Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Ale lekką szpilę Neyowi wbił. Od wewnętrznej rywalizacji żadna ekipa nie uciekła. Widać że Neymara to pochłonęło całkowicie i na szczęście nie ma go z nami.
5
Liczę na dobry widowiskowy mecz i pewną wygraną FC BARCELONY !
1
Z 10 przesadziłeś. Zbyt wielu wirtuozów w Barcelonie w niej grało żeby zastrzegać ten numer. Poza tym numery w Hiszpanii są narzucone 1-25.
2
de facto został wyrzucony za swoje zachowanie w La Masi
2
Jakby Cambiasso odchodząc z Realu do Interu był jakąś gwiazdą...
0
Semedo powinien być nieco skrytykowany. Udziwnia swoje granie, mało podaje do przodu. Zapętla się w kiwce.
2
Tak Semedo się stara ale wikła się w dziwne pojedynki.
0
Od dawna to wiadomo. Inna bania ze taktyka jest taka że prawy obrońca u nas tez rozgrywa jak było już z Alvesem. Ja też go wolę w pomocy. Nie ma co.
2
Nie no ludzie. Stadion krzyczał "Beeetis" a nie "Messsi". Komentatorzy w Eleven się ośmieszyli.
1
Znowu Naingollan by go uszkodził na 8 miesięcy...
1
Popieram Twój wpis. Denis jest za słaby na nasza drużynę. Który to już raz dostaje szanse na gre u nas. On psychicznie nie wytrzymuje gry. Nie trafia do pustej bramki po raz kolejny.
Digne jest sztywny wolny i brak mu jakiejś wiodącej cechy. Ani to przecinak, ani ofensywnie nastawiony obrońca. Żadna konkurencja dla Alby. Taki Lato z Valenci byłby spoko.
4
To są jego ostatnie podrygi. Jak COU wejdzie do gry to rzadko go zobaczymy, a mam nadzieje że ostatecznie go sprzedamy latem.
0
Oznacza, że zawodnik raczej nie wystąpi w tym sezonie w 25 oficjalnych meczach, więc nie trzeba będzie płacić Borussii z tego tytułu pięciu milionów euro bonusu. Niby drobna oszczędność, ale zawsze...
0
Ja już widze wielką zmianę w jakości gry i kilka róznych waruiantów gry w wydaniu FCB. Więc prawiłbym o pechu jak coś przegramy a nie o szcześciu jak tak wyraźnie dominujemy w lidze i skutecznie punktujemy.
0
Paco sprzedadzą i miejsce się zrobi...
2
Czyli nadal nie dotrzegłeś pozytywów ? hehe.
0
Bardzo mądrze - nie wiem czy celowo - udało się odwrócić pewien paradygmat. Od kilku lat mieliśmy młodych niezbyt doswiadczonych trenerów z wnętrza klubu. Teraz wzięto bardzo doświadczonego trenera, który nigdy wielkiej druzyny tzw "samograja" nie prowadził. Skutki są wspaniałe.
62
Nie było innej opcji na ten moment. Mogą go sprzedać w każdym momencie. Nikt nie weźmie gościa co nie gra od kilku miesięcy. Wyluzujcie.
2
Madryckie pierdzenie...
0
Zgadzam się. Latem o Verattim nie miałeś racji, ale tutaj Cię popieram. Irytuje mnie też takie pitolenie - szczegolnie fani LFC tak pisali - że jak braknie Messiego to Barca się skończy. Słodkie pierdzenie :)
0
Jak dla mnie Digne jest do pogonienia latem. Za słabo konkuruje. Za mało daje w ofensywie.
0
Najsłabsi odpadli. Znamienne.
2
Fajnie. W końcu mamy sensownego ofensywnego pomocnika. Kasa mega ale tak wygląda rynek. Latem pewnie Griezmann i mamy potwora pod batutą świetnego trenera. W Madrycie mogą się wieszać na białym prześcieradle. P.s. jak oni mogli obronić LM ? Idziemy po swoje wazony !
1
Hahahhahahahaha
2
Podobają mi się decyzje Ernesto. Każdemu daje szanse ale jak są one nie wykorzystywane, pewnie podparte jeszcze dyspozycją na treningach to jest efekt. Wietrzenie szatni czas zacząć.
7
Popieram. Wczoraj był pewniejszy siebie niż na ogół ale to niczego nie zmienia. 2 lata i kompletnie nic nie pokazał.
0
E tam. Tu i teraz trzeba żyć i grać, nie za 5 lat.
0
No i miniecie Roberto. Zrobił tym miejsce do strzału.
35
Zwykła chytrość a nie machinacje zarządu Barcelony. Irytująca obłuda.
2
De Bruyne jest lepszy od niego...