za młodu od lepszego od siebie ;) Marcelinho Carioca.

0

Dlatego nikt Fekira nie chce kupić bo on ma rozwalone oba...

1

haha Verma grał w Ajaxie przed Arsenalem. Ogarnij się młody.

4

Rakitić jest nietykalny. Ogarnij się. Gościu pogra u nas jeszcze ze dwa lata.

9

Najlepszy PO świata bez wątpienia!

1

Świetnie się Malcom rusza, jest dynamiczny i zwinny. 6 za sam styl. Do tego lewa noga. Będzie z niego pociecha z tym bądź innym trenerem. Nie ma opcji żeby od nas odszedł. To grzanie ławy lub trybun będzie kiedyś anegdotą.

1

To nie on. On od drugiej ligi prowadzi Rayo.

6

Xavi rozumie co jest co. Będzie trenerem u nas z pewnością.

1

Trzeba przyznać że zagrał najlepszy swój dla nas mecz. Dobrze niech sportowo rośnie.

21

Arda i A. Gomes to dwie największe wtopy transferowe Barcelony... Rzyg.

0

Chyba Cię poniosło... Nawet Neymar nie wszedł na poziom w/w.

7

To bardziej Xavi a nie Iniesta. Gratulacje dla scouta który go wynalazł.

0

Tak widać że to ustawienie nam leży

2

Sympatyczny? Ośmiesza ludzi których "pokazuje" w swoich marnych programach.

5

Widać że Ernest ma problemy. Podejmuje błędne decyzje. Drużyna też jakby nie była za nim. Minę ma nietęgą.

0

Semedo to niewypał. Po Meuniera pewnie pójdziemy.

0

On zerwał czy naderwał więzadła. Nie ma tematu.

0

Pozytywne zaskoczenie ten nasz Osman. Miałem masę wątpliwości.

0

W odróżnieniu do S. Roberto on nie jest tak uniwersalny. Widać po ruchach większą sztywność. Tylko rola DM jest mu pisana. Dublowanie Busiego albo nic. Minus szkolenia Barcy jako taki.

5

Jaki historyczny klub z tłumem kibiców na to pójdzie? Szanujmy się.

0

No my go mieliśmy za 1,5 bańki i z jakiegoś powodu go olaliśmy. Już nie ma co tego przeżywać.

5

No nie był jak Chelsea w chuja cieła i piach nawozili na boisko. Te kpiny z legendy Barcy słabe są. Na poziomie śmietankowych.

4

Straszne. Gorzej pożegnać najlepszej lewej nogi Millenium nie dało się...

0

Będzie ogień!

2

Sędzia uznał że ruch Matsa w prawo był formą zablokowania dojścia do piłki. Mats piłki nie miał. Był karny ale takie sytuacje rzadko są w polu karnym. VAR nie był potrzebny.

0

Fajne to miał Schmeichel, Bergkamp i Giggs... Batistuta.

1

Digne jest zabawny. Na klacie ma wydziarane You Never Walk Alone...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?