0

Za Verattiego Sergio Roberto i dało by się tak grac.

0

COU i Dembele tylko podniosą jakośc ofensywy. Z całym szacunkiem dla reszty.

0

Zapamietam sobie Twój avatar i za 8 miesiecy Ci przypomne Twoje madrosci na temat Verattiego. Co ten makaroniarz rozumie z Barcelonskiego systemu gry. Argument z dupy.

0

A Mina ? Już niby kupiony.

0

a kretyni to jeszcze lajkuja

0

a czemu niby ?

0

Nie stosuj Polskiej normy do Katalonii...

1

Tak nie tylko "11" ale też "8", "10" i "7". Tego nam właśnie potrzeba.

0

a potrzebna nam jest ?

1

Już jesteśmy pieprzonymi Galacticos. Liczy się tylko hajs. Smutne to jest.

0

No upatrujecie w złym zawodniku możliwość "pociągnięcia". Samego Cou też nie jestem pewien. To jest droga na sportowe i finansowe zatracenie.

1

Gówno się znacie. Podniecają was denne nagłówki i chore kwoty. Pamietasz 6 - 1 ? Co ten kurdupel grał ? Gówno. I to samo będzie u nas. Oby nie. Taką fizyczną pracę co on robi to spokojnie Sari (jak kiedyś Keita) wykona. Kase to się płaci za kreatywnych zawodników, a nie za statystów.

0

Veratti jest połsrodkiem wlasnie, mocno przereklamowanym.

0

Paranoja, inaczej nie mozna tego nazwać. Na tej pozycji wielu boiskowych robotnikow moze grac.

0

Co ma piernik do wiatraka ? To smieszne przekręcać nazwę klubu.

0

Chyba na głowe upadłeś ? Gdzie on ma jakość podania lub strzału ?

0

Nie ma czegoś takiego jak Sporting Lizbona. Sporting Club Portugal. Sporting CP w skrócie.

0

Izrael zgłaszał z tym Q Fundation problem. Ja się nie zdziwię. Tj cena demokracji.

0

bełkoczesz... zawsze jest wybór.

0

Gdyby nie trafił efektownego loba w młodziezowej lidze mistrzów to by takiej u nas kariery nie zrobił. Jak to się dzialo że sadzał Sandro na ławie czy trybunach to do dzisiaj nie wiem.

0

w pojedynczych i mało istotnych meczach...

14

Grzałka. Zapamiętam go na zawsze po tym jak rzucał butem w meczu p-ko nam. Najwieksza wtopa Fernandeza i Lucho.

8

On jest do pomocy zawodnikiem, to jak moze być opcją za obrońcę Belle ?

1

i COU już nie jest tak niezbędny

1

Jak na lewonośnego zawodnika ma wyjątkowo dobrą prawą nogę. Do tego jest silny i szybki. Jestem na tak.

0

nie sądzę aby to zadecydowało

0

Zawodnik najlepszy z oferowanych - ale cena ? Nie no tj chore. grajmy wychowankiem na tej pozycji.

0

Ale ludzie i to z zachodu widzę że wyluzowali bo co roku przed końcem sezonu nie było koszulek w sklepie internetowym, a przynajmniej rozmiarów M. W tym roku zostały. Podnieśli cenę i mają za swoje.

0

model z zeszłego sezonu staniał...

0

nie akurat gardzę Galacticos...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?