Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Brawo Ernest. Jesteś lepszy w dyskusjach niż Lucho. Trenowanie też zaczyna wyglądać coraz lepiej VeB !!
0
Ten Muniesa to pechowiec. Czerwona kartka w debiucie, odejście z klubu, później masa kontuzji. Chyba mu się ta kariera nie uda.
9
D. Costa zawsze w derbach daje takei buziaczki Ramosowi :) Lubię to !
0
ŁKS wraca na swoje miejsce w polskim futbolu :) Jest coraz lepiej.
2
Mial sporo strat w 1 połowie i chyba nie do konca czuje jeszcze nasz styl gry ale swoją rolę "pomocnika" odgrywa. Fajnie że ma ciąg na bramkę. Od początku porównywałem go do Seydu Keity, który oprócz pracy dawal gole z głowy i z dystansu. O to chodziło.
0
ŁKS POWER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6
A pamietam jakim poważaniem się cieszył Rossel na tej stronie bo wygrał wyboru p-ko dziwakom Benedito i Sala Martin. Ehh...
0
w punkt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15
Coraz bardziej przekonuje się do tej opcji z Greizmannem. Mialby kto zastapić za ok 2 lata SUareza na 9. Teraz pewnie by wskoczył na lewe skrzydło.
3
Sam to dostrzegłem regularnie grając w piłkę. 33 rok życia i zjazd szybkości i koordynacji na boisku stał się masakryczny.
2
tak ryli pokazujac ujęcie tuż po lekkim pyrgnieciu Alby ciut wcześniej...
0
Co za pech.......
0
pod Łodzią to i może :)
0
Ale talent musi się ograć. U nas to jest niemożliwe. Staliśmy się ofiarami własnego sukcesu. Co roku trzeba zbierać puchary. Kołczinio miał połamaną karierę w Interze i zasadniczo kariera jego się nie rozwijała. Zaczął grać dopiero w LFC. Wtedy potrzebny jest transfer aby zrobić kolejny wielki krok. Od tego nie uciekniemy.
3
Co za pokora ! Brawo Gerard, dorosłeś.
5
ŁKS Pany ! Pamiętajcie.
2
Brawo. Doświadczenie z ŁKS procentuje !
0
znamienne........
5
Si senior mucho mucho :)
0
No jak gorzej motorycznie ? Przecież na lewej obronie większosc kariery grał.
0
Te asysty to chyba jakoś pomylone są. Tylko o 32 asysty ma wiecej Leo ? No bez jaj.
3
Dla mnie to bardziej Abidal tylko lepszy technicznie.
Na asysty musimy poczekać.
3
Mnie bardziej Abidala w lepszej wersji technicznej przypomina.
0
W końcu dobre informacje :) Gerard Lopez robi dobrą robotę w Barcelonie B.
3
Myślę że go nie kopiuje. Poprostu elokwentnie odpowiada.
6
Były momenty że dosrywał sobie z Neymarem na tej lewej stronie. Ney rzadko mu dawał ulicę, co strasznie irytujące było. Alba ma 28 lat i wchodzi w najlepszy moment kariery. Są powody do zadowolenia. Martwi mnie tylko to czy Digne jest w stanie coś podobnego dać - osobiście wątpie.
3
No nie mamy w takim razie o czym gadac. Czym jest więc osławione 5 - 0 ? Irytujacy był samobój gol przy 0 - 0 i dwa latawce co wpadły. Nietypowe okoliczności. Druzyna w przebudowie nowy trener, wariactwo w transferach. Jak nazwiesz ostre baty Realu z nami bez jednego ich piednięcia ?
3
To nie była kompromitująca porazka z realem. Nie dorabiaj ideologii. Słabo graliśmy ale czasem tak musi być. Ciągle wygrywać nie można.
0
Sampras, Federer, Agassi
0
Raz tylko się postawili ale Pepe wział mecz w swoje "nogi" :)