0

to chujowo masz

4

A gdzie drybling Krystiana i jego strzał super obroniony przez MATSa ? Jak oni liczą te dryblingi ?

9

Mam podobne refleksje. Wiek też ;)

0

Wielka Barcelona !

0

Paulina tak krytykowana była. Ehh. Super transfer.

5

Cebularz źle wybrał a szkoda. U nas by się rozwijał. Ma za swoje.

1

Mam tą koszulkę w kolekcji. Czas zapierdala. Iniesta fryzura ówcześnie modna ala Mc Donalds :)

0

źle się kojarzy ;)

0

Gratulacje dziewczyny i chłopaki. Świetna robota. Jesteśmy najlepsi. VeB !

0

hahahahahahahaha :)

1

Miałby na pewno. Najlepsza ofensywna lewa noga Millenium. Nikt tak nie strzela przewrotek jak on to potrafił.

0

Jeżeli byłby niedrogi to ok ale on sie dziwnie rusza. Nie wiem czy to wzmocnieje by było.

1

To jest transakcja pod nową 9 Barcelony. Chyba najlepsza opcja z dostępnych na rynku. Szkoda że Mbappe do nas nie przyszedł.

14

i Neymara :) !!!!!!

0

Ładną kase dostał...

0

chyba będziemy zadowoleni

1

Turan dynamiczny ? Bez jaj :) Waleczny był i pretensjonalny. Rzucał butami w sędziego w meczu z nami. Ta gra kombinacyjna to też bez szału, mało podań progresywych grał, do boku i tyle. Masakra.

1

To ciągłe wypożyczanie nikomu nie służy. NIech płacą 20-30 baniek i cześć.

0

Największa wtopa Lucho plus Gomes. Co on w nich widział...

4

Mam mieszan euczucia co do Ozila. Jakości ofensywnej nie mozna mu odmowic. Podobno Messi go nie chce. Pytanie czy się wezmie za siebie pod wzgledem sportowym, zaangażowania itp itd. Coutinho jets priorytetem. Arthur to taka tańsza wersja Verattiego. Środkowy pomocnik, nic ponad to.

7

Pedro był ambitny i chciał grać. Dobrze wyszło. Z Fabsem to faktycznie dziwna sytuacja. Nigdy nie mógł u nas grac na swojej pozycji, a nam brak od jakiegoś czasu takiej osoby.

0

Dobre granie z Chelsea bedzie

0

Ale Messi nie bedzie pracował tak jak Rakitic. Jego dreptanie bez piłki jest wliczone w koszty, dlatego nasz atak nie ma rozmachu.

1

Czas się żegnać Masche...

3

Real najbardziej zmęczył ten ususzony dziadek od przygotowania fizycznego. Zajechani są totalnie. Na pohybel...

0

Coutinho jest gotowym zawodnikiem. Na niego bym hajs wydał. Alenia niech się uczy i szykuje do gry w pomocy.

0

Legendarny Puyi !

12

Valverdę fajnie się wypowiada. Ma dystans ale potrafi też być konkretny w słowach.

0

Daliśmy za niego całe 15 milionów :) Na zarządzie Vcf była awantura że tak mało. Alba był zawsze zadziorą. P-ko nam też grał z jajem ;)

0

no wiesz, powtarzalność ruchów, przewidywalność... ewidentne dla mnie braki IQ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?