Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Świetny rozgrywajacy. O wiele ciekawszy zawodnik niż Veratti. Fajnie by było mieć u siebie kogos z trójki: Rabiot, Erickssen lub Thiago. Chyba duńczyk najbardziej działa mi na wyobraźnię :)
4
sama prawda.......
3
Wydać 100 baniek i wypożyczać gościa ? Co za bezsens.
0
Ericssen przyjdzie :)
1
Cholernie byłem wkurzony jak od nas odszedł. Dziwną wtedy decyzje podjął.
5
Piękne gesty!!!!
0
piękne zdania...
3
Żegnaj mistrzu...
1
W końcu coś zabawnego napisałeś :)
0
Obaj macie rację. I napastnik i ofensywny pomocnik jest nam potrzeby.
0
Kontuzja i co Alenie na LM wystawimy ?
0
A co jest takiego niepojętego ?
13
Czyżby nasz przyszły trener drużyny seniorskiej ?
0
Fajny zawodnik na pozycję defensywnego pomocnika. Nie ukrywam że jak odejdzie Andrzej to w ofensywnej pracy zabraknie nam ponownie człowieka. Erickssen byłby marzeniem.
2
Popieram. LFC ma formę ale bez przesady.
5
a ja już tak optymistyczny nie jestem. Lewa noga w pomocy to zawsze cos ektra ale on nie robi wielkiego szału w pompie. Ani dryblingu, ani podania. Strzał ma niezly to wszystko. Szybkoc, mobilnosc, walencznosc ? Nic z tych rzeczy.
0
Super informacja !
0
W końcu świetny mecz rozgrywamy. Jesper znowu dał pół asysty z bramki. mega bramkarz. Coutinho ostatecznie wkręcił się w styl gry. Suarez złapał wysoki poziom. Alba - Messi znowu działa. Brawo.
0
Mamy dwóch rewelacyjnych bramkarzy...
26
Wolę De Ligta. O wiele ciekawszy i bardziej utalentowany zawodnik.
0
Dzięki Andres. Czas na nowe postaci w pomocy.
3
A Guardiole Lahoz oszukuje...
0
ale że co ci nie pasuje ?
0
no ale nasz zawodnik mu buta zdeptał/zsunął, faulu szukał za to
0
Oby był naszym nowym brylantem środka pola !
0
Lucho czasem podejmował dziwne decyzje. Pewnie bał sie, że Gundogan nie wróci do formy przez kontuzje. Wybór Ardy - gościa który sezon wcześniej rzucał w kierunku naszych butem było kuriozalne.
0
Najgłupszych powiadasz ? Może mało w życiu przeczytałeś skoro tak to recenzujesz.
20
Przeciez ju zrobilismy w lidze szpaler. Wielkie mecyje.
5
Gdyby Dzeko odważniej zabrał się z piłką sam byłbym za podyktowaniem karnego. Semedo głupio postapił "skrobiąc marchewe" rywalowi. Dobrze że Dzeko tandetnie upadł. Sytuacja podobna do akcji Suarez vs Marqunhios.
1
Wczoraj nie grał źle ale nie ma co go wychwalać na ten moment. Irytująco długo trzyma piłkę w obronie. Przy tych kiwkach dużo ryzykuje. Mógł karnego sprowokować. Fizycznie też średnio wygląda. Jego obecność na boisku w lidze jest niezbędna.