Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dembele absolutny priorytet Barcy w tym lub w kolejnych okienkach.
0
Zgadza się. Dzięki za poparcie. Masa fanów Verattiego mnie dissuje.
0
no nowym Pirlo to on nie jest :)
0
Po strzale Rakiety w GD też tak mówiłeś ? Gomes do wywalenia btw.
0
Jedno jest pewne. Szukamy robola do tyrania w pomocy. Paulinho reprezentant Brazylii świetnie do tej roli się nadaje i jest dużo tańszy od włoskiego konusa. Mnie się to podoba. Osobiście bym na na Seriego postawił. Afrykańczycy są świetni w tej roli. Kiedyś u nas Keita, Kante obecnie w Chelsea.
0
Robol, jego kreatywność jest marna. Udowodnił to w meczu 6 -1. Ogarnij się. Do Xaviego go jeszcze porównujesz. Chyba tylko wzrost mają podobny, może temu ulegasz.
0
Ja nie kwestionuje problemu pomocy ale złe lekarstwo na to wybieracie.
0
Chyba na głowe upadłeś, Xavi robol. Robolem jest Busqets był Keita i Yaya w ówczesnym systemie. Ogarnij się.
0
bo robić każdy umie, a wymyślać coś na nowo nie każdy...
0
Rakitic to wygrał; Ci Gran Derbi świetną kreacją w srodku pola i golem zza 16. Veratti potrafi w ogole strzelac na bramkę ?
0
Haha no nie mogę. A co takiego robi Veratti ? Dembele to ofensywny kreatywny i bardzo rozwojowy zawodnik. Włoch to zwykły robol boiskowy. Ludzie macie oczy i rozum ?
0
No i fajnie. Żegnamy.
0
Z Interu to tylko J. Mario.
0
obaj to robotnicy !!!
15
Przede wszystkim to grał w ŁKS !
0
VAR zmieni mecze i to wyraźnie. W sumie dobrze.
0
Widocznie nie sa zadowoleni z naszego francuzika...
1
A skąd pewność że u nas będą dobrze grać. Tak prosto to nie działa. Sprawdź w necie hasło GALACTICOS.
0
Komentarz usunięty
1
no i maja rację ze to jest przeciętny kopacz : /
18
Wywlekane ? Po prostu ścigają wszystkich. To źle ?
0
Kupią Mbappe a to wielka niewiadoma. Do tego Vinicius...
0
Ludzie sie sraja na Verattiego, nie doceniajac wlasnych zawodników.
0
a ilu ją stworzył np Valdesowi... zaraz ale jak ?
0
hehe nikt do nas nie przyjdzie :)
0
Ja akurat Rakiticia bym zostawił a pozbył sie Gomesa. Z tymi 10 % udanych meczow to przesadziłeś. Dla mnie Lucho zatyrał Chorwata.
0
Nigdy nie lubiłem Racingu :/
0
Tylko grał ? Niech on coś wyjątkowego na boisku pokaże.
0
Dziwie Ci sie z racji stażu na stronie że w Verattim pokładasz takie nadzieje. Co on zagrał p-ko nam w LM ? Co Cię do niego przekonuje ?
0
Tak Rakitic słabo wyglądał. Jak odejdzie to kompletnie już nikt nie będzie umiał uderzyć z drugiej linii. Kto wygrał ostatnie GD w pomocy ? S. Roberto i Rakitic.