0

Lewe skrzydło źle działa ale bardziej problem vigoru w pompie występuje bo Iniesta i Rakitic za szybcy i żywotni nie są. Też to widzę. Biegać z sensem nam trzeba. Dziura za Neya musi być zastąpiona.

0

Szybkie podsumowanie. Martwi nadal prawa obrona - Vidalowi brak jakości poza szybkością. Rakitic też za wolno gra, Deulo z kolei brak zmysłu co jak na wychowanka jest mega dziwne. Semedo nas na prawej nie ratuje na ten moment i BARDZO widać dziurę na lewym skrzydle po Neyu. Niestety. Iniesta bardzo slaby - nie mam pewności czy pojedzie na mundial za 9 miesięcy. Dystyngowany koniec kariery ala Xavi nie jest mu pisany. Poza tym system Barcy działa i widać vigor. Na pohybel prześcieradłom - dzisiaj inaczej przebranym.

0

Pomocnik z kadry Brazylii na pewno podniesie poziom. Arde wyjebią i nielubiącego się męczyć Gomesa. Oby.

1

Ale bzdury wypisujesz... Facet ma żelazne płuco, strzał z dystansu i jest symbolem odnowy gry kadry Brazylii. Mimo wieku nie jest weteranem boisk, nie miał nigdy poważnych kontuzji itp. 40 baniek to w sumie normalna cena w dzisiejszych realiach.

0

wg z Rakiticiem będzie walczył o miejsce plus luzował czasem Busiego...

0

on był wypożyczony z Litwy...

1

Szału na tego "typowego Jugola" cytując Hajte - nie rozumiem...

0

Deulo cos czuje wejdzie w te buty. Alenia lub Iniesta na lewiczkę pójdą. Alcacer zaczął czuć grę.

15

hahaha ale bełkot

0

Nie przesadzajmy. Drużyna wyglada dobrze pod wodzą Valverde. Rynek zwariował a nasz zarząd nie idzie w to szaleństwo.

2

Niech prześcieradła spadają. Sami nie klaskali, a teraz szukają szczęścia...

0

Oszczędzają hajs na pobicie klubowego rekordu ? Za kogo ?

0

Zgadza się. Jako muzułmanin domaga sie klauzuli sumienia wiec MCDonalds odpada bo tam jest kontakt z wieprzowiną.

2

Sposób w jaki jest krytykowany Barto przez polskich Cules jak żywo przypomina mi taką samą reakcję jak Rossel ogrywał Laportę w wyborach. Wielka radośc bez powodu była. Polskie władze też w takim owczym pędzie wybieracie ? Ehhh...

0

żaden angielski kopacz nie nadaje się do gry dla Barcelony.

1

Plotki. Dele jest za słaby na Hiszpanie.

0

Gratuluje udało Ci się mnie zaskoczyć. Nikt obok nie podpowiada ?

0

Szastamy hajsem :)

0

Sylwia to Ty ? Jesteś na pewno kobietą ? Świetny tekst.

3

Zgadzam się z porównaniem i apeluję aby nie popełnić kolejnego błędu sprzed lat. Zmarnowania hajsu z Figo. Pobiliśmy własny rekord kupując duet Overmars & Petit z Arsenalu, którzy nie dali nam niczego sportowo... koszmarna sprawa.

0

Jakie stanowisko ? On jest emerytem.

1

Czyli tata chciał żeby został... Ehe...

0

dosłownie masz rację ...

0

Paulinho ok ale ofensywa jest nam potrzebna.

1

Jego odejście w swoisty sposób przedłuży karierę Messiego. Tak na to patrzcie. Ja się cieszę.

12

A za dwa lata wiecie gdzie będzie Neymar po wydojeniu PSG ? W Realu moi mili :) Zgniłe jajo z tego chłopaka i jego rodziny.

0

Piszcie Guangzhou a nie Kanton. Kanton to brytyjska imperialistyczna nazwa tego miasta. To jakby pisać Warshau i Kraj Warty o Polsce.

1

Może Gerardowi lepiej pójdzie kariera trenera niż piłkarza...

0

Nie wystarczy spojrzeć na jego statystyki. Mało goli, mało asyst. beznadziejnie grał p-ko nam w LM. Nie rozumiem zachwytów. Bo jest niski, przystojny i Xavi coś o nim powiedział to mamy od razu mieć go za boga futbolu ?

1

Ericssen to wymysł prasy. On nie ma charakteru, ma technikę ok ale jego rolę spełni u nas S. Roberto w środku pola. Veratti to średnikopacz. Nie ma opcji żeby do nas przyszedł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?