1

Dembele absolutny priorytet Barcy w tym lub w kolejnych okienkach.

0

Zgadza się. Dzięki za poparcie. Masa fanów Verattiego mnie dissuje.

0

no nowym Pirlo to on nie jest :)

0

Po strzale Rakiety w GD też tak mówiłeś ? Gomes do wywalenia btw.

0

Jedno jest pewne. Szukamy robola do tyrania w pomocy. Paulinho reprezentant Brazylii świetnie do tej roli się nadaje i jest dużo tańszy od włoskiego konusa. Mnie się to podoba. Osobiście bym na na Seriego postawił. Afrykańczycy są świetni w tej roli. Kiedyś u nas Keita, Kante obecnie w Chelsea.

0

Robol, jego kreatywność jest marna. Udowodnił to w meczu 6 -1. Ogarnij się. Do Xaviego go jeszcze porównujesz. Chyba tylko wzrost mają podobny, może temu ulegasz.

0

Ja nie kwestionuje problemu pomocy ale złe lekarstwo na to wybieracie.

0

Chyba na głowe upadłeś, Xavi robol. Robolem jest Busqets był Keita i Yaya w ówczesnym systemie. Ogarnij się.

0

bo robić każdy umie, a wymyślać coś na nowo nie każdy...

0

Rakitic to wygrał; Ci Gran Derbi świetną kreacją w srodku pola i golem zza 16. Veratti potrafi w ogole strzelac na bramkę ?

0

Haha no nie mogę. A co takiego robi Veratti ? Dembele to ofensywny kreatywny i bardzo rozwojowy zawodnik. Włoch to zwykły robol boiskowy. Ludzie macie oczy i rozum ?

0

No i fajnie. Żegnamy.

0

Z Interu to tylko J. Mario.

0

obaj to robotnicy !!!

15

Przede wszystkim to grał w ŁKS !

0

VAR zmieni mecze i to wyraźnie. W sumie dobrze.

0

Widocznie nie sa zadowoleni z naszego francuzika...

1

A skąd pewność że u nas będą dobrze grać. Tak prosto to nie działa. Sprawdź w necie hasło GALACTICOS.

0

Komentarz usunięty

1

no i maja rację ze to jest przeciętny kopacz : /

18

Wywlekane ? Po prostu ścigają wszystkich. To źle ?

0

Kupią Mbappe a to wielka niewiadoma. Do tego Vinicius...

0

Ludzie sie sraja na Verattiego, nie doceniajac wlasnych zawodników.

0

a ilu ją stworzył np Valdesowi... zaraz ale jak ?

0

hehe nikt do nas nie przyjdzie :)

0

Ja akurat Rakiticia bym zostawił a pozbył sie Gomesa. Z tymi 10 % udanych meczow to przesadziłeś. Dla mnie Lucho zatyrał Chorwata.

0

Nigdy nie lubiłem Racingu :/

0

Tylko grał ? Niech on coś wyjątkowego na boisku pokaże.

0

Dziwie Ci sie z racji stażu na stronie że w Verattim pokładasz takie nadzieje. Co on zagrał p-ko nam w LM ? Co Cię do niego przekonuje ?

0

Tak Rakitic słabo wyglądał. Jak odejdzie to kompletnie już nikt nie będzie umiał uderzyć z drugiej linii. Kto wygrał ostatnie GD w pomocy ? S. Roberto i Rakitic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?