10

Meczowa 550 zł. Podziękuję.

1

Oby. To najlepsza opcja.

3

Niech spada. Za slaby jest po prostu.

0

Mniej mobilny jest niż w Sevilli. Moją symaptie ma za kilka goli z dystansu - za rzadko z tego korzysta ale taki mamy dogmat taktyczny.

1

Bez jaj. On jest przecietny. Do ofensywnej gry w pomocy tylko Cou nas ratuje.

0

Świetny bramkarz. Pytanie czy siedzenie na ławie go nie zmęczy.

0

Niestety pozwoliliśmy aby nam sie pomoc zestarzała i zubożała technicznie... Moze Thiago, może Isco byłby zbawcą tej strefy...Ehhh.

0

Warto było bo wygraliśmy 1 - 0 Gran Derbi dzięki jego główce.

7

On jest tak przęcietny...

0

Toczył wojnę z Eusebio, Lucho mu też nie dał szansy pograć. Uratował sobie karierę tym transferem.

2

co Ty gadasz, zobacz sobie jego rulety !

0

licza ze wskoczą do kadry od razu...

0

jesteśmy ofiarami własnego sukcesu, dlatego te głupkowate transfery ala galacticos...

0

Sampaoli właśnie zwiewa z Europy. Coś więcej powiedzieć ?

0

Niestety Celta jest w dołku formy, nie przewiduje szału...

1

Nie ma dla nas lepszej opcji na pozycję 8 i 10 niż on. Taka prawda. Veratti to defensywny robol, ale Ericssen to pozycja S. Roberto.

0

Dwóch nam pomocników jest potrzebnych. S. Roberto na pozycję Xaviego, pytanie kto za Inieste. Cou ?

0

Dobra decyzja. Jest przecież jeszcze ten Nili w rezerwach.

0

Kreatywną pomoc załatwia nam S. Roberto. Tą kasę bym wpakował w ofensywnego pomocnika/napastnika. Coutinho wydaje się tutaj idealny. W tany może tylko pójsc z Neymarem i tego sie boję. Co do prawego obroncy to bym tego typa a benfici brał i moz ena wychowanka postawił. jest jeszcze Alex. No i obrona. Sanchez z Ajaxu jest ciekawa opcją. Mascherano dac odejsc. Jezeli odejdzie Rafinhia i Gomes to bym jeszcze o pomocniku myslał.

4

Sprzedać, taki dryblas w pomocy u nas nie odpali. Transfer pomyłka, tak samo jak Arda.

0

Boję się tego okienka. Jesteśmy nieco ofiarami własnego sukcesu. Dochodzi do tego forma Realu. Pęd na zwycięstwa ogromny. Piłkarze drodzy - aż do granic absurdu. Ehhh...

0

Chyba nie ten format, mniej uniwersalności niż brat Thiago - którego i tak pogoniliśmy, bo kontuzje, chimeryczność. Tyle ode mnie.

0

Chłopak najlepiej się rusza ze wszystkich kandydatów, a tak w ogólę to FORZA SPORTING !!!

0

Trochę zabawnie stawia stopy, ale gra bardzo pewnie. Świetnie rozgrywa no i ma silne jebniecie z prawicy. Ale skoro Masche nie chce konkurenta to nie kupujemy ;)

3

Gdyby nie epickie wygranie LM z Lucho (ogranie samych mistrzów) to Bartolomeu nie wygrałby wyborów, w konsekwencji nie byłoby go teraz... Zbędne spekulacje. A co do Vitolo to jakiś bezsens. Facet się rusza jak wagon z węglem i jest mało kreatywny. Gomes vol. 2 ?

0

Też tak uwazam. Strasznie sztywno biega, nie mówiac o grze.

0

w sumie dziwne że wychowanek Atleti do Realu wolał iść.

0

Pewnie dlatego, że Digne jest mocno przecietny. Szukamy kogoś z potencjałem ofensywnym.

0

Diagonalny gracz, nieco w stylu starego Bale'a. Szukamy dalej :)

1

On zaczął grać i rozumieć nasz system. Bezsens totalny teraz go sprzedawać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?