2

Fajnie sie chłopak uczy gry. Pięknie biega jak gazela. Kiwnął wczoraj parę razy ale stary przekot Joaquin raz Sombrero (patrz foto) mu ząłożył. VeB !

1

haha bzdury piszesz

0

Rakiticia nie możemy się pozbyć... nie w tym momencie. Po tym sezonie odejdzie tak samo jak Masche.

0

Seri w meczu z Napoli grał zasadniczo jako defensywny pomocnik, dosłownie na pozycji Busiego. W ogóle nie biegał do przodu. Jeżeli ma być rywalem dla Busquetsa to ok, rozumiem sens tego transferu.



Di Maria mi mentalnie do nas nie pasuje. Nie jestem fanem tego transferu.

0

Co gorsza wiadomo o tym od 2 lat. Upór Lucho do Rafinhii jeszcze rozumiem bo w Celcie "coś grał" ale zerwanie więzadeł w meczu z AS Roma powstrzymało jego rozwój. Wtedy nie zareagowano transferem. Kolejna osobą jest Denis, który chyba jednak powienien być sprzedany i gdzieś ostro pracować na swoje konto - rozwijać się o ile faktycznie ma talent na miarę wielkiej kariery.

Martwi mnie bardzo nasz departament sportowy. W sumie to sam nie wiem kto tym realnie zarządza. Był Braida, teraz jest Fernandez. Scoutów nie mamy żeby nam kogoś ciekawego wynaleźli ? Szkółka nikogo nie wydaje. Znane nazwiska piłkarzy ciągle się przetaczają. W managera każdy umie grać.

A niby odejście Zubiego miało dac nowy impuls... straszne.

0

chyba na łeb upadłeś...

0

Po pincet maja dać i po problemie ? Rozumiecie jak to działa czy nie ?

0

jak ktoś nie chce sprzedac za tyle to cena rośnie geniuszu...

1

Madryckie popychadła, szkoda że wrócili do Primery.

0

ojej spadniemy z ligi !!!

0

Niech idzie rozwijać swoją karierę. Myśle że we Włoszech może coś ugrać.

12

Jaki emeryt, jakie wydarzenie. Szacunek dla nowego zawodnika a prezentację ma kazdy z pierwszej drużyny.

1

Od dobrych 5 lat nie mieliśmy pomocnika o tej charakterystyce i to wielki błąd władz sportowych i niestety trenerów Lucho, Martino a nawet Tito.

Obecne jęki kibiców są meczace, tak jakbyśmy nie przerżneli superpucharu 2 lata temu z Bilbao z Valverde. 0 - 4 i to była bezradność.

Paulinho życzę szczęscia i liczę na jego pracowitość i profesjonalizm.

VeB !

3

No nie macha rękoma przy linii bo niby po co ? Ma jasny plan i będzie go wdrażał. Ustabilizuje kadrę, potrenuje to co ma i zobaczymy. W końcu kogoś kupimy przy szalonym rynku itd Powymądrzajmy się po grudniowym GD ! Atmosfera paniki obecna wśród Cules jest taka śmieszna.

2

To fake jest, na PIS głosowałeś ? We wszystko wierzysz co w sieci napiszą.

0

Co za goguś. Już ustawiają sędziów pod siebie przez media.

0

Dorabiasz ideologia jak stara baba. Jak się nie spocili ? Druga połowa w wykonaniu Realu była żenująca. Skoro jesteś stary to powinieneś pamiętać gorsze czasy i gorszą grę. Nie to nie była groźba. Wypomnę ci głupotę po grudniowych GD. A zmian nadal nie dokonano bo nie kupiono kogo chciano plus Neymar spierodolił za kasą. Mecz ustawiły trzy gole z dystansu co nie jest normalne. Dajmy pracować Valverde.

7

Pogadamy po grudniowym GD. Brawo Pique !

0

przypomnę sobie o tobie przy okazji innych okoliczności meczowych

0

Gówno się na piłce znasz jak nie widzisz kto jak gra kibicu sukcesu...

0

Jestem daleki od całkowitej krytyki MATSA ale bym dał szanse Cilessenowi, bo bronił całe lato a Valverde go posadził od razu gdy nadeszły mecze o stawkę.

Dajmy se czas, nowy trener, transfery w drodze...

0

Dosłownie, mniej sezonowców to zawsze dobra informacja dla prawdziwych kibiców. Śmieszna niemerytoryczna ludzka gawiedź.

1

merytoryczny jesteś zajebiście...

4

Strzelone gole każdą ekipę napędzają. Różnice zrobiły gole z dystansu. Nikt nie doskakuje do Asencio w drugiej strefie i jest jak jest. Dojdzie pracuś do pompy dwóch crakców do ofensywy i będzie dobrze. Madryt niech się cieszy póki może.

Sędzia dwa razy w ważnych momentach dla nas nie gwizdnął jak Messiego wyjebali.

Ciągle wygrywać nie możemy ale kultura gry po naszej stronie. Real tylko szybkimi atakami robi sranie, nic nowego. Czy wygrywasz czy nie...

0

Zamulić grę posiadaniem piłki zgodnie z filozofią klubu, wprowadzić arytmię i grać na Messiego. Reszta niech popracuje. W tym upatruje szanse.

0

Andres starzeje się mniej dostojnie niż Xavi. Stawiam, że ogłosi koniec kariery w trakcie tego sezonu - nowej umowy nie podpisze.

0

Skąd wiesz że z ŁDZ ? Może z Byczyny ?

0

on bardziej mobilny jest niz Casemiro...

1

Taki jest urok gry. Widać że przebudowa trwa. Oby te dwa transfery ofensywne się udały plus pracuś do pomocy. No i trzeba sprzedać niepotrzebnych zawodników.

1

Robotnik grający box to box jest nam potrzebny. Skoro Veratti się nie udał to Paulinho robotę zrobi. Nie leni się jak Gomes. Oby teraz ofensywa przyszła COU i DEMBE.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?