29

Ale lekką szpilę Neyowi wbił. Od wewnętrznej rywalizacji żadna ekipa nie uciekła. Widać że Neymara to pochłonęło całkowicie i na szczęście nie ma go z nami.

5

Liczę na dobry widowiskowy mecz i pewną wygraną FC BARCELONY !

1

Z 10 przesadziłeś. Zbyt wielu wirtuozów w Barcelonie w niej grało żeby zastrzegać ten numer. Poza tym numery w Hiszpanii są narzucone 1-25.

2

de facto został wyrzucony za swoje zachowanie w La Masi

2

Jakby Cambiasso odchodząc z Realu do Interu był jakąś gwiazdą...

0

Semedo powinien być nieco skrytykowany. Udziwnia swoje granie, mało podaje do przodu. Zapętla się w kiwce.

2

Tak Semedo się stara ale wikła się w dziwne pojedynki.

0

Od dawna to wiadomo. Inna bania ze taktyka jest taka że prawy obrońca u nas tez rozgrywa jak było już z Alvesem. Ja też go wolę w pomocy. Nie ma co.

2

Nie no ludzie. Stadion krzyczał "Beeetis" a nie "Messsi". Komentatorzy w Eleven się ośmieszyli.

1

Znowu Naingollan by go uszkodził na 8 miesięcy...

1

Popieram Twój wpis. Denis jest za słaby na nasza drużynę. Który to już raz dostaje szanse na gre u nas. On psychicznie nie wytrzymuje gry. Nie trafia do pustej bramki po raz kolejny.

Digne jest sztywny wolny i brak mu jakiejś wiodącej cechy. Ani to przecinak, ani ofensywnie nastawiony obrońca. Żadna konkurencja dla Alby. Taki Lato z Valenci byłby spoko.

4

To są jego ostatnie podrygi. Jak COU wejdzie do gry to rzadko go zobaczymy, a mam nadzieje że ostatecznie go sprzedamy latem.

0

Oznacza, że zawodnik raczej nie wystąpi w tym sezonie w 25 oficjalnych meczach, więc nie trzeba będzie płacić Borussii z tego tytułu pięciu milionów euro bonusu. Niby drobna oszczędność, ale zawsze...

0

Ja już widze wielką zmianę w jakości gry i kilka róznych waruiantów gry w wydaniu FCB. Więc prawiłbym o pechu jak coś przegramy a nie o szcześciu jak tak wyraźnie dominujemy w lidze i skutecznie punktujemy.

0

Paco sprzedadzą i miejsce się zrobi...

2

Czyli nadal nie dotrzegłeś pozytywów ? hehe.

0

Bardzo mądrze - nie wiem czy celowo - udało się odwrócić pewien paradygmat. Od kilku lat mieliśmy młodych niezbyt doswiadczonych trenerów z wnętrza klubu. Teraz wzięto bardzo doświadczonego trenera, który nigdy wielkiej druzyny tzw "samograja" nie prowadził. Skutki są wspaniałe.

62

Nie było innej opcji na ten moment. Mogą go sprzedać w każdym momencie. Nikt nie weźmie gościa co nie gra od kilku miesięcy. Wyluzujcie.

2

Madryckie pierdzenie...

0

Zgadzam się. Latem o Verattim nie miałeś racji, ale tutaj Cię popieram. Irytuje mnie też takie pitolenie - szczegolnie fani LFC tak pisali - że jak braknie Messiego to Barca się skończy. Słodkie pierdzenie :)

0

Jak dla mnie Digne jest do pogonienia latem. Za słabo konkuruje. Za mało daje w ofensywie.

0

Najsłabsi odpadli. Znamienne.

2

Fajnie. W końcu mamy sensownego ofensywnego pomocnika. Kasa mega ale tak wygląda rynek. Latem pewnie Griezmann i mamy potwora pod batutą świetnego trenera. W Madrycie mogą się wieszać na białym prześcieradle. P.s. jak oni mogli obronić LM ? Idziemy po swoje wazony !

1

Hahahhahahahaha

2

Podobają mi się decyzje Ernesto. Każdemu daje szanse ale jak są one nie wykorzystywane, pewnie podparte jeszcze dyspozycją na treningach to jest efekt. Wietrzenie szatni czas zacząć.

7

Popieram. Wczoraj był pewniejszy siebie niż na ogół ale to niczego nie zmienia. 2 lata i kompletnie nic nie pokazał.

0

E tam. Tu i teraz trzeba żyć i grać, nie za 5 lat.

0

No i miniecie Roberto. Zrobił tym miejsce do strzału.

35

Zwykła chytrość a nie machinacje zarządu Barcelony. Irytująca obłuda.

2

De Bruyne jest lepszy od niego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?