0

No jak nie ma innej opcji to co zrobisz ? Sklonujesz Xaviego ? Taki jest rynek i trzeba szukać opcji. Czas ucieka.

0

w ciagu 2 lat ktos sie pojawi...

0

Gdyby miał wielkie brak np kondycyjne nikt by na niego w kadrze nie stawiał. Tak to widzę.

0

Czują że ucieknie. Średnio szczere wywody. Wytrenujemy bądź kupimy lepszego.

7

Świetny gość, skromny i lojalny. Ostatni bastion tiki-taki jest w jego osobie. In Sergio Roberto We Trust.

0

O tym pisze od rana. Arabski hajs miesza na rynku. Wkurwił menago verattiego Szejka i poszedł temat. Lipa jest ze zbyt małą klauzulą. Messi ma 250 ? Tj żart jakiś.

2

Z czym lepiej ? Paulinho gra w kadrze Brazylii, dużo pracuje i jest bramkostrzelny. Ten koleżka znikł po Sevilli całkowicie.

0

Ha ha klasycznie nas "ten tego..."

0

prędzej gospodarki się przekształcą... wtedy zdechnie cały islamski teizm i te prawicowe strachy na lachy...

7

Bez przesady. Skąd pewność ze będzie najlepszy ? Tego nikt nie przewidzi. A argument że kupimy przeciętniaków jest żaden. Trzeba przeczekać szaleństwo arabów. Przygotować się na skromniejsze czasy. Pracować z młodzieżą itp. Sukcesów się nie kupuje tylko wykuwa na treningach.

2

Zmienia się paradygmat w światowym futbolu. Ja bym w tą licytację nie wchodził. Niech dadzą te 220 mln.

1

Tak coś w tym stylu. Chciwość...

0

Vice versa. Masz problem poznawczy jak nie skumałeś treści.

9

No i fajnie. Naiwniactwem jest nazywanie Verattiego drugim Xavim. W sumie to nawet obraza dla Katalończyka.

0

Zabawne zjawisko. Wkurzyliśmy Arabów próbą wyrwania Verattiego to nam się zrewanżowali wykupieniem Neymara. Jest czego żałować ? Ja płakać nie będę po obu opcjach ;)

0

Kurwa reprezentacja Brazylii z milionem zawodników to nie nasza kadra z 20 średnimi zawodnikami i jednym światowej klasy. Na jakim świecie ty żyjesz. Granie w ŁKS tylko ich łączy :)

6

Alves to Messi prawej obrony. Nie prędko taką osobowość na tą pozycję znajdziemy. Semedo rolę swoją spełni. Może coś da więcej od siebie. Fizycznie wygląda świetnie. W mojej opinii wybraliśmy najlepiej jak było na rynku.

0

Porównujesz Iniestę Mistrza Świata do Verattiego ? Nie no żart.

0

Mało czytasz może... Taka jest brutalna prawda na temat tego kopacza.

0

Jak się nie wyróżniał ? Początek miał rewelacyjny, później nie chciał grać w rotacji. Statystyki naszych legend są rewelacyjne w porównaniu z Verattim. Paulinho nie bedzie grał na pozycji naszych asów. To jest pozycja robotnika i dlatego warto za 40 baniek Brazylijczyka ściągnąć a nie Włocha.

2

To pewne że odejdzie, pytanie kiedy.

0

żeś wymyślił...

0

śmieszny jesteś...

0

bo ma kontrakt wysoki, nie widzisz jak trudno go kupić ?

1

Jego największy minus to brak goli i asyst. Ktoś taki nie będzie zbawicielem naszej pomocy.

0

na kadrę Brazylii też jest za słaby ?

1

słabiaki bo graja w Chinach za dużą kase... ta logika znawców :)

3

podstawowego reprezentanta Brazylii...

0

Większość też słucha disco polo tzn że znaja się na muzyce ? Ogarnij bajere.

0

Sporo tych niewypałów :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?