Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No wybór Gomesa to aberracja. Podobno Lucho cos w nim widział. Szkoda że tak wyszło.
0
Ciekawa opcja. Transfer nietrudny.
2
a ja ciągle to samo, lewa noga w pompie to złoto :)
0
Na tej pozycji widzę np Triguerosa z Villareal. Grał też u nas za dzieciaka. W sumie to na ten moment Sergio Roberto będzi egrał obok Busiego. Jak dla mnie to COU spełnia wymogi naszego nowego ofensywnego pomocnika. Pozycje 8 i 10 obsadzi plus trzy pozycje ataku. Dembele ewentualnie ale wtedy Messi do srodka idzie. Od czasów Keity brak nam pracusia w pompie. Rakitić na siłe wszedł w ta rolę i słabo fizycznie wygladał przez cały sezon.
0
Zgoda ale prostopadłych np na Neymara nie zagra, z dystansu nie udeży. Włoch w ogole ma śmieszne statystki bramkowe. Takich zawodnikow nazywam robotnikami i za nich nie płaci sie 100 mln.
0
Ja nadal jestem sceptyczny. Zdecydowanie brak włochowi umiejętnosci diaginalnej gry, nieszablonowych asyst itp
1
to sprawdz niusy przed każdym GD
0
słabo to wygląda...
1
Popieram ten komentarz
0
nie bądź taki delikatny
0
nie jest fantastyczny Veratti... skończcie tą propagandę ! Ludzie !
0
haha na łeb upadłeś. On wysadził z siodła Guardiole na boisku. Jaki masz rocznik człowieku ?
2
Pisze o tym od dawna. Veratti będzie biegał "koło chuja" Busiemu.
2
To nie są tacy sami zawodnicy. Cisną mnie tu ludzie od paru tygodni ale porównywanie tych graczy to jakaś aberracja. Xavi dał mu lajka i się wszyscy spuszczają. Veratti za tą kasę nie dla Barcy. Albo ktoś rozumie jak gra Duma Katalonii albo nie. Liczby tylko to potwierdzają. Idziemy po Saula :)
1
Saul ciekawy gość. Lewa noga w środku pola to złoto. Strzał z dystansu. Koke ma duży regres umiejętności. Na pracująco rozgrywającego zawodnika wysuwa się na mój nr 1. Jaka klauzula ? Słyszałem o śmiesznych 40 mln :)
0
Można. Od lat uzupełniamy skład weteranami (Larsson, Albertini) i młodzieżą...
0
Fake news jak w polityce. Później z takim Pisem trzeba żyć...
0
Ale o co Ci chodzi ? Rudy był doswiadczonym stoperem z lewą nogą. Ciekawszej opcji nie było. Za 1 - 0 w GD wieczna chwała.
0
poszedł bo nie dawlai mu szans w Totkach i dostał wagon kasy. Nie poszedłbyś ? kadra z niego nie zreygniwała. Jest jej ważnym zawodnikiem. Pracuje i strzela gole. Czego chcec więcej ?
0
Myśle że w kadrze pokazuje że gra w ofensywie świetnie. Z Verattim się zgadzamy. Dla mnie to ciekawy i ekonomiczny ruch.
0
nie błagaj mnie taka prawda... szczegolnie Ci co nie są od dzieciaka. Chłód wiatr i deszcz wymarzona aura dla Brazylijczyka.
0
Widze dużo jeszcze opcji jego rozwoju. Zaczął fajnie się poruszać w polu karnym. Miły gość.
0
Myśle że na 30 stanie.
0
W kadrze błyszczy, w Anglii nie każdy dobrze gra. Południowcy najczęsciej słabo.
0
Szukamy swojego Casemiro. Paulinho bardziej bramkostrzelny.
0
co jest śmiesznego w kupowaniu reprezentanta Brazylii ?
0
W kadrze gra zajebiscie i wypełnia rolę jakiej nam potrzeba. BOISKOWEGO ROBOLA tyrajacego na MSN. Czego tu nierozumiesz. Sensowniejsze to niż kupowanie Verattiego za 100 mln.
2
Zamiast Balerona takiego chlopaka wziac. Kase trzymac na ofensywnych supe grajkow Dembele/Cou.
0
zgadza się kolego
0
nie jest lepszy od Roberto... może bardziej bramkostrzelny...