Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Że co? Maxwell to był mega techniczny zawodnik. Digne to drewno.
0
Kogo trudniej kupić? Środkowego pomocnika czy bocznego obrońcę? Dziwne te manewry.
0
No już w lidze słabo grał. Kadra go dobiła ostatecznie.
4
SMS jest nieco za wolny, będzie mocno kontrastował w naszej pomocy ze swoimi ruchami. Poza tym cena zniechęca.
0
Coś w tym jest. Za wolno nieco się rusza.
0
Jestem zaskoczony. Bardzo go szanuje ale sam mówił o swoich nie łatwych meandrach sportowych. O tym, że nienawidził grać. Naprawdę myślałem, że ucieknie od piłki na zawsze. Ciągnie wilka do lasu...
0
Van Gaal w kolejnym sezonie odwalił. Pozbył się wielu piłkarzy, ściągnął De Boerów i zaczął się kryzys Barcy. Sentyment mimo tego mam do dzisiaj.
1
Rok temu był kandydatem u nas. Na szczęscie do tego nie doszło. Sevilla go zweryfikowała.
0
Największym plusem reprezentacji Argentyny jest to, że Messi grając w niej uświadamia sobie, że nigdzie mu lepiej nie będzie jak w Barcelonie.
Ogólnie żałośnie grali, tak jak nasza repra w pierwszym meczu.
3
Prawidłowo. Niech chłopak pre sezon rozegra i ocenimy co za talent do pomocy został wybrany.
0
Jaki milutki ten socio Realu...
0
Chyba jednak Mbappe jest bardziej utalentowany.
2
To było do przewidzenia. Wszystko zależy od Valverde. paco za rzadko gra. Arnaiz jest tez opcją. Fajnie dynamicznie i agresywnie grał w napadzie.
22
Neymar jaki irytujący był... jak zawsze.
0
no juz byśmy go nie zatrudniali
0
A gdyby tak kupić Martiala ?
0
Mertens był do wzięcia za 28 mln. Gosciu by do nas pasował. Szkoda że ma 30 lat.
0
Szkoda ze nie spisali umowy przed wstępnej jak kiedyś Figo. Można by było kase ściagnąć za karę.
0
Ciekawe w którą stronę pojdziemy z transferami. Jezeli Erisken to mamy pomoc na kilka lat. Pewnie Paco zostawia bo na napadziora kasy braknie. Inna opcja to ustawienie się w obronie na lata. De Ligt i mamy spokoj. Oby błedów nie zrobili.
1
Dla nas ten zawodnik jest zbyt dryblasowaty. WIdac po nim problemy koordynacyjne i szybkosciowe. Nie wiem co nasz łowca talentów w nim widział.
0
Pójdziemy pewnie w takiej sytuacji po Eriksena. Skoro nie przedłuzy Duńczyk umowy z Kogutami to będą realne szanse. Jeżeli nie to pewnie kasa pojdzie np w De ligta. Paco pewnie zostanie. Ogólnie stagnacja.
0
jezeli byliby bystrzy to by klauzule z kara podpisali...
0
Talent, wiek, system gry Ajaxu.
0
Na podstawie tego co widziałem w meczach w których grali. De Ligt to samorodny talent, super fizyczność etc. Langlet nie ma błysku. Pewnie z rok na ławie wytrzyma.
0
Byłoby bajkowo!
0
Mahrez to skrzydłowy. Thiago ok jest opcja ale on się ciągle psuje. Koke raczej z Athleti nie odejdzie. Pjanic czy Fekir to opcje nie dla nas.
0
Wychodzi na to, że nie stać nas na nikogo lepszego :( De Ligt...
1
Z opcji dostępnych na rynku Thiago wydaje się sensowny. niestety on się często psuje przez kontuzje i znika w ważnych meczach. Z braku laku... Cucurella na rezerwie to mi się podoba.
0
A mógł Pep Yaye odpalić na wstępie i byłby spokój. Ten głupi ukraiński manago już musiał przeprosić raz Guardiolę za słowa. Dwóch kretynów się zebrało i nie wiem na co liczą.
4
Oby gra im zaskoczyła. Widzę ich w czwórce turnieju razem z Brazylią, Hiszpanią i Niemcami.