Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Meczowa 550 zł. Podziękuję.
1
Oby. To najlepsza opcja.
3
Niech spada. Za slaby jest po prostu.
0
Mniej mobilny jest niż w Sevilli. Moją symaptie ma za kilka goli z dystansu - za rzadko z tego korzysta ale taki mamy dogmat taktyczny.
1
Bez jaj. On jest przecietny. Do ofensywnej gry w pomocy tylko Cou nas ratuje.
0
Świetny bramkarz. Pytanie czy siedzenie na ławie go nie zmęczy.
0
Niestety pozwoliliśmy aby nam sie pomoc zestarzała i zubożała technicznie... Moze Thiago, może Isco byłby zbawcą tej strefy...Ehhh.
0
Warto było bo wygraliśmy 1 - 0 Gran Derbi dzięki jego główce.
7
On jest tak przęcietny...
0
Toczył wojnę z Eusebio, Lucho mu też nie dał szansy pograć. Uratował sobie karierę tym transferem.
2
co Ty gadasz, zobacz sobie jego rulety !
0
licza ze wskoczą do kadry od razu...
0
jesteśmy ofiarami własnego sukcesu, dlatego te głupkowate transfery ala galacticos...
0
Sampaoli właśnie zwiewa z Europy. Coś więcej powiedzieć ?
0
Niestety Celta jest w dołku formy, nie przewiduje szału...
1
Nie ma dla nas lepszej opcji na pozycję 8 i 10 niż on. Taka prawda. Veratti to defensywny robol, ale Ericssen to pozycja S. Roberto.
0
Dwóch nam pomocników jest potrzebnych. S. Roberto na pozycję Xaviego, pytanie kto za Inieste. Cou ?
0
Dobra decyzja. Jest przecież jeszcze ten Nili w rezerwach.
0
Kreatywną pomoc załatwia nam S. Roberto. Tą kasę bym wpakował w ofensywnego pomocnika/napastnika. Coutinho wydaje się tutaj idealny. W tany może tylko pójsc z Neymarem i tego sie boję. Co do prawego obroncy to bym tego typa a benfici brał i moz ena wychowanka postawił. jest jeszcze Alex. No i obrona. Sanchez z Ajaxu jest ciekawa opcją. Mascherano dac odejsc. Jezeli odejdzie Rafinhia i Gomes to bym jeszcze o pomocniku myslał.
4
Sprzedać, taki dryblas w pomocy u nas nie odpali. Transfer pomyłka, tak samo jak Arda.
0
Boję się tego okienka. Jesteśmy nieco ofiarami własnego sukcesu. Dochodzi do tego forma Realu. Pęd na zwycięstwa ogromny. Piłkarze drodzy - aż do granic absurdu. Ehhh...
0
Chyba nie ten format, mniej uniwersalności niż brat Thiago - którego i tak pogoniliśmy, bo kontuzje, chimeryczność. Tyle ode mnie.
0
Chłopak najlepiej się rusza ze wszystkich kandydatów, a tak w ogólę to FORZA SPORTING !!!
0
Trochę zabawnie stawia stopy, ale gra bardzo pewnie. Świetnie rozgrywa no i ma silne jebniecie z prawicy. Ale skoro Masche nie chce konkurenta to nie kupujemy ;)
3
Gdyby nie epickie wygranie LM z Lucho (ogranie samych mistrzów) to Bartolomeu nie wygrałby wyborów, w konsekwencji nie byłoby go teraz... Zbędne spekulacje. A co do Vitolo to jakiś bezsens. Facet się rusza jak wagon z węglem i jest mało kreatywny. Gomes vol. 2 ?
0
Też tak uwazam. Strasznie sztywno biega, nie mówiac o grze.
0
w sumie dziwne że wychowanek Atleti do Realu wolał iść.
0
Pewnie dlatego, że Digne jest mocno przecietny. Szukamy kogoś z potencjałem ofensywnym.
0
Diagonalny gracz, nieco w stylu starego Bale'a. Szukamy dalej :)
1
On zaczął grać i rozumieć nasz system. Bezsens totalny teraz go sprzedawać.