Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za Verattiego Sergio Roberto i dało by się tak grac.
0
COU i Dembele tylko podniosą jakośc ofensywy. Z całym szacunkiem dla reszty.
0
Zapamietam sobie Twój avatar i za 8 miesiecy Ci przypomne Twoje madrosci na temat Verattiego. Co ten makaroniarz rozumie z Barcelonskiego systemu gry. Argument z dupy.
0
A Mina ? Już niby kupiony.
0
a kretyni to jeszcze lajkuja
0
a czemu niby ?
0
Nie stosuj Polskiej normy do Katalonii...
1
Tak nie tylko "11" ale też "8", "10" i "7". Tego nam właśnie potrzeba.
0
a potrzebna nam jest ?
1
Już jesteśmy pieprzonymi Galacticos. Liczy się tylko hajs. Smutne to jest.
0
No upatrujecie w złym zawodniku możliwość "pociągnięcia". Samego Cou też nie jestem pewien. To jest droga na sportowe i finansowe zatracenie.
1
Gówno się znacie. Podniecają was denne nagłówki i chore kwoty. Pamietasz 6 - 1 ? Co ten kurdupel grał ? Gówno. I to samo będzie u nas. Oby nie. Taką fizyczną pracę co on robi to spokojnie Sari (jak kiedyś Keita) wykona. Kase to się płaci za kreatywnych zawodników, a nie za statystów.
0
Veratti jest połsrodkiem wlasnie, mocno przereklamowanym.
0
Paranoja, inaczej nie mozna tego nazwać. Na tej pozycji wielu boiskowych robotnikow moze grac.
0
Co ma piernik do wiatraka ? To smieszne przekręcać nazwę klubu.
0
Chyba na głowe upadłeś ? Gdzie on ma jakość podania lub strzału ?
0
Nie ma czegoś takiego jak Sporting Lizbona. Sporting Club Portugal. Sporting CP w skrócie.
0
Izrael zgłaszał z tym Q Fundation problem. Ja się nie zdziwię. Tj cena demokracji.
0
bełkoczesz... zawsze jest wybór.
0
Gdyby nie trafił efektownego loba w młodziezowej lidze mistrzów to by takiej u nas kariery nie zrobił. Jak to się dzialo że sadzał Sandro na ławie czy trybunach to do dzisiaj nie wiem.
0
w pojedynczych i mało istotnych meczach...
14
Grzałka. Zapamiętam go na zawsze po tym jak rzucał butem w meczu p-ko nam. Najwieksza wtopa Fernandeza i Lucho.
8
On jest do pomocy zawodnikiem, to jak moze być opcją za obrońcę Belle ?
1
i COU już nie jest tak niezbędny
1
Jak na lewonośnego zawodnika ma wyjątkowo dobrą prawą nogę. Do tego jest silny i szybki. Jestem na tak.
0
nie sądzę aby to zadecydowało
0
Zawodnik najlepszy z oferowanych - ale cena ? Nie no tj chore. grajmy wychowankiem na tej pozycji.
0
Ale ludzie i to z zachodu widzę że wyluzowali bo co roku przed końcem sezonu nie było koszulek w sklepie internetowym, a przynajmniej rozmiarów M. W tym roku zostały. Podnieśli cenę i mają za swoje.
0
model z zeszłego sezonu staniał...
0
nie akurat gardzę Galacticos...