Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie tj bardzo przeciętny zawodnik. Idealnym rezerwowym jest tylko dlatego, że nie potrafi realnie zagrozić Albie i nie stęka jak musi grzać ławę. Brak mu argumentów w ofensywie: ciąg na bramkę, drybling, dośrodkowania, szybkość. W obronie też bez szału: słaba zwrotność, niski wzrost, nieszczególna agresywność.
W mojej opinii nie robi jego gra progresu.
Jak nie będzie lepszej opcji to go pewnie zostawią na kolejny sezon.
7
Za życia tylko despotom nadaje się nazwy miejsc i buduje pomniki.
0
Udany transfer spoza klubu do pomocy.
1
"... i planowany pakiet subskrypcji treści wideo na żądanie (już robi to choćby Juventus)". A co to moze być ?
0
Widać że trudno takim młodziakom wejść na wysoki poziom wytrenowania fizycznego. Gra nieregularnie i mimo tego nie wytrzymuje obciążeń żeby zagrać 90 minut.
0
Śmiem twierdzić że z Rakiticiem.
0
Widać że chłopak ma być wstawiony w pozycję dla nas niezbędną - jako zawodnik regulujacy grę podaniami. Przykre że nie mamy nikogo ze szkółki o profilu Xaviego.
0
Bierhalle, Football Pub i pewnie kilka przypadkowych lokali...
1
do TVP Kurskiego daleko im !
1
ooo Tadko Rydzyk czy może Gazeta Polska to super źródło ?
2
Nikt nie pamięta co odwalał MERK w 1 meczu na CN. Później na Stamford Drogba i Anelka tyle razy upadali... Hiddink się nabrał na gesty Drogby i go zdjął a ten po 90 min latał jak opętany. W 10 graliśmy przez ponad 30 min... Później jacyś znawcy mówią o wałku, korupcji itp Smuta.
p.s. Jedyny błąd Ovrebo to brak karnego za rękę Pique w mojej opinii. Faul Essiena na Iniescie od tyłu na łydkę też na czerwo się nadawał a nie na żółtko.
0
Mnie to nie dziwi. Tj trudny wyjazd i musimy wygrać żeby liga nas nie stresowała. Nowi zawodnicy nie czuja jeszcze naszej gry. Paradoksalnie najmniej techniczny zawodnik Paulinho najszybciej wszedł do schematów.
1
Jeżeli plotki o manewrach z Dembele okażą się prawdą tj duża szansa, że kogoś doświadczonego na skrzydło będziemy pewnie brali. Ja go nie chce bo nie trawię Benfiki i Realu :)
0
Eibar dobra ekipa. Czeka nas niełatwy mecz.
0
dostał w 2016 już !
1
a po co to napisałem ?
1
Warto przypomnieć, że nagroda ta jest wręczana od 2010 roku. Dotychczas jej laureatami byli Bojan Krkić (2010), Andrés Iniesta (2011), Xavi Hernández (2012, 2013), Carles Puyol (2014), Javier Mascherano (2015), Leo Messi (2016) oraz Sergi Roberto (2017).
0
Umiesz czytać ?
0
Trzeba będzie w bezpośrednim meczu walnąć w łeb materace i będzie jasność.
0
Wyluzowany Angol bez flegmy ;)
8
Cilessen rozjebał system. Cou krok do przodu. Debiut Yerrego. Jest bardzo dobrze.
2
Dzięki ewolucji sytemu gry, gdzie prawy obrońca dużo więcej rozgrywa niż broni i lata od chorągiewki do chorągiewki uratowało mu karierę. Bardzo dobry piłkarz i wydaje się, że porządny człowiek. Fajnie jego grę się ogląda.
0
Bo kiedyś nie miałeś czarnoskórych w naszym społeczeństwie i nie mogli powiedzieć co myślą o takim określeniu. Takie złudzenie - kiedyś to były czasy...
0
Za mocną piłę dostał na Digne i ma co ma...
1
Jest określeniem osoby czarnej. Na białego nie masz takiego słowa. Da mnie ma wydźwięk nieco rasistowski i rzadko go używam.
0
Masz rację. Cou zakłąda Sombrero, za chwilę Messi jeszcze wyżej sadzi piłkę :) Jak na podwórku :) Prosta psychologia.
12
Albo Iniesta albo Cou. Obaj się gryzą ;)
1
To samo ma City :)
1
Deulo, Denis S. , Andre G. Digne do sprzedania. Jak Griezmann przyjdzie to Paco chyba tez musi szykac szczescia gdzie indziej. Grimaldo na LO by się nam przydał.
1
Właśnie. Munir u nas wychowany a kompletnie nie ma gdzie go wystawiać przy 4 3 3. Ani to stricte napastnik ani ofensywny pomocnik czy skrzydłowy.