Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ciekawym zjawiskiem w rozwoju zawodniczym jest to, że ktoś może być Wonderkidem - jak Deulo - a w seniorskim wieku takim sztywnym kołkiem. Prędkość ma tylko ze względu na siłę wieku. Tyle lat treningów i facet nie ma koncepcji okiwania rywala, pomysłu na podanie lub strzał. Deulo miał umowę na buty z Nike chyba od 13 roku życia, od poczatku pompowany na mega talent, a obecnie jest przeciętnym skrzydłowym. Głowy mu brak.
Podobnie postrzegam Douglasa Coste. Świetna technika, super fizyczność i zero pomyślunku w grze. Straszne to jest.
0
tak a szare z rózowym pasem to promowanie raka !
0
A szare z różowym pasem to promowanie raka ? Śmieszny jesteś i prawacko nielogiczny.
0
Na AMF tylko Coutinho. Nie przepadam za leniwymi chłopakami z Maghrebu :v
6
Promowanie homoseksualistów ? Co wymyślasz ?
0
Nie tylko Henrego przypomina ale też R9. Moze grac na lewej i prawej stronie (jak Dembele) ale pewnie docelowo będzie najlepszą 9 swiata - srodkowym napastnikiem. Dlatego ubolewam. Mozna bylo jego wziac najpierw, a w kolejne lato myslec o Dembele.
0
szkoda że nie Mbappe...
1
Obu się pozbędą. Ja nie widzę w nich żadnego potencjału. Nie wiem co w nich widział nasz scouting.
1
Szkoda ze mu sępią kasy. Przypomina mi się czas gdy Valdes przedłuzał kontrakt. Też się nie mogli dogadać.
0
Nic ciekawego w tym zawodniku nie widzę. Ot biegacący ludek, troche techniki i nic poza tym. Mamy Pauline która tak gra. Sporo ludzi sie śmiało a chłop wymiata.
0
chodzi Ci pewnie o zeuropeizowany wizerunek pewnej osoby z bliskiego wschodu ?
0
No ok ale w zeszłym sezonie też męczyliśmy bułę i traciliśmy punkty ze słabeuszami. Tak jak napisałem. Drużyna w przebudowie. Gra lepiej niż może. A nas super transfer ma pechową i ciężką kontuzję. Weź poprawkę.
0
o tym właśnie piszę !
3
Nie ma co stekać. Mamy super pozycję w lidze. Valverde dokonuje konsekwentnie przeglądu wojsk. Trzeba czekać na lepsza formę ofensywną.
7
My chyba negocjowaliśmy w kwestii kilku zawodników i stad te informacje.
Największym błędem było nie kupienie Mbappe.
0
Co robią w Anglii ? Nie no bez jaj kolego.
5
Gosciu bazuje na strzale jak kiedys Van Der Vaar. Nienajgorzej drybluje ale jest holownikiem. Wątpie żeby u nas super grał na pozycji Iniesty. Skrzyłowym moze by był niezłym ale to nie nasza bajka. Rzadko by mial kazje do tych firmowych strzałów. Inna sprawa ze był do kupienia za grosze.
Bardziej irytuje mnie nie kupienie Mbappe zamiast Dembele.
0
Tj zachodnie myślenie. Nikt słabości nie rozpamiętuje co nie znaczy że je ignoruje. Ludzie wyczujcie sens.
4
Keita z Monaco ?
0
Tak też mnie to zdziwiło...
0
Valverde od poczatku był najsensowniejszą opcją. W koncu doswiadczony trener. Rzeczywostosc to udowadnia. Fajnie wybadał cały skład, rozne ustawienia. Mysle ze precyzyjnie komunikuje się z zawodnikami. Dojdzie błysk w postaci Dembele i Coutinho i mozemy miec piekny cykl w najblizszej 2-3 latce.
P.s. żałuję tylko że nie kupiliśmy Mbappe, duzo opcji ofensywnych by nam dał. VeB !
2
Byłem pewny jego umiejętnosci. Dużo "durniów" tytaj się mądrzyło. Ogarnianie pomocy reprezentacji Brazylii to nie był przypadek.
0
Zgadzam się. Potrafił dostrzec np faule Marquniosa na Surezie, a niektorzy nawet na powtórkach video tego nie potrafili.
0
Z tą taktyką w Anglii to przeholowałeś i z tym że mecze w La liga są nudne. Reszta Twoich opinii sympatyczna.
2
ŁKS POWER !!!!!!
0
No dlatego nie przebili bo juz jednego stopera z Kolumbii mieli kupionego.
18
Cieszy ten początek ligi, statystyki etc ale ja się martwię że tej Barcelonie brakuje błysku. Zaślimaczyła nam sie gra z przodu. Wszystko na Messiego i dawaj. Za błedy transferowe jeszcze przez dwa okienka będziemy płacic.
2
Szkoda że jego nie kupiliśmy. Mbappe może grać na każdej pozycji w ataku. Dembele to skrzydłowy.
0
W końcu na Maladze będzie bukkake ;) Po tych latach robienia kłopotów ;)
6
Szkoda że swojego wieku nie podajecie i z jakich miast jesteście. Tak tylko dla zaspokojenia ciekawości. Ja też już nie pamiętam od ilu lat mam profil na tej stronie. Jakoś po 2000 roku właśnie...