2

Że co? Maxwell to był mega techniczny zawodnik. Digne to drewno.

0

Kogo trudniej kupić? Środkowego pomocnika czy bocznego obrońcę? Dziwne te manewry.

0

No już w lidze słabo grał. Kadra go dobiła ostatecznie.

4

SMS jest nieco za wolny, będzie mocno kontrastował w naszej pomocy ze swoimi ruchami. Poza tym cena zniechęca.

0

Coś w tym jest. Za wolno nieco się rusza.

0

Jestem zaskoczony. Bardzo go szanuje ale sam mówił o swoich nie łatwych meandrach sportowych. O tym, że nienawidził grać. Naprawdę myślałem, że ucieknie od piłki na zawsze. Ciągnie wilka do lasu...

0

Van Gaal w kolejnym sezonie odwalił. Pozbył się wielu piłkarzy, ściągnął De Boerów i zaczął się kryzys Barcy. Sentyment mimo tego mam do dzisiaj.

1

Rok temu był kandydatem u nas. Na szczęscie do tego nie doszło. Sevilla go zweryfikowała.

0

Największym plusem reprezentacji Argentyny jest to, że Messi grając w niej uświadamia sobie, że nigdzie mu lepiej nie będzie jak w Barcelonie.

Ogólnie żałośnie grali, tak jak nasza repra w pierwszym meczu.

3

Prawidłowo. Niech chłopak pre sezon rozegra i ocenimy co za talent do pomocy został wybrany.

0

Jaki milutki ten socio Realu...

0

Chyba jednak Mbappe jest bardziej utalentowany.

2

To było do przewidzenia. Wszystko zależy od Valverde. paco za rzadko gra. Arnaiz jest tez opcją. Fajnie dynamicznie i agresywnie grał w napadzie.

22

Neymar jaki irytujący był... jak zawsze.

0

no juz byśmy go nie zatrudniali

0

A gdyby tak kupić Martiala ?

0

Mertens był do wzięcia za 28 mln. Gosciu by do nas pasował. Szkoda że ma 30 lat.

0

Szkoda ze nie spisali umowy przed wstępnej jak kiedyś Figo. Można by było kase ściagnąć za karę.

0

Ciekawe w którą stronę pojdziemy z transferami. Jezeli Erisken to mamy pomoc na kilka lat. Pewnie Paco zostawia bo na napadziora kasy braknie. Inna opcja to ustawienie się w obronie na lata. De Ligt i mamy spokoj. Oby błedów nie zrobili.

1

Dla nas ten zawodnik jest zbyt dryblasowaty. WIdac po nim problemy koordynacyjne i szybkosciowe. Nie wiem co nasz łowca talentów w nim widział.

0

Pójdziemy pewnie w takiej sytuacji po Eriksena. Skoro nie przedłuzy Duńczyk umowy z Kogutami to będą realne szanse. Jeżeli nie to pewnie kasa pojdzie np w De ligta. Paco pewnie zostanie. Ogólnie stagnacja.

0

jezeli byliby bystrzy to by klauzule z kara podpisali...

0

Talent, wiek, system gry Ajaxu.

0

Na podstawie tego co widziałem w meczach w których grali. De Ligt to samorodny talent, super fizyczność etc. Langlet nie ma błysku. Pewnie z rok na ławie wytrzyma.

0

Byłoby bajkowo!

0

Mahrez to skrzydłowy. Thiago ok jest opcja ale on się ciągle psuje. Koke raczej z Athleti nie odejdzie. Pjanic czy Fekir to opcje nie dla nas.

0

Wychodzi na to, że nie stać nas na nikogo lepszego :( De Ligt...

1

Z opcji dostępnych na rynku Thiago wydaje się sensowny. niestety on się często psuje przez kontuzje i znika w ważnych meczach. Z braku laku... Cucurella na rezerwie to mi się podoba.

0

A mógł Pep Yaye odpalić na wstępie i byłby spokój. Ten głupi ukraiński manago już musiał przeprosić raz Guardiolę za słowa. Dwóch kretynów się zebrało i nie wiem na co liczą.

4

Oby gra im zaskoczyła. Widzę ich w czwórce turnieju razem z Brazylią, Hiszpanią i Niemcami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?