Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jak nie ma innej opcji to co zrobisz ? Sklonujesz Xaviego ? Taki jest rynek i trzeba szukać opcji. Czas ucieka.
0
w ciagu 2 lat ktos sie pojawi...
0
Gdyby miał wielkie brak np kondycyjne nikt by na niego w kadrze nie stawiał. Tak to widzę.
0
Czują że ucieknie. Średnio szczere wywody. Wytrenujemy bądź kupimy lepszego.
7
Świetny gość, skromny i lojalny. Ostatni bastion tiki-taki jest w jego osobie. In Sergio Roberto We Trust.
0
O tym pisze od rana. Arabski hajs miesza na rynku. Wkurwił menago verattiego Szejka i poszedł temat. Lipa jest ze zbyt małą klauzulą. Messi ma 250 ? Tj żart jakiś.
2
Z czym lepiej ? Paulinho gra w kadrze Brazylii, dużo pracuje i jest bramkostrzelny. Ten koleżka znikł po Sevilli całkowicie.
0
Ha ha klasycznie nas "ten tego..."
0
prędzej gospodarki się przekształcą... wtedy zdechnie cały islamski teizm i te prawicowe strachy na lachy...
7
Bez przesady. Skąd pewność ze będzie najlepszy ? Tego nikt nie przewidzi. A argument że kupimy przeciętniaków jest żaden. Trzeba przeczekać szaleństwo arabów. Przygotować się na skromniejsze czasy. Pracować z młodzieżą itp. Sukcesów się nie kupuje tylko wykuwa na treningach.
2
Zmienia się paradygmat w światowym futbolu. Ja bym w tą licytację nie wchodził. Niech dadzą te 220 mln.
1
Tak coś w tym stylu. Chciwość...
0
Vice versa. Masz problem poznawczy jak nie skumałeś treści.
9
No i fajnie. Naiwniactwem jest nazywanie Verattiego drugim Xavim. W sumie to nawet obraza dla Katalończyka.
0
Zabawne zjawisko. Wkurzyliśmy Arabów próbą wyrwania Verattiego to nam się zrewanżowali wykupieniem Neymara. Jest czego żałować ? Ja płakać nie będę po obu opcjach ;)
0
Kurwa reprezentacja Brazylii z milionem zawodników to nie nasza kadra z 20 średnimi zawodnikami i jednym światowej klasy. Na jakim świecie ty żyjesz. Granie w ŁKS tylko ich łączy :)
6
Alves to Messi prawej obrony. Nie prędko taką osobowość na tą pozycję znajdziemy. Semedo rolę swoją spełni. Może coś da więcej od siebie. Fizycznie wygląda świetnie. W mojej opinii wybraliśmy najlepiej jak było na rynku.
0
Porównujesz Iniestę Mistrza Świata do Verattiego ? Nie no żart.
0
Mało czytasz może... Taka jest brutalna prawda na temat tego kopacza.
0
Jak się nie wyróżniał ? Początek miał rewelacyjny, później nie chciał grać w rotacji. Statystyki naszych legend są rewelacyjne w porównaniu z Verattim. Paulinho nie bedzie grał na pozycji naszych asów. To jest pozycja robotnika i dlatego warto za 40 baniek Brazylijczyka ściągnąć a nie Włocha.
2
To pewne że odejdzie, pytanie kiedy.
0
żeś wymyślił...
0
śmieszny jesteś...
0
bo ma kontrakt wysoki, nie widzisz jak trudno go kupić ?
1
Jego największy minus to brak goli i asyst. Ktoś taki nie będzie zbawicielem naszej pomocy.
0
na kadrę Brazylii też jest za słaby ?
1
słabiaki bo graja w Chinach za dużą kase... ta logika znawców :)
3
podstawowego reprezentanta Brazylii...
0
Większość też słucha disco polo tzn że znaja się na muzyce ? Ogarnij bajere.
0
Sporo tych niewypałów :(