1

Świetny rozgrywajacy. O wiele ciekawszy zawodnik niż Veratti. Fajnie by było mieć u siebie kogos z trójki: Rabiot, Erickssen lub Thiago. Chyba duńczyk najbardziej działa mi na wyobraźnię :)

4

sama prawda.......

3

Wydać 100 baniek i wypożyczać gościa ? Co za bezsens.

0

Ericssen przyjdzie :)

1

Cholernie byłem wkurzony jak od nas odszedł. Dziwną wtedy decyzje podjął.

5

Piękne gesty!!!!

0

piękne zdania...

3

Żegnaj mistrzu...

1

W końcu coś zabawnego napisałeś :)

0

Obaj macie rację. I napastnik i ofensywny pomocnik jest nam potrzeby.

0

Kontuzja i co Alenie na LM wystawimy ?

0

A co jest takiego niepojętego ?

13

Czyżby nasz przyszły trener drużyny seniorskiej ?

0

Fajny zawodnik na pozycję defensywnego pomocnika. Nie ukrywam że jak odejdzie Andrzej to w ofensywnej pracy zabraknie nam ponownie człowieka. Erickssen byłby marzeniem.

2

Popieram. LFC ma formę ale bez przesady.

5

a ja już tak optymistyczny nie jestem. Lewa noga w pomocy to zawsze cos ektra ale on nie robi wielkiego szału w pompie. Ani dryblingu, ani podania. Strzał ma niezly to wszystko. Szybkoc, mobilnosc, walencznosc ? Nic z tych rzeczy.

0

Super informacja !

0

W końcu świetny mecz rozgrywamy. Jesper znowu dał pół asysty z bramki. mega bramkarz. Coutinho ostatecznie wkręcił się w styl gry. Suarez złapał wysoki poziom. Alba - Messi znowu działa. Brawo.

0

Mamy dwóch rewelacyjnych bramkarzy...

26

Wolę De Ligta. O wiele ciekawszy i bardziej utalentowany zawodnik.

0

Dzięki Andres. Czas na nowe postaci w pomocy.

3

A Guardiole Lahoz oszukuje...

0

ale że co ci nie pasuje ?

0

no ale nasz zawodnik mu buta zdeptał/zsunął, faulu szukał za to

0

Oby był naszym nowym brylantem środka pola !

0

Lucho czasem podejmował dziwne decyzje. Pewnie bał sie, że Gundogan nie wróci do formy przez kontuzje. Wybór Ardy - gościa który sezon wcześniej rzucał w kierunku naszych butem było kuriozalne.

0

Najgłupszych powiadasz ? Może mało w życiu przeczytałeś skoro tak to recenzujesz.

20

Przeciez ju zrobilismy w lidze szpaler. Wielkie mecyje.

5

Gdyby Dzeko odważniej zabrał się z piłką sam byłbym za podyktowaniem karnego. Semedo głupio postapił "skrobiąc marchewe" rywalowi. Dobrze że Dzeko tandetnie upadł. Sytuacja podobna do akcji Suarez vs Marqunhios.

1

Wczoraj nie grał źle ale nie ma co go wychwalać na ten moment. Irytująco długo trzyma piłkę w obronie. Przy tych kiwkach dużo ryzykuje. Mógł karnego sprowokować. Fizycznie też średnio wygląda. Jego obecność na boisku w lidze jest niezbędna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?